Skocz do zawartości

Grupa Animatorów


Atticus Forge

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nazywam się Atticus Forge i jestem doświadczonym scenarzystą, reżyserem, a teraz szkolę się w sztuce animacji i właśnie zaczynam pracę nad nowym projektem. Chce zorganizować grupę artystów i wspólnie z nimi stworzyć krótkometrażową animację i podzielić się nią ze światem. Będzie to również mocny punkt w portfolio każdego z nas, a gotowy projekt, jeśli będzie miał potencjał, zagości na wszystkich festiwalach i konkursach filmowych na świecie!

Grupa będzie składała się z pięciu osób i będą to:

1. Reżyser, Scenarzysta, Animator, 3D Modeller - Atticus Forge.

2. Drugi Animator -

3. Rig Artist

4. 3D Modeller

5. Texture Artist

Jeśli posiadasz wiedzę lub doświadczenie w którejkolwiek z tych kategorii, daj znać na poniższy adres:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Portfolio, portfolio. Wszyscy tylko oglądaliby portfolio. A robić nie ma komu !

Portfolio będzie, i to mocne, gdy już powstanie krótkometrażowa animacja i wygra wszystkie konkursy ;)

 

Dokładnie tak! I to jest podejście a nie wszyscy od razy by chcieli wszystko na srebrnej tacy :P

 

Mnie osobiście już samo zagraniczne, dobrze brzmiące i budzące zaufanie nazwisko Forge wystarczy jak rekomendacja i gwarancja sukcesu :)

Niestety moje umiejętności są niewystarczające aby pomóc w takim ambitnych projekcie ale jestem pewny, że chętnych nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce wyjść na idiotę, z góry przepraszam. ale gdy próbuję się wygooglować jakie kolwiek info na jego temat to jest wielka pustka. tak więc tak trochę wtf?

 

Reanimator mógłbyś rzucić jakimś linkiem?

 

Bo mi to obecnie na razie wygląda na zwykłe badanie rynku. na globalną skalę :) bo na wielu forach pojawił się ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności