Skocz do zawartości

Scena 3d:background


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ja sam też nie mogę się zdecydować która mi się bardziej podoba :) m.in. dlatego wrzucam to na forum ale widzę ,że zdania są również podzielone :) a tak na marginesie to nie wiem ile tego tła będzie widoczne bo na pierwszym planie będą albo ruiny starego zamku albo potężne drzewo o bardzo dziwnym kształcie ( lub cokolwiek innego - może zapodacie jakiś pomysł ? będę dźwięczny :)

pozdrawiam i dziękuję za opinie

jaras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zamierzam coś dodać na 1 planie - to jest tylko background - nie mam tylko jeszcze pomysłu co to ma być ? :) - propozycje są na razie takie - jakiś bogato rzeźbiony grobowiec ( np. otwarty ) albo zakapturzona postać z lekko żarzącymi się oczami (banał :) albo .... może macie jakieś sugestie - wszystkie mile widzane

pozdrawiam

p.s. Lt. Knysha - zrobiłbym chętnie jakieś "body in flames" ale te "flames" nie wyjdą mi tak jak bym chciał :) ... chociaż może spóbuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może jakis znużony wędrowiec oparty o swój kostur, przyglądający się wzrokiem utrudzonego człowieka kościołowi, i niezważający na cienie potępionych dusz unoszące się wokół niego niczym poranna mgła..... ech...

świetny klimat, życzę powodzenia i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym ten kościół oddalił troche i tak jak pisałeś dał gdzieś postać zakapturzoną niekoniecznie z żarzącymi oczami i może żeby ona była skierowana prosto na oglądacza? (żeby sie wydawało że idzie na ciebie i chce cie zabić albo coś ci zrobic) a w tym kościele to albo jakieś cienie postaci albo i cienie i postacie w niektórych miejscach że niby to miejsce nawiedzone. a te śwoatła... no fajne ale po prawej za jasno, a po lewej też troszeczke ciemniej by mogło być (tak żeby było widać przez te gałęzie tylko na jakąś krótką odległość a potem żeby sie gubiły w mroku)

pozdro

gutek

 

EDIT

a i ta górka też uważam że mało przekonywująca, albo ją usń całkowicie albo może jakoś realistyczniej żeby wyglądała zrób (żeby nie było to takie równiutkie pólkole i jakaś tekstura realistyczniejsza)

 

no to taka moja opinia, super to wymyśliłeś:) rób dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lepszy pomysł :). Może jestem troszkę szalony ale może zrobić tam taką niewinną dziewczynę piękność, i wogóle naj naj, w takiej niewinnej postawie i z takimi oczkami, a tuż z nią takie duszki z tasakami :). Z wzgórz się leje krew itd. itp. Wtedy byłoby fajnie :). A kobieta z mojego avatara jest nietykalna także uważaj jaras bo się do ciebie przejde :). .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł, zamieszczam mały updacik, troszkę wróciłem do pierwszej koncepcji tła bo lepiej mi się komponuje z modelem na 1 planie. Dodam jeszcze może jakiś mieczyk (ociekający krwią ?) tzymany w prawej dłoni i wbity prawie w oczy obserwatora :)

pozdrawiam

p.s. Gutek - dziękuję Ci za zwiększanie mojej motywacji do pracy ;)

p.s.2 jest to mały remake mojej dawnej (poprawionej tu i ówdzie panieneczki - dziewicy ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mały zastój :( bo w pracy dużo pracy a w domu dzieciątko rozbrykane :)

i dopiero późnymi wieczorami można coś działać ale ciągle mało czasu - kruca bomba :) Pracuję teraz nad efektem cieknącej krwi po ręku ( i po mieczu którego nie ma jeszcze ) a co do ręki to w normalnym ustawieniu czyli wzdłuż tułowia, postać wyglądała sztucznie i bez wyrazu , dlatego zrobiłem tak że niby coś se tam poprawia we włosach (jak to babki mają we zwyczaju :) Ogólnie chcę ją teraz całą ochlapać krwią aczkolwiek nie chcę żeby wyglądała zbyt drastycznie i nad tym właśnie pracuję. Dziękuję za wszystkie komentarze (Gutkowi szczególnie :) jak zdążę to coś wrzucę dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny renderek z 27 postu, tylko bym kolor tych konarów utrzymał w ciemnym granacie albo ciemniejszej zieleni, i dodał więcej szczegółów, listki, nietoperze, żmijkę, coś w tym stylu, wiem - głowe i kawał białego tygrysa z uniesiona łapą po jej prawej stronie ;-), może jakiś lekki, dziwny brokacik srebrny na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł może i dobry , ale z tygrysem ... chyba nie dałbym rady :)

na razie wrzucam dalszy etap prac nad mieczem ( modelowałem 30 min. (tu wiadaomość dla Klicka który prawie w tyle samo czasu wymodelował całą twarz ! :( BTW zaje... tutek

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... jeśli można... klimat zajefajny... ale troche irytuje mnie ta pannica... nie zebym coś do niej miał... tylko takie wypełnienie kadru mnie nie przekonuje...

Moja koncepcja na tą prackę... (sorki w ogóle zę cos mówie na ten temat, ale może znajdziesz dodatkowa inspiracje :)

 

Las i fogi .. piekne.... :)

KOściół też bym zostawił.... ale usuną krzyż... zrobił jakiś inny ("satanistyczny"?)

ale.... podpalołbym go... pełna pożoga... na wzrórku ciała w kałużach krwi...

a dziewczyna???? dziewczyna siedzi gdzieć z boku kadru... odwrócona tyłem do kościoła... przed niąmiecz wbity w ziemię.. ociekajacy krwią... a ona sama pograżona w płaczu.... you know.... "crying freeman" zabija... bo musi... w imię wyzszych celów.... będac skłuconym ze swoim sumieniem :)

 

Taka tylko koncepcja :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom mieczyk wyglada superowo , troche raczka jest za mala ale moze to byc rowniez wina kadru. Latwiej by bylo ocenic gdybys zapodal widok z gory na bron lezaca. To co wystaje na boki na koncu jest fajne ale te ornamety wczensiej moze jakos zmienic ? no chyba ze bedzie to malo widoczny detal.

 

Wow asablaze zawsze mnie wyprzedzasz :)

 

co do twojej koncepcji jest fajna ale ciezko by to bylo wylapac wszystko w kadrze , ale moge sie mylic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności