Skocz do zawartości

Randomowe promki na sprzet


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest dobra okazja to towar szybko znika tak jak na aukcjach czy innych zapowiedzianych promocjach, wszystkiemu..

c4CU1AB.png

 

Takie mamy czasy np. na rynek wychodzą rzadkie customowe karty dla graczy a koparki robią brrrrrr 🙂

https://videocardz.com/newz/asus-ultra-rare-gundam-non-lhr-cards-end-up-in-mining-rigs-set-up-by-vietnamese-retailers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy ile jestes sklonny zaplacic. Podobno tanio juz bylo, teraz ma znowu drozec, ale mozliwe ze to tez ploteczki. 

Generalnie 3070 powinno kosztowac 2-2,5k - tak mi sie przynajmniej wydaje, 3080 4k. Wiec ceny nadal sa troche napompowane. 

Oczywiscie jezeli musisz kupuj, jezeli nie to HOLD 😄

Meme Creator - Funny HOLD Meme Generator at MemeCreator.org!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KLICEK napisał:

To zalezy ile jestes sklonny zaplacic. Podobno tanio juz bylo, teraz ma znowu drozec, ale mozliwe ze to tez ploteczki. 

Generalnie 3070 powinno kosztowac 2-2,5k - tak mi sie przynajmniej wydaje, 3080 4k. Wiec ceny nadal sa troche napompowane. 

Oczywiscie jezeli musisz kupuj, jezeli nie to HOLD 😄

Meme Creator - Funny HOLD Meme Generator at MemeCreator.org!

No tak, tylko ja mam jeszcze Cyberfanka do ogrania, do Wieśka 3 bym też wrócił, tym razem w 4k (bo mam tylko 400 godzin przegrane)... Chociaż kupiłem ostatnio i odpaliłem Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi i bardzo mi się podoba, a do tego RTXa nie trzeba 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak musisz to kupuj, spadek cen mocno wyhamował i kto wie czy nie zaczną rosnąć, choć nadal są napompowane to nie tak absurdalnie jak jeszcze ze dwa miesiące temu, tragedii nie ma choć za niewiele więcej można było pod koniec zeszłego roku zamawiać 3080 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego zlapalem za 3200 🙂 z tym ze 3 razy przyszedl uszkodzony w NOWYM opakowaniu, dlatego radze spradzac kazda sztuke dokladnie benchmarkami i zostawiac kompa w idlu czy nie wywala bsod. 

No i probuje swojego 3950 opchnac, ale slabo to idzie 😄 chyba rynek nasycony prockami od AMD 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4790pln za 8k 65" nanocela... 
Tydzień temu za 3890z kupilem 4k Nono. W sumie 1000 wkieszeni xD bo pewnie bym wzial 8k zamiast 4k. Dobrze ze nie poczekalem lol.

https://www.euro.com.pl/search/telewizory-led-lcd-plazmowe,d3,zgodnosc-z-hd!8k-fuhd-7680-x-4320.bhtml?keyword=8k

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-65nano99-tv-nanocell-uhd-4k.bhtml

W wsumie tak patrze ze chyba powystawowe bo trzeba szukac sklepu stacjonarnego. Factory Warrszawa / okolice Wrocławia i  drugi w Białymstoku .

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności