Jump to content

rentrax

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Excellent

About rentrax

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, chciałem wypalić texture z dużą ilością refleksów, po wypaleniu miałem zaledwie 4. Render wygląda tak jak chciałem(w załączniku), a wypalona tekstura luster już wygląda zupełnie inaczej(w załączniku). Chodzi mi o to żeby lustra miały taką liczbę refleksów po renderowaniu. Docelowa rozdzielczość będzie wyższa.
 2. Sory, ale na update będziecie musieli trochę poczekać, bo mam ważniejszą robotę do zrobienia. Spróbuję coś zrobić do przyszłej niedzieli.
 3. Sądze, że nogi faktycznie są troche za krótkie. Nie proporcjonalne są też łydki do reszty.
 4. Co do tej ciężarówki to nie podobają mi się te światła. Model fajny, ale wywal to niebieskie podświetlenie
 5. Nikt mnie do tego nie zmusza, ani nikt specjalnie mi w tym nie pomaga. Ale poza tym to chyba tego nie skomentuje, bo i tak raczej nie zrozumiesz po co to robię.
 6. Witam Serdecznie! Wracam po krótkiej przerwie, którą poświęciłem nauce C#. Ostatnio znalazłem jakiś stary blueprint i stwierdziłem, że coś podłubę. To jest link do mojej stronki-https://plus.google.com/s/andrzej%20cio%C5%82ek Wszystko robię w blenderze. To co tu jest zrobiłem w 4 dni. A popracuje chyba do końca wakacji. Praca nie ma jeszcze specjalnie tekstur jedynie pobawiłem się trochę nodami. Pokaże wam co do tej pory wydłubałem z tego wszystkiego. Postać jest chyba prawie gotowa trzeba pomyśleć nad bronią i otoczeniem. Byłby wdzięczny za jakieś pomysły na teksturki, bo nic do głowy mi nie przychodzi. Mam 12 lat. Oceniajcie. Mam mały problem z rozdziałką do jutra to naprawie.
 7. Cześć mam pewien problem polegający na tym, że po dodaniu tła w blenderze i przejściu do widoku z boku w widoku ortograficznym przy przesuwaniu wierzchołków i przesuwaniu obrazu shiftem są spadki fps i ciężko jest pracować. Zdjęcie które dodaje to tła jest w jpg i ma rozdziałkę 1037 na 737. Wiecie czemu tak się dzieje dodam, że nie dawno przeinstalowałem system. Wersja blender 2.71 Z góry dzięki za odpowiedź.
 8. Cześć! Nie dawno przeszukiwałem dysk i natrafiłem na ten nie dokończony projekt. Mam już wakacje, więc postanowiłem go skończyć. Softy: blender, gimp, picasa, photozoom, sculptris, Nox(użyty tylko w prezentacji W.I.P) Render robiony w cycles przez cpu. Praca przedstawia szefa mafii spędzającego wolny czas w swojej nowoczesnej willi. Robię coś w grafice 3D od 10 miesięcy. Mam 12 lat. Mam nadzieje, że się spodoba i proszę o komentarze.
 9. Wszystko lepiej tylko szkoda, że to renderowanie tak dużo na zajmuje czasu na cycles :eek:
 10. Fajne pierogi. I te sztućce połączone łańcuchem :p
 11. Mam najnowszą wersję nox rendera dla blendera i nox render nie renderuje texture a wy material edtiorze się rendeują. Ściągnąłem najnowszy plugin ale dalej jest to samo co robić? - - - Połączono posty - - - Mam najnowszą wersję nox rendera dla blendera i nox render nie renderuje texture a wy material edtiorze się rendeują. Ściągnąłem najnowszy plugin ale dalej jest to samo co robić?
 12. Mam taki sam problem jak floo i ściągnięcie nowego pluginu nic nie dało. Mam win8 64bit
 13. Czy jest vray dla blendera 2.7 ??? Z góry dziękuje za odpowiedź
 14. Witam Chcę zaprezentować obecny postęp pracy. Mam 12 lat. Scena przedstawia byłego żołnierza, który na emeryturze zszedł na złą drogę. Mafiozo będzie rozmawiał przez telefon z kolegą. Mafiozo jest bardzo bogaty mieszka w nowoczesnym domu, ale ma rządzę władzy. Softy: blender, makehuman, picasa, photozoom, gimp, crazy bump, Mafizo: Render bo wyeksportowaniu z make humana do blender (kiepski efekt). Wymodelowanie high poly ( to już fajne wygląda) Efekt po nadaniu normal mapy i do sculptowania, usunąłem też włosy bo wyglądały nie fajnie. ( To już do mnie przemawia) Jeszcze wygląd po postpro w picasie. Pracuje teraz nad tłem coś już tam jest ale trzeba dokończyć jak mi się tło będzie podobać to wam pokażę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy