Skocz do zawartości

Randomowe promki na sprzet


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Skyrush napisał:

ceny i tak nadal są chore, ten zotac rtx 3080ti powinien kosztować ~5850zł

no radze o tych cenach zapomniec 🙂 a standardowo traktowac ta cene z wrzutki 🙂 czyli karta powinna kosztowac 8k a jest promka na 7,5 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RaVirr napisał:

Wiesz co...polemizowałbym 😄 Mam raczej obawy, że po premierze serii 40xx to highendowego kompa złożysz za 50k xD

nom tez sie tego obawiam ze lecimy prosto w lata 90 😄 gdzie tylko dziecko bogatych rodzicow ma kompa a polowa dzieciakow z osiedla wbija do niego na chate 😉 

no ciekawe czasy 🙂 ciekawe 😄 

 

w ogole ten test i ta sciema "ze brakuje podzespolow" to niezly pokaz tego, jak latwo jest zabrac ludziom tech i napompowac ceny  🙂 

 

mowcie mi szur XD

2002592465_z26928592VSzur-bywa-szurniety--Twierdzi-na-przyklad--ze-glob.jpg.51ae077490a1cc9b7590b2d06ce84958.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, michalo napisał:

A wy chcecie UDIMOW w substance, symulacji w ZB i wydajnego Blendera. Ciekawe na czym to uruchomicie...

nie no plan jest prosty, chca zebys mial tylko i wylacznie komorke zeby wiedzieli o tobie wszystko 🙂 . Teraz juz udostepniasz gdzie jestes co robisz i co mowisz 🙂 a komputerek? nie dla psa, nie dla smiecia dla PANA TO. 🙂 korpo dla ktorego pracujesz wypozyczy Ci sprzet niewolniku 🙂 

nie bedziesz mial NIC i bedziesz mowil ze SUPER jest bo sprzet za darmo XD

Foliarz – Nonsensopedia, polska encyklopedia humoru

mam nadzieje ze wiecie ze zartuje 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK nie wiem czemu, ale to ugułem wydaje się prawdopodobne i wcale nieśmieszne...zoba np. w kwestii mieszkań- młodzi są przekonywani, że wynajem is the way bo po co mieć coś swojego, to zabija mobilność! Teraz masz już dostęp do płatnych usług jak google stadia więc wystarczy właściwie dobry net do grania w najnowsze gierki...może to samo zaraz stanie się z programami......... BOŻE GDZIE JEST FOLIOWA CZAPKA, MÓJ MÓZG SIĘ SIĘ GOTUJE

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RaVirr napisał:

@KLICEK nie wiem czemu, ale to ugułem wydaje się prawdopodobne i wcale nieśmieszne...zoba np. w kwestii mieszkań- młodzi są przekonywani, że wynajem is the way bo po co mieć coś swojego, to zabija mobilność! Teraz masz już dostęp do płatnych usług jak google stadia więc wystarczy właściwie dobry net do grania w najnowsze gierki...może to samo zaraz stanie się z programami......... BOŻE GDZIE JEST FOLIOWA CZAPKA, MÓJ MÓZG SIĘ SIĘ GOTUJE

no i bardzo dobrze mowia, po co masz kupowac? przywiazywac sie gdzies na 30 lat? po co takie rzeczy? panie, musisz sie przejmowac ze Ci dach zerwie, albo ktos Cie zaleje 🙂 

btw. tak sie sklada ze mam kawalerke 20 m w warszawie cena to 5k za miesiac 🙂 priv!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Przeciez juz teraz programow sie nie posiada lecz wynajmuje. To samo dotyczy gier na steamie.

Mi chodziło o sprzęt potrzebny do obsługi tych programów na tej samej zasadzie co google stadia, ale to też słuszna uwaga- ja nienawidzę wynajmowania, zawsze wolałem mieć wszystko na własność 😐 

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, EthicallyChallenged said:

To samo dotyczy gier na steamie.

No niebardzo bo nie placisz za Steama co miesiac.

"Ale moga Cie odlaczyc kiedy chca!". No tak, caly internet moga rozlaczyc, prad Ci wylaczyc moze elektrownia jak beda chcieli... Nie popadajmy w paranoje.

Albo w sumie... Popadajmy, czemu nie 🤭

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jakos nigdy sie nie przejmowalem tym a od czasu jak sie Steam pojawil gada sie o tym jak to "pewnego dnia cie moga odlaczyc". I co - straca uzytkownikow a tym samym kase? Bez sensu. Steam uratowal rynek gier na PC. Jakby nie oni to by wszystko bylo na konsolki.
Poza tym sa powazniejsze rzeczy na tym swiecie jak martwienie sie o to, ze mi gierke odlacza. Mowiac o paranoi mam na mysli obawianie sie sytuacji, ktore nie maja miejsca ale teoretycznie miec moga. Szkoda zdrowia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi no z tym steamem to już były głośne akcje gdzie np skończyła się licencja na muzyką w jakimś gta, saints row i czymś tam jeszcze z większych tytułów i pyk aktualizacja i już masz upośledzoną wersję. Pamiętam, że po jakichś dramatach też jakieś mniejsze gówno gierki znikały z kont, mi coś wywalili ale już nie pamiętam jakie tam dramaty były z tym związane, prawa autorskie, nielegalne assety czy co tam jeszcze. 
Na dysku to zawsze na dysku, najbezpieczniej a jak nie masz miesjca na swoim dysku to można na zatoce przechowywać 😛 Zresztą już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio jakąś grę spiraciłem, nawet nie wiem jak to teraz się robi, p2p, kazaa, dc++, rapidshare,  fale radiowe czy to tam jeszcze było w boomerskich czasach 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalo napisał:

A wy chcecie UDIMOW w substance, symulacji w ZB i wydajnego Blendera. Ciekawe na czym to uruchomicie...

Przeciez sa UDIM w substance....

Wydajny Blender akurat nie jest zaprzeczenie posiadania slabego kompa....

Od Zbrusha to ja juz nic nie chce...

53 minuty temu, Destroyer napisał:

@Nezumi no z tym steamem to już były głośne akcje gdzie np skończyła się licencja na muzyką w jakimś gta, saints row i czymś tam jeszcze z większych tytułów i pyk aktualizacja i już masz upośledzoną wersję. Pamiętam, że po jakichś dramatach też jakieś mniejsze gówno gierki znikały z kont, mi coś wywalili ale już nie pamiętam jakie tam dramaty były z tym związane, prawa autorskie, nielegalne assety czy co tam jeszcze. 
Na dysku to zawsze na dysku, najbezpieczniej a jak nie masz miesjca na swoim dysku to można na zatoce przechowywać 😛 Zresztą już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio jakąś grę spiraciłem, nawet nie wiem jak to teraz się robi, p2p, kazaa, dc++, rapidshare,  fale radiowe czy to tam jeszcze było w boomerskich czasach 😉

rowniez juz dawno zadnego softu nie spiracilem w tym gier....

ogladanie filmow online ehhh .... ;/ ... ostatnie ogladam xD no juz pare dni minelo lol...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RaVirr napisał:

POTRZEBUJĘ OPINII SPRZĘTOWYCH ŚWIRÓW

11400 zł za RTX3090 hot/not?

dla mnie gites 🙂

Teraz, KLICEK napisał:

dla mnie gites 🙂

aczkolwiek w tej cenie mordo, nie wiem czy bym nie dorzucil 5-6k i nie wzial ZESTAWU z karta, czaisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle wrzuciłem w swoją budę, że tak naprawdę tylko mi karty "brakuje", ale masz rację..
Zastanawiam się czy jeszcze dosłownie tydzień-dwa nie pooglądać rynku bo rzeczywiście coś się z cenami dzieje- nie jestem w gigantycznej potrzebie, ale włączył mi się szał zakupów xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tej cenie bym bral ta bude

https://allegro.pl/oferta/xtreme-ryzen-9-5950x-rtx-3090-ssd-1tb-32gb-11754447318

karte zostawil reszte sprzedal i elo

https://allegro.pl/oferta/pc-i9-12900k-5-2ghz-rtx-3090-24gb-strix-1tb-ssd-11782214822

pamietam ze jeszcze te alienwary byly w dobrych cenach za zestaw, ale nie moge znalezc z 3090 pewnie poszly juz

https://allegro.pl/oferta/dell-alienware-aurora-r12-i9-11900f-16gb-rx-6800xt-10656119673

byly po okolo ~18k

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Skyrush said:

z gigabytami bym uważał, miałem raz podobną 1070ti i cewki strasznie piszczały.

Zawsze kupowalem Gigabyte'a i nie mialem problemu z cewkami nigdy poza jednym przypadkiem gdzie wystarczylo przestawic V-sync w gierze i dzialalo. ALE jak kupilem synowi karte z Asusa to zobaczylem roznice. Moj Gigabyte jest w cholere glosniejszy od Asusa. Roznica jest diametralna przy bardzo podobnej obudowie. TAk ze jak bedziecie kupowac 3060ke z 12GB RAM polecam asusowa. Dziala miodzio i praktycznie jej nie slychac. Zwlaszcza w porownaniu do Gigabyte'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebazx6r napisał:

Juz sie rozeszlo

Chodzi o tablet czy Ibood

Nie wiem.. ale

Raz tylko zamawiałem z Iboda - jakieś 2 lampy za 4 stówy.

Paczka zaginęła. Ogólnie chwilę to wszystko trawiło ale wysłali mi nowe - pytali czy chcę kasę czy towar, wybrałem towar. 

Więc firma chyba legit choć nigdy wcześniej nie miałem takiej przygody. 

  • Like 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kalberos napisał:

Używa ktoś może takiego uchwytu do biurka

 

https://fly-desk.com/uchwyt-komputerowy-pc

 

Bo szukam jakiejś opinii na temat tego czegoś. Biurko mam podniesione na 170 cm i upadek z takiej wysokości, mógłby się źle skończyć dla mojej skrzynki.

 

 

Jakoś nie widzę tych 15kg wiszących sobie na mini wkrętach w płycie. Jedno mocniejsze kopnięcie i po ptokach.. Różne rzeczy się dzieją jak się wiesza program.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, michalo napisał:

Jakoś nie widzę tych 15kg wiszących sobie na mini wkrętach w płycie. Jedno mocniejsze kopnięcie i po ptokach.. Różne rzeczy się dzieją jak się wiesza program.. 

No ja też. Czyli co, lepiej kupić jakiś interfejs czy po prostu dłuższe kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzę ci niestety. Po prostu mam takie obawy co do tego sprzętu. Ale spoko, ze zwróciłeś na to uwagę. Rozważam takie biurko podnoszone, ale nie pomyślałem, że kable mogą nie stygnąć... Wcale o tym nie pomyślałem.

Skrzynia musiała by stać na na jakimś podwyższeniu albo o ile to możliwe przy ścianie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaw do stolu z boku mala szafke i tyle. Moze nie jest to rozwiazanie hi-tech, podwieszone, z regulowana wysokoscia na pilota i lampkami RGB ale dziala. Wazne zeby komp nie stal na podlodze. Wiec jak kable nie siegna do wysokosci twojego biurka to dluzsze kable i tyle. Proste rozwiazania sa zwykle najlepsze.
Z ciekawosci - jak to masz biurko na 170cm podniesione? Masz blat na poziomie moich oczu? 😕 Mierzysz 3 metry wzrostu? O co chodzi? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, michalo napisał:

Nie poradzę ci niestety. Po prostu mam takie obawy co do tego sprzętu. Ale spoko, ze zwróciłeś na to uwagę. Rozważam takie biurko podnoszone, ale nie pomyślałem, że kable mogą nie stygnąć... Wcale o tym nie pomyślałem.

Skrzynia musiała by stać na na jakimś podwyższeniu albo o ile to możliwe przy ścianie. 

 

Ja mam cos takiego co sie stawia na zwykle biurko i komp na nim mozna postawic zeby kabli starczylo. Komp stoi na krawedzi ale jeszcze nie spadl, odpukac.

20220120_125935.jpg.0b526ffe92f9caf7ab70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebazx6r napisał:

kurde, no ja bym mial problem czy w tych piniondzach to juz nie lepiej do oleda dolozyc

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-philips-oled-65oled706-4k-120-android-ambilight-3-tv-procesor-p5-2021?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2022.02&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265

 

OLED + Ambi lajt robi taka robote, no ale wiadomo trzeba tysiaka dolozyc 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności