Skocz do zawartości

Owady : Perfekcyjny zabójca(23.VII.2003r)


KAIN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musze chyba pisać co jest tematem pracy...:P. Nie jest to oparte tak jak u Barył\'a na strachu przed... . Kiedys nawet bałem się tych owadów ale teraz ten strach się przerodził w fascynacje ... chciałem nawet kiedyś mieć go ale jak rodzice nie pozwalają na psa to jak mogą się zgodzić na ptasznka. Tak chodzi o pająka (uogólniając).

 

Jak pamietacie to na WIP\'ie robiłem już kiedyś ten temat ale nie wyszło mi więc mam nadzieję że, z nowymi umiejętnościami i pomocą forumowiczów (licze na was) uda mi sie skończyć ten temat pomyślnie.

 

Macie na razie małe \"intro\".

 

Mam pytanie do Moderatorów. Mianowicie spójrzcie naten obrazek w górnym prawym rogu. Moge zrobić go takiego lekko opancerzonego na nogach(bedzie to naturalny pancerz)?

 

życze wszystkim powodzenia i wysokich lokat!

 

powodzenia

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by KAIN

Kiedys nawet bałem się tych owadów ale teraz ten strach się przerodził w fascynacje ...

 

BTW. Ptasznik to nie owad. Sorry, że się czepiam, ale skończyłem LO o profilu bio... ;)...już takie zboczenie.

 

A pająk pewnie będzie full wypas. Aż strach się bać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawey temat pracy , ale fajnie by bylo jak bys do bardziej przetworzyl w wielki opancezony pajeczy pojazd na którym jechaly by male ludziki , kumas ztraka wielka maszyna bojowa , z prawdziwego owada po kontrolá powiedzmy nie wiem elfow malych albo krasnoludków lub jakis innych malutkich stworzen moze i nawet kosmitó cholera ich tam wie hehe , ale to takie moje podejscie ,

No co wada jestes jest , a reszta anlezy do twojej wyobrazni :D

Powodzenia stary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zrobiłem... ale co[co?]:|

 

hehe... jest to koniec nogi a mianowicie na końcach nóg pajaki(przynajmniej ten) mają malutkie pazurki i poduszeczki by je chronic tak jak kot ma... to jest to:)

miałem mało czasu więcnie nie jest to dużo ale zawsze... dzisiaj dm jeszcze rendera nogi, mam cześć zrobiona ale to jeszcze nie wygląda jak powinno.

 

Pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialaj czlowiek , dzialaj i nie pokazuj tlyko nogi , albo tlyko szczeki pokaz wszytsko calgo pajaka , update za updatem , rozumiesz, pokaz to co sie zmiania w pajaku to nasz interesuje w kazdymbadz razie mnie hehhehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek(chyba moge tak) nie wiedziałem że komuś to przeszkadza. Taki już mam sposób pisanai:( wypisuje tylko wady a to co mi sie podoba omijam...nie wiem czemu ale tak mam. Muszę to zmienić.

Jak kogos tym uraziłem to przepraszam.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie było mnie ostatnio w chacie więc nie wyrezbiłem nic nowego... prawie:) pracuje teraz nad \"korpusem\" czyli tym gdzie sie nogi przyczepiaja. Niedługo dam rendera. Macie preferencje z których korzystam...

1.jpg

 

i

 

 

2.jpg

Na tych nie ma zadnych chaczyków[co?] o co chodzi??

 

pozdrowienia i czekac na rendera:P;):D:cool:[mruga]:]

 

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to był żart ale skoro znalazłeś takie piękne fotki które mi pomogą to tylko pozostaje:

DZIĘKI!!!![piwo][piwo][piwo][piwo][piwo]

odwdzięcze sie jakoś.

 

 

Macie wersje hmm(beta). bez łączeń,... lepiej napisze co jest:D. Nogi i pancerzyk ...

Niedługo będą kolejne updaty bo mam duuuuuuuuuuużo czasu teraz...

 

 

3.jpg

 

 

3a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Roball brakuje mi takich komentarzy:P

 

Nie czepiasz się choc sie mylisz. Kiknij na tarantule Tomasz Kucharza tam jest nawet zdjecie jak powinny być:)

 

 

pozdro i dzieki za komentarze

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Mianowicie nie wiecie czasem czy samice posiadają nogogłaszczki(zorientowani powinni wiedzieć o co chodzi) bo samce urzywają ich do zapładniania samic.

 

Od 2h próbuje się dobić do forum. Ni to sie strona nie chce załaduje a czasami wyskakuje jakis błąd w win\'ie jakaś nazwa XvD i na żadną strone nie moge wchodzić(konieczny restart kompa)... moglibyście pomóc??

 

pozdro i dzięki za odpowiedź

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zacząłem shag\'ować.

 

Tak chce by wyglądał pajączek

w.jpg

 

A tak niestety wygląda pierwszy segment poddany pracy. Jak wiecie/nie wiecie nie umiem jeszcze obsługieać plugina więc nie oczekujcie rewelacji.(jedyne co mi sie podoba w tym to to pomarańczowe

s1.jpg):|[pomocy][co?]

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności