Skocz do zawartości

Scena 3D: Wielki Duch


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawic dzisiaj scene "bitewną" nad jaką przyszło mi pracowac od dłuższego czasu, miałem z nią wiele problemów ale o tym za chwilke :). Na samym początku chciałbym szczerze podziękowac takim osobom jak:

Klicek, mrw ---> bez was zapewne displace'ów bym nigdy nie opanował.

vorek ---> dzięki Tobie moja praca nabrała klimatu.

koniu, salvator i wielu wielu innych ----> wielkie thx :)

+ dziękuje, tym którzy odwiedzali mój wątek i nabili mi nieco ponad 800 odwiedzin.

 

Natomiast co do problemów to przede wszystkim te przeklete displejsy :\ ciągle wyskakujące errory podczas ich renderowania. Czesto bywalo tak ze displacy na głównej brylie sie renderowaly natomiast na szczegółach ich nie było i na odwrót. Zmusiło mnie to do zmontowania tego na warstwach w PS co wyszlo według mnie przyzwoicie :).

 

Dla przypomnienia legenda:

 

W większości indiańskich wierzeń pojawia się Wielki Duch, czyli niezbadana siła obecna we wszystkich formach życia. Znany jest on również jako Kreator, lub Wielki Stwórca, i przypisuje mu się stworzenie wszystkiego, co składa się na wszechświat. Pomagają mu w tym inne duchy, które powiązane są z różnymi elementami przyrody.

 

Każde indiańskie plemię miało dla Wielkiego Ducha swoje własne określenie: Algonkinowie nazywali go „Gitche Manitou”, Czejenowie – „Heammawihio”, a Szaunisi – „Finisher”.

 

Indianie wierzyli, że ziemia i ludzie są ze sobą powiązani mistyczną współzależnością. Opowiadań o duchach nigdy nie zapisywano, lecz przekazywano je ustnie z pokolenia na pokolenie. Przekazy te wyjaśniały też wiele naturalnych zjawisk, począwszy od tego, skąd wziął się ludzki płacz, a skończywszy na tym, jak powstały rzeki i góry.

 

 

 

 

5e4d4604-wielkidu_h1_jpg.jpg

 

 

 

wątek do wipa: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=29547

 

SOFT: 3ds max, Zbrush, Photoshop

 

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

można było jeszcze posiedzieć nad teksturkami i dopracować detale. Chyba na końcu zabardzo się pospieszyłeś. Tak czy inaczej wyszło nieźle, fajnie rozegrałeś światełko w jaskini, chociaż dalej nie czuć tej "głębi" o której Ci mówiłem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka bez displejsa pewnie nie jest za ciekawa hk.

Ta biała plama bardziej przyciąga wzrok niż ten bajerek w centrum, ogólnie podoba mi się, takie hmm oryginalne.

 

P.S. Dlaczego ta pracka ląduje tutaj, hmm, ja rozumiem na przykład ktoś się nie wyrobił w bitwie, dopracował w wipie i wrzucił do galerii, a tak hmmm, gdzie jest sens , a gdzie logika? gdzie jest pieprz, a gdzie papryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności