Skocz do zawartości

Living dead : Goran /final


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

aa mi sie podoba, srednio, ale podoba :).

mi sie ten rydwan kojarzy z diablo 2 :)).

Tyle ode mnie, bo ja na teksturach sie nie znam w ogole. Chyba rzeczywiscie za bardzo wyrazne... dac dirt, duuuzo dirta :).

 

Pozzdr! i pracuj dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MeG jestes Boska , no panowei teraz waz pozatykała co hehehe, chowac sie przed prawdą bo ciekno stojicie hehehe

 

MeG jestes niesamowita , textury mnie oszałamiają , teraz to mi pokazałas co to praca i wysiłem jestem pod wrazeniem , ale.... ( zawsze jest jakies ale ) jakos nie wyraznie widac to wszytko a jak bys pokzała z bliska troszku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką wizje co do rydwanu(rywany ognia :D) może jakieś kolce po bokach albo na kołach...a może nawet skrzydła mu dorób tesh po bokach...taki Warhammer style...co do kolorów fakt tęcza nie za mocno pasuje...ale i tak jest :o:o:o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jak najbardziej w porządku tylko wciąż za \"kolorowy\" ale to kwestia gustu.... więc nie bież tego pod uwagę, Meg.

Poza tym kiedy stała tm kiedyś postać(na rydwanie) i miała skrzydła to było super; rydwan nie był taki \"poziomy\", czuło się niezachwianą równowagę!

POWODZENIA...[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG teraz ta teksturka jest lepsza.... powiedz mi czy wprowadzisz jakieś mapy odbić czy w założeniu jest to zmuszałe, pordzewiałe, wyniszczone itp?... powiem, że grybys postawiła ten rydwan na podeście i dała jasne tło + jakiś GI to nie odróżniłbym tego rydwanu od ręcznie malowanych figurek do Warhammera.... i za to gromkie brawa [rotfl]

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow , teraz jest super , ale powied zmi czmu tqak to wszystko nie wyraznie wyglada ?? , znacyz sie ja tak to widze tak jak y pixeli brakowało hehe, ale super podoba mi sie , jedno ale , te koła sa z drewna ?? tak , jako nie wygladają staro .... ale co do reszty to az smierci smiercią i staroscią hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to rydwan jest po prostu vonderbar ! Gratuluję pomysłu i wykonania Meg :) Teksturki również są świetne, szczególnie podobają mi się te czachy. Jak to jeszcze klimatycznie oświetlisz i dasz fajne ujęcie kamery to normalnie walę to sobie na pulpit :)

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na dzis juz koncze [ziewa][ziewa]

jutro dam renderek z poprawionym kolami tzn textura kole specjalnie dla tomka :)

oraz zabiore sie za postacie tznten z wozu koles jest juz otexturowany musze obejrzec jescze jak to sie razem ze wszystkim ma i czy sie kolory mi gdzies nie gryza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu dajesz obrazki w takiej kiepskiej jakości, ten powyzej zajmuje tylko ok 21 kb, mogłabys zwiekszyc jakosc jeszcze spokojnie 3,5-krotnie....niech moje oczy jeszcze lepiej się nacieszą tym świetnym modelem:D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co server zapychac to po pierwsze i szybciej renderuje bez aa ...

a po drugie to po co test rendery w takiej dobrej jakosci dawac ...

a jutro secjanie dla ciebie dam lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG! Brawo. Jest postęp i to niezly. Calosc nabralo zycia i wymowy. Textury na rydwanie naprawde pasuja do calosci kompozyci zarowno kolorystycznie jak i nastrojowo. Nalezy Ci sie pochwala na calej lini. AHA! I swietnie to teraz wyglada z ta dynamika! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro wam ostateczan versje pokaze moze jeszcze armie z tylu dam jak mi czasu starczy / w co niewierze / i wyrenderuje i specjalnie dla boowy dam to w gi i na podescie :)

no pa na razie ide se pograc w UT 2003 juz mi sie zle od tej scenki robi jutro murowany updacik =ostateczna scena [urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele , hehehe wypass , kurde takiego realizmu sie nie spodziwałem , NO moja droga MeG musze ci przyznac ze wiele widze w przyszłosci przed tobą , konkretna praca , podoba mi sie i to bardzo mocno :D

 

nie widze wiele za dokłądnie bo mas zmały obrazek ale , mozesz wieksza rozdziałke rzucic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka MeG. :D

 

Tak jak pisałem wczesniej pracka robi wrazenie, jak zresztą inne też, ale tak jak poprzednicy, mało widoczny ten render.

 

A tło jakie robisz , czarne?

Może jak zmienisz tło bedzie git ;)

 

Albo mam moniak uwalony w pracy, bo naprawdę słabo widzę.

Może w domku będzie lepiej.

 

Aaaa i przypominam Ci że według mnie jesteś jedną z głównych faworytów, faworytek.

 

Pozdr Woldi

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o No tak patrze i patrze....

FULL WYPAS !!

Ładnie uchwycony ruch, dobre detale i wogole... Tylko te rendery takie nie bardzo. Rzuć jakiś z GL bo to oświetlenie takie nie bardzo i przez to nie za dobrze widać, ale pewnie dlatego ze to tylko probne rendery. W każdym razie mam nadzieje ze w końcowym rezultacie oświetlenie będzie lepsze.

Pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supa...supa...ale chyba musisz postawić na detale modelu...a nie na klimat...albo znajdziesz pośrednik między nimi...

 

probonuje ułożyć bat innaczej...albo za plecami...i zrobić tak jakby ten gostek wykonywał ruch...albo jak uderza w tego...hmm...no tego z rogami :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki poprawie przy nastepnym renderze

ta ciemnosc troche jasniejszy piasek zrobilam ale musze jescze troche oswietlic ten rydwan ...

szczerze mowiac juz na ta cene patrzec nie moge ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dodalam swiatelka do tych erchelonow zeby je i ten rydwan oswietlic ... niewiwm co ma z telm robic czarne zstawic czy dac jescze jakies inne jek teraz

a moze poprostu na postawek dac i proste gi .. jasne / biale tlo do tego .. hmm

newiem poradzcie ...[urwanie glowy][hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej.

Tylko ja bym jeszcze poprawił tego gostka na rydwanie, inna poza by się przydała.

 

np. trochy przychylony, no ichyba musi sie czegoś trzymać, bo ten rydwan jedzie...., może przygrabiony

 

A w UT2003 grasz w Interku, w lokalnej , czy single player.?

Jak w interku, to bym z chęcią postrzelał z Tobą. [spox]

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no update .. bo trzeba dzisiaj konczyc ... zmienilam perspektywe bo mi moj piekny miauczal ze ta poprzednia jest do bani poprawiam tlao i podloze moze z przodu czache i pare kosci wsadze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim zalozeniu ma stac dumnie niewzruszenie jak statua .... troche sztywnie ... jedyne co ma dynamicznie wygladac to te erchelony i woz ... a goran na stac i rozkazywac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo ja pierdziele , Aniołku wiesz ze jestes najlpsza , jaaa , no mnie to zatkało teraz to wypas , sęk w tym czmeu to takie nie wyrazne jest ?? , powarznie , wez zrenderuj tak zeby plik miescił sie w normie , ale tez i był wyrazniejszy , wez render best quaity ( czy jakis tak ) zwieksz to troszku , Praca jest odlotowa , twoje szanse wzrosy i to bardzo bardzooo .... podium czek na ciebie ,ale doradzma poproawic jakoss :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sid to co widzisz to test renderek wiec w byle jakiej jakosci zeby obejrzec jak to z kolorami sie ma i swiatlem ...

ok wyrenderuje zaraz troche sobie jescze pogram prosze a z podium to nie przesadzaj sek w tym ze chce sie w koncu wyrobic a z drugiej strony ta scena mi obrzydla ..

w sumie nie wiem czy ne dodac jakiejs flagi w tle .....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności