Skocz do zawartości

"SALOON PEŁEN POLITYKI" w tvp (w 3d)


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

sami poczytajcie;), od siebie dodam tylko 2 sprawy > na 1st page dali jpg jak kolesiowi paluchy przez pistola przenikaja;) oraz napisali BZDURY odnosnie mocapu;), to takie 2 bugi

ps.

text pochodzi z metropolu- bezplatnej gazety codziennej rozdawanej we wszystkich wiekszych miastach swiata.

DSCN2718.JPG

DSCN2719.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm , a co jest dla ciebie niezrozumiałego w zaznaczonym przez ciebie tekscie ? albo jestem inny albo mi wszystko pasuje (bo artykuly nie są pisane dla specjalistów tylko dla normalnych ludzi ktorzy mogą qrde nie wiedziec co to jest MoCap. i tło 3d w tym przypadku chyba pełni role planu do rejestracji ruchu) , wiec nie wiem o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kabaret polityczny musi powstawać bardzo szybko, żeby był aktualny. Dlatego błędy są nieuniknione. Ale umieszczać tak zbugowaną grafikę na pierwszej stronie?! To przesada

 

Marcin => jednak mogli ten Motion Capture lepiej wyjaśnić ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, zabawne to było nawet (choc za duzo przestarzałych imo "gier słownych"),Jak wielki noob z 3d uwazam, ze animacja, ruch postaci bardzo dobry, chwilami moze za nerwowy, ale juz jak cos zaczeli mowic to czar prysnął:p Ogolnie widze, ze czasu było mało, bo błędów pare jest (np. olek z rękawem w stole).

 

Ogolnie niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babka to edytka górniak, a co do całości to wyszla pięknie (jak na polskie realia), gdyby nie ta ANIMCAJA!!!!!!!!!! :o Modele ql, wnętrze ql (domyślam się, ze to traitora sprawka :), ale animacja pogrążyła wszystko :( Trzeba chyba jednak było opóźnić emisję o tydzień i poprawić wszystko...

 

Swoją drogą - tak się zastanawiam jaki był sens animowania tych postaci za pomocą mocapu, skoro ktoś źle podpiął system kości pod postacie?? :> Inna sprawa - co się stało z animacją mimiki twarzy (choćby śladową!! :o) i skąd takie asynchrony przy mówieniu?? :o

 

Pod koniec wejście trzech świętych wywołało na mnie pozytywne wrażenie i nie wiem czy to zapowiedź, ze następne odcinki będą lepiej zaanimowane, czy poprostu chłopakom został dzień na poprawki i postawili ładnie skończyć (wszak mężczyznę poznaje się nie po tym jak się zaczyna, ale jak kończy ;) :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, rozmawiałem z unclem, ale własnie to mnei boli - ATM chciało szybko zbić kasiorę i zamiast poczekać TYDZIEŃ i dopracować te szczegóły wolało wypuścić taką, nazwałbym to, wersję beta... nie wiem jakie były tego przyczyny, nie obchodzi mnie to - może poprostu ktoś źle przekalkulował czas ;)

Ale z drugiej strony bardzo fajne niektóre teksturki (niektóre nie ;) i ciekawe postacie (pochwalić trzeba uncle'a :) no i wnętrza - takie w twoim stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem efekt finalny - ogólnie animacje i modele są ok... Chociaż błędy wyskakują tu i ówdzie... Ale scenariusz jest do bani... Nie wiem, może ze 2 razy się uśmiałem, a tak same kwasy :P

 

Dlaczego cały czas jest zlewka z Kwaśnieskiego i Millera? Nie leppiej by było wyeksponować wątek nowej elity rządzącej? Kaczyński, Lepper, Tusk itp... IMO też pomysł żeby kaczory gadały jednym głosem jest kiepski - w końcu jeden z nich to prezydent teraz...

 

No ale to nie miejsce na komentowanie scenariusza :)

powodzenia z dalszymi odcinkami :)

 

edit -> aha i pomyślcie o innych dźwiękach między scenami bo te co są raczej usypiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie już wyjaśniło dlaczego teksty troszke przestarzałe....ale ogólnie to nawet na + z małym minsem. MoCap myśle był nie potrzebny troche, choć pewnie został wykożystany bo był szybszy od standartowego animowania Bipedem (btw. w czym to było robione?) No i można chyba było już poświęcić te 3 min. i lekko podniść już Olkowi ten łokieć by mu ręka w barku nie toneła....ale modele fajne:) Fajnie budynek Sejmu wyglądał na wstepie Odcinka..taki powyginany...jak wszystko zresztą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 juz bylo mowione, robione w motionbuilder (animacja i render).

pozatym jak mowisz te 3 min na lokiec... potem palec, glowa... i z tygodnia robi sie kolejny tydzien. czasa goni, a nie tylko ta jedna produkcja jest w toku. reklamy tez sie czasem robi albo jakies czolowki.

dzieki mocapowi nie musisz recznie animowac i meczyc sie w animowanie smaczkow takich jak rozne odruchy, recznie animujac wszystko nie dal bys niestety rady w 2 osoby w tydzien zrobic 10min tak zeby animacja wygladala ze to rzeczywiscie jakis czlowiek jest a nie kukielka na sznurkach. mocap byl niezbedny przy tym terminie realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzisiaj o 23.50

Jak czytalem TeleTydzien podczas sniadania to o malo sie nie udlawilem xD:

Olek zaklada klub w podziemiach sejmu. Od samego poczatki bar probuja przejac Bracia K. Pewnego dnia Iza tlucze lustro, sprowadzajac tym samym na lokal siedem lat nieszczesc. Wezwany zostaje rozdzkarz Roman, ktorego zadaniem jest odczynienie uroku. Jego prawdziwym celem jest jednak odnalezienie pewnych tajemniczych teczek oraz aresztowanie ekipy prowadzacej lokal. Wszyscy pracownicy staja w obronie saloonu.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności