Skocz do zawartości

Ornatrix V4 dla 3dsmax


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko pięknie, po prostu ekstra !

 

Tylko, że Corona jest relatywnie tanim rendererem i jej przyszłość zapowiada się obiecująco.

/ Najbliższa przyszłość - metody szybkiego (interpolowanego) liczenia GI, a to rzecz niezwykle istotna.

Przeszkadza tylko brak supportu Ornatrixa pod Coronę, a przecież silnik włosów działa już na wielu rendererach, to z Coroną też powinni dać sobie radę. No jak na razie pozostaje maxowy H&F ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że firmy przy napiętym terminarzu mają czas na to by bawić się w betatesterów i pracować na sofcie, który może doprowadzić do efektów, których nie oczekujemy :D

 

tylko w ten sposób mogą być ciągle w grze. Kiedy mogą używać najnowszych nowinek technicznych. niektóre studia przesadzają inne nie. DD dość mocno parło z technologią :D zbakrutowali już kilka razy :P ale efektem jest Nuke np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że firmy przy napiętym terminarzu mają czas na to by bawić się w betatesterów i pracować na sofcie, który może doprowadzić do efektów, których nie oczekujemy :D

 

Ktoś kiedyś fajnie powiedział że praca przy zarządzaniu pipeline'em produkcyjnym jest jak przebudowywanie samolotu w trakcie lotu. Ja mam wrażenie że jak jakiś software staje się w końcu stabilny to się go porzuca na rzecz kolejnego który jest jeszcze na poziomie alpha :)

 

PS. 1024 post HUHU!!!!!!!! jaka okrągła liczba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności