Skocz do zawartości

Postac 3D: Z.3.V.N.


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

ponizej model robota przeznaczony na turbosquid'a

 

soft: 3ds max, Vray, After Effects, Photoshop

 

za niedlugo dorzuce animke

 

pozdrawiam

 

 

 

 

dla wyzszej rozdzialki:

 

prawy myszki>pokaz obraz

 

bot_war.jpg

 

o_IRAQ_WAR_facebook.jpg

 

 

lbSsIdK.jpg

 

 

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej Robotyczne czesci robota ;) wygladaja naprawde dobrze. W porownaniu do tego, tkanina wypadla tak sobie, wg mnie kompletnie nie czuc na czym sie trzymaja te worki na nogach. Przydala by sie chocby jakas gumna / sznurek ktory to doczepia do tych nog.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot fajny, ładne materiały, trochę nie pasują te ludzkie przedmioty, na pewno jak napisali koledzy wyżej, przydałby się jakiś element mocowania, może drut jakiś lub niedbale wkręcona śrubka, jakaś peleryna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osadził robota w otocze robotników, łopata i kielnia bardziej by pasowały do rękawic i gumofilców. Nie trzeba by było całego z cementu czyścić. Do tego mógłby transformować się w spychacz lub koparkę. Jednak, trzeba przyznać, że ładnie wkomponowałeś go w foto i za to ode mnie masz plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny robocik bojowy :) a to malowanie imho zbyt rzuca się w oczy jak na wojskowy sprzęt. nie powinno być moro albo jakiś inny kamuflażowy wzór ?

 

dzieki, no wlasnie co do malowania to wydaje mi sie ze moglo by to byc bezcelowe dla maszyny, ktora jednak porusza sie wolniej od czlowieka i chowa/kryje tak samo ciezko

 

wyobrazalem sobie bardziej ja jako dosyc mocno opancerzona i maxymalnie skuteczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, no wlasnie co do malowania to wydaje mi sie ze moglo by to byc bezcelowe dla maszyny, ktora jednak porusza sie wolniej od czlowieka i chowa/kryje tak samo ciezko

 

No. Tak jak np te wszystkie czołgi i ciężarówki, też cięzko ukryć, a jednak kamuflują ;-)

Powinien przynajmniej mieć malowanie w jakimś dualtone złamanym czernią bardziej 'wewnętrznych' częsci pancerza, bo teraz to trochę połączenie robota budowlanego z patrolowym jest (desert tan/olive green + zółty/czerwony)

uFViJKP.jpg

Coś podobnego może?

 

 

Robocik fajny, ale designem trochę nieprzemyślany, najsłabsze ręce / nogi wyglądające jak wyjęte ze średniowiecza (przypomina towyprawianą skórę, nic tylko mieszek przyczepic do pasa, i brązową pelerynkę na grzbiet i czapeczkę z piórkiem) - koledzy dobrze radzili wziąc to na czarno maznąć farbą, bardziej taktycznie będzie, te cylindry wystające w miejscach łaczenia z biodrami nie pomagają mu raczej chodzić, nóżki też proszą się o trochę grubości (jeden - dwa pasy z kablami jak przy głowie zmieniłyby całkowicie odbiór bryły). Najlepiej wypada głowa / karczycho, wyglądają pro.

 

Co do renderków się nie wypowiadam, bo się nie znam :P

 

Pozdrawiam,

~Piro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawice i buty nijak nie pasują do reszty; o ile jeszcze w "detektywie przyszłości" taka konwencja mieszania stylizacji się broniła (o ile dobrze pamiętam Twoją pracę), to tutaj wygląda humorystycznie, a chyba nie o to chodziło. Równie dobrze mógłbyś mu nałożyć czapeczkę z daszkiem albo krawat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę tylko jedno wytłumaczenie dla takich butów. Jak ktoś idzie jego śladami to myśli, że idzie śladami człowieka, a nie robota. Bo jeżeli chodzi o wygodę lub ogrzanie to chyba nie potrzebuje. A może chodzi o amortyzację, którą zapewnia podeszwa? :>

 

tak czy inaczej zgadzam się, że nie pasują rękawice i buty, ale wykonanie reszty jest zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi trochę nie pasują te buty. No i ten, tego...

P.K.F. Drone

 

tak, wzorowalem sie na poczatku na tej postaci, ale na tyle odbieglem od oryginalu ze uznalem za bezcelowe dolaczanie tej pracy....

 

 

a co do tych butow i rekawic to chcialem nadac troche ludzkiej cechy temu robotu, a po drugie lubie laczyc dziwne formy, nie jest nudno wtedy :)

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności