Jump to content

Bitwa 3D: Detektyw Przyszłości - wyniki konkursu


adek
 Share

Recommended Posts

Po raz siedemnasty w przypadku kategorii 3D mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego konkursu Bitwa 3D. Tematem konkursu był“Detektyw Przyszłości”.

 

 

W konkursie wystartowały 63 osoby. Niestety nie wszystkim udało się ukończyć swoje prace. W samym finale pojawiło się 18 osób i ich prac. Jury zakończyło oddawanie głosów i możemy Wam przedstawić listę zwycięzców.

 

 

Gratulujemy wszystkim finalistom. Jury nie miało łatwej pracy bo poziom konkursu w tej kategorii był naprawdę wysoki. To pokazują również niewielkie różnice punktowe pomiędzy pierwszymi miejscami.

 

 

Aby nie przedłużać, poznajcie zwycięzców!

 

 

Zobacz: Wyniki konkursu Bitwa 3D Detektyw Przyszłości

Link to comment
Share on other sites

Super :) Gratuluje wszystkim uczestnikom , myślę że to była fajna pouczająca zabawa z odpowiednią motywacją w postaci nagród . Szczególnie cieszy mnie 3 miejsce, nie tylko dlatego, że to bardzo dobra praca sama w sobie, ale zostało stworzona od a do z w blenderze, nie jestem nawet użytkownikiem tego programu, więc nie forsuje tutaj niczego ;) ale to fajnie pokazuje jak się ten program rozwinął , pozwalając stanąć do walki z całym komercyjnym arsenałem. Z kolei 1 miejsce to pokaz możliwości nowego silnika na rynku Corona, która jest jeszcze w fazie alpha ( nawet nie beta ! ) , jest tym samym jak do tej pory darmowa :) To dobrze obrazuje. że rywalizacja była sprawiedliwa, nie ważne czy ktoś siedział za kierownicą lamborghini czy nissana, ostatecznie liczyły się umiejętności kierowcy i znajomość swojego rumaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje zwycięzcom. Dziękuje za krytykę i samą inicjatywę jaką był konkurs. Był to taki kopniak na zrobienie czegoś od A do Z. Dużo się można było nauczyć. Jedno muszę przyznać, jestem zadowolony, że skończyłem i nie do końca zadowolony z pracy, ale to raczej na plus. Pozostaje tylko zacisnąć zęby i cisnąć kolejne projekty by podnieść skill'a. Może następnym razem uda się wymyślić coś mnie oklepanego. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jury za tak dobre oceny i komentarze :) Robiąc tę pracę nie spodziewałem się aż 2 miejsca, tym bardziej że to moja pierwsza bitwa i chyba nawet pierwszy taki konkurs w 3d. Gratulacje dla ttaaddkkaa i mookiego oraz całej reszty finalistów !!! Wielkie dzięki również za nagrodę publiczności, wszystkim, którzy wspierali mnie w trakcie pracy oraz Adkowi za całą robotę z konkursem. :)

Edited by Quentin
Link to comment
Share on other sites

gratulacje dla tadka, od pierwszego momentu ujzenia pracy bylo wiadomo ze bedzie 1wsze miejsce,

 

w sumie to od momentu jak zobaczylem ze tadek bierze udzial w bitwie :)

 

gratulacje dla wszystkich ktorzy ukonczyli prace, bo to tak naprawde jest najwieksza wygrana :)...

 

 

bardzo dziekuje za wszystkie pozytywne komentarze od jury, uslyszlec slowa: solidne wykonanie od takiego jury jest dla mnie rownoznaczne z miejscem na podium!

 

jeszcze raz dziekuje!

 

 

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym rzędzie owacje dla ttaaddkkaa i Quentina, absolutnie zasłużone laury, w następnej kolejności gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu za wywindowanie go na bardzo wysoki poziom. Tym bardziej dziękuję wszystkim za podwójne trzecie miejsce, zarówno w głosowaniu społeczności, jak i wskazaniem jury (czego kompletnie się zresztą nie spodziewałem, optymistycznie zakładałem kilka oczek niżej). NV - pal licho soft, ale taki werdykt fajnie świadczy o otwartości na dość niestereotypowe podejście do tematu. Dla mnie osobiście największym sukcesem jest jednak ukończenie pracy w terminie, co zawdzięczam umiarkowanie wczesnym godzinom snu mojego synka (któremu to z tego miejsca dedykuję "Rybiego detektywa"). Jeszcze raz dzięki i do następnego razu!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacja dla zwycięzców. Tadek, owacje na stojąco! Podziękowania dla organizatorów bitwy oraz uczestników, którzy stanęli do walki. Dla mnie była to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. Wreszcie zrobiłem jakąś pracę do końca. Oczywiście widzimy się następnym razem. Może tą bitwę wygraliście, ale wojny nie wygracie ;D

Link to comment
Share on other sites

wy w tym 3D macie pięć razy więcej roboty niż my w 2D. Projektowanie, praca w trójwymiarze i jeszcze te rendery... .

Ttaaddeekk gratulacje, wyszło malarsko ale realistycznie. Pomyśleć, że to wszystko 3D ech, pozdr. Jeszcze raz gratulacje

 

aaaa i jeszcze jedno:

 

58421552787777590150.jpg

ten szkic koncepcyjny, który szybkim skrótem opowiada takiemu laikowi jak ja jakiego efektu dla aberracji szukasz w swojej scenie, rozłożył mnie. Świetne jest to, że jest on twoim osobistym zapisem własnych pomysłów. Notatka zrobiona na serwetce. Pozdrawiam i szacun

Edited by Thx
Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców, i dla wszystkich którzy wzięli udział. No i dzięki za komentarze. Udział w takim konkursie to duża motywacja żeby posiedzieć dłużej nad jedną pracą, dużo się dzięki temu nauczyłem. Wygrali oraz dostali wyróżnienia moi faworyci :)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję chłopakom z czołówki, dziękuję jurorom za komentarze (hasło "jest potencjał" mam już wydrukowane nad łóżkiem) i Adkowi za koordynację. Jak na drugą pracę 3D w życiu to i tak jestem dumna że weszłam do finału i nie byłam ostatnia :) Do zobaczenia w następnej bitwie :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba wszystko już zostało powiedziane:) Gratuluje Wszystkim, którzy stanieli w szranki tego konkursu. Myślę że był to płodny czas i obfity w nowe doświadczenia poszerzające skill każdego z nas. +100p. do Master CG Artist level:)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę, że tak Bitwy w dalszym ciągu tak są odbierane. Walory edukacyjne zawsze w Bitwie były ważne i staraliśmy się to od początku podkreślać. Mało jest takich konkursów w których graficy robią to właśnie w ten sposób. Myślę, że Ci, którzy ukończyli swoje prace coś mogą powiedzieć na ten temat.

 

Dzięki i gratulacje dla wszystkich startujących!

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje. Pierwsze dwie prace sa pro.

Ale nastepnym razem czy studio PI mogloby dac cos wiecej niz "Koszulka + pendrive 8GB". Chlopaki z PI- dla wielu mlodych ludzi startujacych w takich konkursach wieksza zacheta bylby np. staz miesieczny czy udzial w projekcie. Ten sposob bylby bardziej profesjonalny i skuteczny niz duperele w stylu koszulki. Pozdrawiam uczestnikow.

Edited by Profeska
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie @mookie był najlepszy. Nie wiem dlaczego, ale mam "mały" wstręt do technicznie perfekcyjnie wykonanych robotów, mutantów, predatorów...itd.

@ttaaddeekk i @Quentin gratulacje. Prace technicznie wykonane wzorowo ale podejscie do tematu raczej sztampowe i przewidywalne(biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy).

Jury konkursu postawilło bardziej na techniczne aspekty prac, niz na oryginalność.

Jakby nie bylo, gratulacje dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy