Skocz do zawartości

Moment krytyczny: Planeta X


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przyklad.jpg

Jak ją zrobiłem? w duzej mierze Marduk dobrze wydedukował. Użyłem tekstury z nierównością i nałożyłem ją na kształt planety ( oczywiście to nie załatwiło sprawy bo z txtury do wyglądu finalnego troche daleka droga) do tego Outer i Inner Glow + maski + osobne warstwy z nierónościami razem to wymiksowałem i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra praca.. i zgodna z tematem.. i nikt nie może powiedzieć, że nie ma momentu krytycznego w tej pracy.. wybuch jest nieunikniony.. skorupa pęka i zaraz się rozleci, lawa wyleje się na powierzchnię.. planeta rozleci się na części i zmieni orbity księżyców (jeśli ich nie zniszczy) .. tylko patrzeć i czekać aż to się stanie.. nieuniknione i niepowstrzymywalne.. Czuć napięcie.. Ta praca emituje emocjami! Kocham takie prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ciepłe słowa ze strony Goanday, Cieszę się że tak pozytywnie odebrałeś mój projekt w tej bitwie, co do uwag ze strony innych osób to powiem że praca jest ciagle "w toku" przyznam się że sam jeszcze nie wiem jak finalnie będzie wyglądać. Na dobrą sprawę można ją prawie już zostawić z tym delikatnym niedopowiedzeniem ale można też dolać oliwy do ognia.... popróbuje, pokombinuje i zobacze co fajnego z tego się ugotuje :)

Pozdrawiam wszystkich oglądających tą pracke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast statków bym zrobił jakąś bazę na którymś z księżyców - taką oświetloną i po zewnętrzenej stronie od planety - planeta eksploduje, a oni tam nic nie wiedzą ;)

 

No i trochę lepiej bym zaznaczył ten wybuch. Poza tym fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicza uwaga: makabrycznie statycznie! kompozycje zawierajace dokladny pion i poziom nie sa zle, ale wtedy nalezy je samym rozmiarem i perspektywa urozmaicic, na twoim miejscu trzymalbym sie zdala od centralnego polozenia planety w kadrze, nawet bardzo zdala! natomiast wykonanie jest rewelacyjne, potrzebuje odpowiedniego zakomponowania. P.S. jestem cholernie zmeczony wiec bycmoze bzdury gadam:D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... wszystko zależy od koncepcji projektu, z góry zaplanowałem statyczny kadr - nie widzę powodu by robić inny układ - inny układ kompozycji to inna praca a ta miała być taka a nie inna - to nie miał być hoolywoooodzki kadr filmowy. ... tak to widzę ale oczywiście rozumiem twój pkt widzenia - dzięki za posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się fazami produkcji -ogólnego kolorku i faktur w pracy a nie jakimś tam dodawaniem efekcików.

 

Najeżdżasz bez powodu ludzi to chociaż poświeć troszkę przykładem, szczególnie że praca wygląda na shoping a nie malowańsko (pomijając że średnia).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Archangelusie spodziewam się że jeszcze rozwiązesz tu parę problemów.

Po pierwsze nie wiem czemu ta planeta ulega zagładzie może meteor może bomby?

Po drugie widzę że atmosfera już odparowała, brak mi chmur oceanów refleksów miast.

Satelity są jakby na siłę dodane popracuj nad nimi.

I najważniejsze, Planeta jest centralnie ustawiona, brak mi czegoś na pierwszym planie, dobrym pomysłem byłby jeden lub dwa większe statki kolonizacyjne uciekające z niej. Doda to dynamizmu i wyprostuje kompozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podoba, jest w tym troche tajemniczosci. Sporo pytan, co to za pleneta, dlczego wybucha...itd. Ten poziomy kadr lepiej sie prezentuje, wiecej przestrzeni i powietrza. Troche brakuje dynamiki. Nie wiem czy nie powinienes ujac wybuchu kilka sek. pozniej. tzn jak kawalki plnety przelatuja obok obserwatora. To oczywiscie moja wizja a Ty rob swoje.

 

pozdrawiam

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności