Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Yellow_submarine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

hehe tak sie czailem czailem az wkoncu wyczailem moj wlasny temat, ehhh przyznam ze zwatpilem w wymyslenie czego kolwiek, dlatego do tej pory niewystartowalem,

W sumie nie wiem czy to fair i czy wogole moge jesczze zalozyc ten Topic poniewaz niby czas sie skonczyl, a przesuniecie to czas dla tych co juz rozpoczeli prace, mimo wszystko chcialbym sprobowac swoich sil.

 

Tematem mojej pracy bedzie tak jak w tytule mala zolta ludz podwodna, calos bedzie w zupelnie odmiennym dla mnie cartoonowym stylu, planuje zrobic bardzo prosta scenke, bez przepychu w detalu i takich tam bajerach, ma to byc mila i cieszaca oko scenka i tyle, bez zadnych podtekstow ukrytych przekazow itp itd, ja traktuje to jako kompletna rozrywke i postaram sie zasmakowac w czyms dla mnie odmiennym(hehe choc tematyka stara "statki": ]), a ze bitwa trwa i temat jak ulal pasuje do bitwy wiec czemu nie,

Niech walka sie rozpocznie: ]

 

Oto moje wypociny(temat wymyslilem okolo 22, o 11 zabralem sie do pracy, w googlach skąpo w tej tematyce i referki zadnej nie znalazlem wiec robie z banki.

pozdrawiam

001yg6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RK-->dziekuje, pozwole sobie zapozyczyc styl w jakim robisz prace,czyli malo skomplikowane, lecz mile dla oka, mam nadzieje ze uda mi sie dorownac.

pikSar-->hmm ma byc cartoonowe ale niechce tego za mocnoznieksztalcac, sam ksztalt lodzi sie nie zmieni za bardzo, zreszta sam nie wiem jak to jesczze wyjdzie, bo wymyslam na bierzaco.

krzyhhh-->zdecydowanie pod woda, babelki rafy moze jakas rybka i woda, tak to widze, zastanawialem sie nad jakims wrakiem w tle, ale to by popsulo rysunkowosc scenki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, maly postep w pracy, mam problem z babelkami, poniewaz jesli mam jako tlo planarke lub boxa to babelki robia mi sie czarne bez tego jest juz ok, : \

003ww3.jpg

004df0.jpg

i jeszcze taki tescik wody, a wlasciwie podwody: ]

005xo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

KoMic fajnie że startujesz, koncepcik masz super! łudź jak najbardziej w dobrym kierunku, jeżeli do tego wyjdzie ci ładny świat podwodny i uchwycisz ten klimat, to miejsce w czołówce masz murowane.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marianek83-->nie nie, nic takiego nie bedzie, to ma byc utrzymane w stylu cartoon, a w dodatku jest to model cywilny, hehe nikt nie robil lodzi bojowych w takich barwach: ], pomysle nad dorzuceniem jakichs szczegolikow, najprawdopodobniej beda to szczeliny plaszcza zewnetrznego,

Raffaello-->hehe dzikuje za opinie: ], postaram sie niezawiesc

 

szare jajko(defaultowy szary material), z efektami takimi jak, pseudokaustyka zasymulowana mapowaniem spota, oraz delikatna volumetryka z drugiego spota z ta sama mapka caustyki

007nn5.jpg

 

ze wzgledu na czas sieknolem tylko kadlub z caustyka bez voluma(dlugo sie liczy)

006zs1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna rzecz powiem szczerze. bardzo podoba mi sie ten render z pseudo kaustyką, świetne. jescze pare małych szczegółów na łodzi i bedzie fajowo,

-W czym renderujesz bo sie nie doczytałem?

-mozesz pokazać render z widokiem na śrubę :)?

-możesz dołożyć jescze jakieś duuuuże wodorosty do sceny i duuuże rybki :P tak zeby sie wydawal malutki ten stateczek:D

 

BARDZO FAJNE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziekuje wszystkim za posty

od kilku dni mam straszna sra..ke w pracy i brak czasu na cokolwiek,

Rozmawialem z Leru na temat tego co chce zrobic, a w tej chwili co zrobilem, czyli podczas biwty stworzylem watek wipa Arizona, plan jest taki ze chce zrobic wrak w tle, lub bardzij jako otoczenie, Leru odpisal ze nie jest to niezgodne z regulaminem poniewaz model w calosci powstal podczas biwty, dzieki czemu nie ma zadnych przeciwskazan.

Moja 120k arozonke okroilem do 28k.

Wrzucam probny schemat sceny, gdzies sie chyba gubi moj cel cartoonow: \

 

Odnosnie pytan o efekt wody to po bitwie lub jak znajde trcoeh czasu to opisze co i jak, wszytko jest w miare proste i naszczescie jakos na czuja udawalo mi sie wstrzelic z ta woda, ze wyszlo jak wyszlo, renderuje Vrayami(oczywiscie) hehehe

008ql1.jpg

wrak001ii3.jpg

wrak003qv9.jpg

wrak004ao7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

faktycznie, straciłeś bajkowy klimat!

 

ja jednak bym widział ją na tle jakiejś rafy kolarowej, fajne kolorowe roślinki i ładne rybeczki a na drugim planie czającego się wielkiego rekina z otwarta wielgachną szczeną. ale to moja propozycja

jeśli wolisz tak to chyba coś trzeba bedzie zmienic bo teraz to wygląda jak dwa obrazki nałożone jeden na drugi, nie pasuje do siebie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffaello-->masz calkowita racje, teraz to jest ni z gruchy ni z pietruchy, kompletnie do bani, hehe, musialem byc bardzo zmeczony robiac te polaczenie: ], rafa, wszytko juz widze z prawej strony pnaca sie w gore pod lekkim kontem rafa, jakis zolwik morski i bedzie gotarra: ], jedyny problem to czas, ale jak tylko skonczy mi sie w pracy masakra to ostro sie wezme do roboty

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komic cześć stary

tak prywatnie to bym Ci musiał skopać dupsko !

dzwoniłem na komórkę do Ciebie nie odbierasz

na GG nie odpisujesz na maila nie odpowiadasz

i nagle patrzę JESTEŚ TUTAJ

Stary przypominam moje GG 4214911, może zgubiłeś

może byś się odezwał, mamy dużo do pogadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

a ten żółwik bedzie wiekszy od lodzi czy mniejszy?

 

kruger, koMic jest teraz zajęty i dlatego nie odbiera, wiec nie przeszkadzaj mu w tworzeniu dzieła ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zolw otexturowany, hmmm nie wiem raczej bedzie mniejszy, nie zrobilem go aby pokazac ze ludz jest mala, sam ksztalt i proporcje lodzi wskazuja ze jest to niewielki obiekt, zolwik ma byc w tle hehe element dekoracyjny: ]

zolw07ca6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

fajnie ci to wszystko wychodzi, juz doczekac sie nie moge jak to wszytko po skladasz, bedzie fajowo

 

ps. obecnie pracuje z ludzmi ktorzy badaja i sprawdzaja stan technicznyh platform na zatoce meksykanskiej za pomoca ROV (robocika ktory plywa i robi rozne fajne rzeczy), wlasnie siedze teraz i ogladam w monitorach jak to wszystko jest zarosniete przez morskie roslinki i nie moge wyjsc z zachwytu jaki ten swiat podwodny jest piekny. Wierze w ciebie ze uzyskasz podobny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh KoMic jak zwykle jedziesz po calosci ;) ten zolwik jest full wypas rarytas, szczeka do ziemi i takie tam :P pieknie Panie pieknie.

 

Ps. Ty mnie popedzasz to ja Ciebie tesh :D dawaj KoMic dawaj :D!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności