Skocz do zawartości

Scena 3D: KIWACZKI (Dolącz do Nas)


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

Hey !! :)

Postanowilem zrobić jakąś małą pracę...mam już dość potężnych i skomplikowanych scen, przy któych mój komp już \"płacze\" :[

Przedstawiam wam pana Kiwaczka :P

 

KIWACZEK.jpg

 

Przez przypadek zrobiłem rendera wcześniejszej wersji, gdzie pan kiwaczek ma cieńsze nóżki...P W updacie (chyba jutro) dam już dobrą (grubszą) wersję...:P

 

Pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna przytulna pracka :)) duzo w niej roboty nie bylo, ale fajnie wyglda :) tylko powiedz mi...cezmu nie dales jeszcez retufuszu tego rendera w PS? ja to zrobilem ale nie pokaze na forum bo to Twoja pracka :) ale powiem Ci ze lepiej wyglada PO :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Falcrum jak napisales tak i zrobiles :) bardzo ladny ten kiwaczek i pomysl ciekawy :D jakbym mial sie czegos przyczepisc to zrobilbym odrobine wieksze zblizenie i poprobowal z kadrem pionowym ale sam nie wiem czy dobrze by to wygladalo bo problem rozwazam czysto teoretycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier - zgłoś sie do psychoterapeuty :D To juz jest choroba:]

A co do pana Kiwaczka... Proste, przyjemne. Tylko jakieś ciekawsze ujęcie i kadr. No i mozna by jeszcze dodać jakiegoś diffuseglowa czy spectacular bloom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dechy sa wielkie niczym na podlogach w dawnych czasach (no chyba ze to ma byc podloga :) ) A do tego wygladaja mi plastikowo, moze glebszy kolor zastosuj or something. IMO scena bez przyszlosci, no ale....

P.S.

Co to do cholery jest \"kiwaczek\" jakas konkurencja dla oscarow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek - kiwaczek bo się kiwa...:P. Co do dech...racja wyglądają troche plastikowo...może je zmienię...:|

Oscary...chyba dla pijaków (kiwaczków) [lol2][lol2][lol2]

 

Bobby - Będą różne wersje kiawczków...może i koszykarz będzie :P:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ciensza (pierwsza) wersja duzo lepiej wyglada, w takich obiektach liczy sie pewna delikatnosc - subtelnosc ksztaltu, a Ty zes rurska wywalil ze wydaje sie, ze obiekt wazy kilkanascie kilo!!! Jakby go poruszyc to przewazylby ta podstawe i calosc by sie wywrocila!

Powroc do pierwotnej - cienszej sylwetki.

 

Pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG - Racja, mi też bardziej się podobała wcześniejsza wersja, choć bałem się, że wygląda nazbyt delikatnie...:P

Kulexy - Reczej nie...nie na tym kompie :( Za to będzie kilka wersjiKiwaczków :P

Skilo - Przemyślę twoje propozycje...:)

Kozioo - [lol2]

 

Niedługo update...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulexy - Też planowałem/planuję tak zakończyć tego WIP\'a...:D

Pablo - Dzienx za retusz...Wyostrzenie dodaje troche realizmu. Renderuję w VRay\'u i dlatego tak trochę \"blur\'owo\" wychodzi...:P. Narazie nie będę robił retuszy...poczekam jak sie nazbiera trochę Kiwaczków i zakończy się to w jednym dużym obrazku, a wtedy będę już eksperymentowal w PS\'ie...:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - fajne - ale sproboj go przesunac troche w prawo - zeby tak w jednej trzeciel od lewej stal - moze bedzie lepiej - tym bardziej w tym ostatniom obrazko - w strone w ktora koles patrzy niech bedzie wiecej miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem...nic nie poradzę do jutra...po prostu limit dzienny na serverku się skończył...(a to wszystko przez to, że umieściłem swoją pracę na forum evermotion.org...Tam w ciągu 1 dnia było 300 odwiedzin !!)

Poczekajcie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana scena, ale bez tekstur...interia się wiesza, jak daję 2Mb plik, którego chce ściągać dziesiątki ludzi...:|. Korzystałem z tekstuy uzytej do \"terningu\" (darmowej sceny) fotonów w VRay\'u, na forum www.evermotion.org/forum

 

SCENA

 

Mam nadzieję, że ktoś pokaże swojego (przerobionego)\"Kiwaczka\"...:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toudajew - fajnie, że się podoba, dzięx za uznanie...

Skilo - OCZYWIŚCIE !! PRZECIEŻ PO TO TU SCENĘ UMIEŚCIŁEM :D. OCZYWIŚCIE WSZYSCY CHĘTNI MOGĄ TU ZAMIESZAĆ SWOJE KIWACZKI :). TOUDAJEW TY TEŻ [piwo]

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności