Skocz do zawartości

[FD] Na tropie


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

W odległej przyszłości elementy elektroniczne zaczęto wszczepiać człowiekowi. Detektyw posiada procesory w oczach, które pomagają na bieżąco analizować dużą ilość informacji. Dzięki nim spostrzega na ulicy kawałek tkaniny, który jest kolejnym puzzlem w sprawie i pomoże odnaleźć mordercę.

 

Detektywprzysz1420osci01.jpg

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tr3buh - dzięki!. Obecnie pracuję nad perspektywą bo okazało się, że mam parę punktów zbiegu :D i jest co poprawiać. Teraz dochodzi poprawka pozy i proporcji bo faktycznie ten detektyw jest połamany. Faktycznie jest podobieństwo do okładki Hitmana ale nie inspirowałem się nią. W ogóle zakończyłem przygodę z Hitmanem na części pierwszej i wszystko co było później mnie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym. Kapelusz będzie zmieniony. Chcę do niego i do twarzy detektywa dodać elektronikę, o której wspomniałem w opisie u góry. Ale to potem. Teraz pracuję nad tłem. Chciałbym dodać więcej głębi, zrobić jakiś dym, czy spaliny i może deszcz. Plus przechodnie i latające machiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lutego jest tak blisko, że czas na pracę nad ilustracją znalazł się sam :D Także od teraz update będzie codziennie :)

 

plasti - o jakim konkursie mówisz?

 

eeeeee o future dective bitwie???? po bodajze 27 stycznia nie bierze sie juz udzialu w bitwie, robisz prace ale nie bedziesz nominowany (jesli dobrze zrozumialem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to oznacza, że wróciłeś do wcześniejszej koncepcji? Obrazek gorszej jakości niż poprzedni i ma mniej elementów (czyt. statki na przykład).

To pytanie nie ma związku z nominacją. Po prostu pytanie odnośnie pracy, z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek dzięki za opinię. Statek przeniosłem na górę bo na dole wydawał mi się za ciężki. Wydawało mi się też, że jak dodam więcej podziałów po lewej stronie na budynku to lepiej będzie się czuło przestrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się trochę przygasić te bliki, które odwracają uwagę od tego co się dzieje na obrazku. Jak patrzę na Twoją pracę to pierwsze co rzuca mi się w oczy to flara, potem mój wzrok wędruje między lewym górnym rogiem obrazka a dolnym i dopiero potem zauważam detektywa. Ogólnie moim zdaniem masz za dużo czystej bieli na obrazku, można przecież zróżnicować te podświetlenia dodając im trochę koloru. Jak chcesz żeby coś przykuwało uwagę widza to wystarczy, że będzie to odrobinę jaśniejszy punkt od najbardziej jasnego, nie musi być wielkiego przeskoku walorowego, wystarczy subtelne podkreślenie. To w kwestii oświetlenia, drugim aspektem, który kieruje wzrok widza jest kompozycja. Na Twoim obrazku kompozycja aż prosi się o oświetlenie, które będzie kierować wzrok widza w pionie od dołu do góry.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj długość kości ramiennych i ogarnij gdzie wypada łokieć w wyprostowanej ręce. Podejrzane jest też troszkę to, skąd wychodzi noga, którą widzimy od boku (w sensie skąd- w ciele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mógł położy tutaj tę skórke po bananie. Tutaj zdecydowanie anatomia, walor, zróżnicowanie planów, sposób w jaki prowadzisz linie to niestety na minus, ale jest scifi, jest detektyw, jest historia i to na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było. Sprawdziłem czy to nie wina Photobucket jak u jednego użytkownika. Na Photobucket sa dane pliku:

mikolaj.jpg

 

Miałem nadzieję, że to tylko tutaj lub podgląd jest mniejszy na tam jest wysoka rozdzielczość, ale niestety :(

Strasznie mi się podoba Twoja praca, ale niestety, głupi błąd. Jestem wręcz strasznie na Was zły za takie błędy :) Zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę, w regulaminie, kilku innych miejscach wątkach to było poruszane.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że myślałem o tej regulaminowej rozdzielczości i w końcu nie wiem dlaczego jej nie wprowadziłem. Ma nauczkę na przyszłość.

 

rice - zgadzam się z Tobą co do minusów. Jest wiele rzeczy, nad którymi muszę popracować. W kolejnych pracach będę nad nimi walczyć.

 

Życzę powodzenia wszystkim! Jestem ciekaw wyników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności