Skocz do zawartości

Living dead: Hand of Thanatos


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to interesuje jedna rzecz. Jak schlodzic czesc wewnatrz czaski? Powinna byc dwuwarstwowa: chodzenie i czesc wlasciwa. Bo jak ta rura bedzie sie tak nagrzewac to ta czaszka sie usmarzy (wkoncu to tkanka) i bedziemy mieli smarzonego nosorozca. MA ktos ochote? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nooo mozę na tez inaczej: lufa o podwójnej ściance z obiegiam ciekłego azotu:D hehehe

 

a wnętrze gęby to raczej goła kość, dolna szczęka to sama kość, mięśniie zostały tylko przy zawiasach. Ogólnie zamysł jest taki, ze ta głowa to tylko makabryczna ozdoba, jest oderwana od reszty i jej tkanki nie sa odrzuwiane, (szczęgólnie dolnej szczęki).

 

[Edited on 6-4-2003 by Blooddragon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja:) wogóle na tym dziale coś takiego makabrycznego by sie chyba przydało... bo troche za estetyczne jest w porównianiu do głowy:)

sama lufa jest narazie tylko tak zeby była, bo jeszcze nie wiem jak ją zrobić.

 

może dzisiaj jakis update uda mi sie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wypasik

tylko ze moim zdaniem te kolka sa zbyt cienkie - powinny byc grubsze

 

a co do robienia otworkow za pomoco texturki - polecam pierw zrobic jedna iteracja meszsmufem, i w tej zageszczonej siatce latwiej jest zrobic male otworki i potem jeszcze raz meszsmufa z 1 iteracja - ja sam bede tak robil dziurki w moim \'trupku\' :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...zagalopowałeś się z tymi szczegółami...hehee albo wytnij kólko w siatce i wytlocz kilka razy tak zeby zrobic zaglebienie, tylko potem trzeba dac drugiegi meschsmootha zaby sie ładnie zaokrągloło...ja tak robie i przy okazji gesta sitake wykorzystuje do innych celow...

PS:Model pięknie rośnie-aby tak dalej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera dzisiaj musze pier****** wypracowanie z polskiego napisać, ale jutro biore sie do pracy!

 

wywalam wszystko oprócz głowy i od nowa zaczynam:) mam lepszy pomysł na \"mniej estetyczne\" działo, a cielsko bede robił wytłaczając polygony w paski a następnie łacząc je w niektórych częściech, więc skóra będie wyglądała jak w stanie późnego rozkładu:) mam nadzieje:D

 

aha tak mi sie jeszcze przypomniało: jeśli ktoś chciałby zaczerpnąć inspiracji albo zobaczyc jak połączyć maszyne z ciałem to zachęcam do obejżenia filmu \"VIRUS\" :D serio warto ;P film kaszaniasty ale ciekawe rozwiązania ma

 

[Edited on 7-4-2003 by Blooddragon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten odcinek ma za dużo dziur nie miałem go pokazaywac jeszcze ale tak wyszło, to dopiero początek

 

Głowa za mała????????????

Zartujecie?!?!?!

 

przed wczoraj ktoś m tu sypnął o ile sie nie myle że za duża :D

 

z proporcjami poczekajcie az ogólny zarys postaci wymodeluje:)

 

zobaczcie sobie głowe nosorożca, ta moja jest gigantyczna w zestawieniu z nosorożcem

 

trzymam się ściśle projektu, looknijcie jeszcze raz na szkic, jeśli mozecie sie i powiedzcie czy tam tez wydaje sie za duża, serio zobaczcie, bo mnie to ciekawi:D dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Blooddragon

tak ten odcinek ma za dużo dziur nie miałem go pokazaywac jeszcze ale tak wyszło, to dopiero początek

 

Głowa za mała????????????

Zartujecie?!?!?!

 

przed wczoraj ktoś m tu sypnął o ile sie nie myle że za duża :D

 

z proporcjami poczekajcie az ogólny zarys postaci wymodeluje:)

 

zobaczcie sobie głowe nosorożca, ta moja jest gigantyczna w zestawieniu z nosorożcem

 

trzymam się ściśle projektu, looknijcie jeszcze raz na szkic, jeśli mozecie sie i powiedzcie czy tam tez wydaje sie za duża, serio zobaczcie, bo mnie to ciekawi:D dzięki!!!

 

Skoro tak mówisz to \'ramiona\' są za wielkie... Zrób rzut od przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche ją poszerzyłem

ale i tak prosze was, nie oceniajcie czegoś, co jeszcze nie zostało zrobione!!!!

 

przecież tu jest dopiero głowa i pare wyextrudowanych krawędzi, które są początkiem pleców...

 

to po bokach to garby z kolcami, pod mini będo sia zaczynały dopiero barki, zobaczymy, jak nie wyjdzie to zminie projekt. te czerwone linie to tak bardzo zgrubsza pokazują

 

nie mam znowu czasu na update:(

dzięki wielkie za komentarze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ! jest coraz lepiej - bydle podoba mi coraz bardziej :) popracuj jeszcze nad ta lufa ..niech wszyscy czuja power\'a ! zrob potezna, ciezka lufe ..porysowana, troszeczke zardzewiala, oslizgla od sliny ..hmm, moze z jakims przyssanym, oblesnym robalem ..bedzie supa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytko...czym to \"bydle\" będzie strzelać konwencjonalną bronią czy jakąś laserówką...bo i w 1 i jak i w 2 przypadku musisz pomyśleć nad składzikiem na konwencjinalne ammo albo nad jakimś generatorem (małą elektrownią, która robiła by ten promień...coś ala działo jonowe z C&C)...pracka full wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała może pomocna rzecz...phothoshop nie stety nie posiada takich zaawansowanych świetlnych bajerów jak max...ale i tak nie głupio to wygląda...mam nadzieje że nie kalecze...Twojej pracy :D a cholernie podobają mi się te dziurki w brzuszku !! świetny efekt generacji starzału myśle,że można uzyskać...i ta turbinka...cymes normalnie :D

 

[Edited on 12-4-2003 by Phantom]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności