Jump to content

Olhado

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Olhado

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Gratulacje dla zwycięzców, i dla wszystkich którzy wzięli udział. No i dzięki za komentarze. Udział w takim konkursie to duża motywacja żeby posiedzieć dłużej nad jedną pracą, dużo się dzięki temu nauczyłem. Wygrali oraz dostali wyróżnienia moi faworyci :)
 2. super wyszło, fajny pomysł z tą szybą
 3. najbardziej oryginalna praca, wygląda też trochę jakby to był namalowany obraz
 4. brave dzięki :) mookie -dzięki :). Pewnie masz racje, ale wydawało mi się że sami jaskiniowcy byliby nieciekawi i chciałem dodać jakieś macki :P.
 5. i kolejna wersja ostateczna:p pomniejszone do 1600x900: oryginał 3150x1772: http://imgur.com/XufyZSW i zapasowy link: http://www.sendspace.com/file/lbkgr8 i jeszcze raz opis: Po wielu wojnach światowych ludzkość cofnęła się technologicznie i kulturowo do epoki kamienia łupanego. Potomkowie tych którzy przetrwali starają się na nowo zorganizować. Niedawno powstała Grupa Dochodzeniowo-Śledcza pod dowództwem detektywa Franka, prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia córki wodza ich plemienia. Dziękuje wszystkim za komentarze.
 6. Chyba nic więcej nie wskóram. Jakbym nie zdążył wyrenderować w lepszej jakości to to by było ostateczne. w dużej rozdzielczości: http://imgur.com/FCmGw8l opis: Po wielu wojnach światowych ludzkość cofnęła się technologicznie i kulturowo do epoki kamienia łupanego. Potomkowie tych którzy przetrwali starają się na nowo zorganizować. Niedawno powstała Grupa Dochodzeniowo-Śledcza pod dowództwem detektywa Franka, prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia córki wodza ich plemienia.
 7. strasznie fajna praca, dowód rzeczowy w płetwie to mnie rozwalił. Nie wiem co by dodać, może jakiś dym z papierosa
 8. super. strasznie mi się podoba, tylko śmiesznie że cały koleś jest w jakimś pancerzu a tylko uszy mu wystają
 9. wersja po postprodukcji mi się bardziej podoba
 10. musiałem trochę poodejmować bluszczu i włosów bo już nie starczało pamięci karty graficznej, aktualnie tak wyszło, trzeba będzie wyrenderować z większa ilością sampli. i wersja w większej rozdzielczości: http://i.imgur.com/5aNe85A.jpg?1 nie wiem czy może trochę by nie rozmyć trochę macek i babki żeby był efekt ruchu ale wtedy będzie mniej widoczne.
 11. Wymiatasz, ja w Twoim wieku to nawet nie wiedziałem co to jest grafika 3d :P Ciało tego robota to może lepiej jakoś podzielić na osobne elementy, jak kawałki pancerza to by bardziej "mechanicznie" wyglądał.
 12. super wygląda, tylko te usta mi się nie podobają. Mogłyby być jaśniejsze albo mniej błyszczące, a nie takie jak marylin manson. Zresztą co tam usta, nawet z nimi całość jest świetna.
 13. Oryginalny pomysł i wykonanie. Bardzo dużo się dzieje, lubię takie pracę. Bekowy pies, a koleś z młotkiem przypomina mi Szymona Hołownie :P
 14. wygląda super, jak prawdziwy. Tylko z oczami wydaje mi się coś nie tak, nie wiadomo gdzie patrzy, albo może te kwadratowe odbłyski na gałkach ocznych lub brak rzęs na powiekach, ale w sumie to chyba nieistony szczegół
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy