Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee tam. ostatnio sie jakoś zakurzył pulpit, bo wszystko dla ułatwienia na pulpit zacząłem zapisywać. empeck - linux tutaj nie ma nic do rzeczy, gdybym chciał, to mógłbym mieć porządek większy niż na widzie, bo mogę wszystkie ikonki usunąć ;]

sikham - na prawo od którego blendera :D od tego na lewo to faktycznie buble w siatce wyskakują :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck, a o jakim pulpicie mówisz kde, gnome, xfce, enlightenment, window maker, jest ich tysiące i karzdy, który obsługuje ikonki obsługuje je w inny soposób, wiec nie możesz generalizwać jeśli wgrałeś se kiedyś auroxa tylko np czy innego mdk i nic nei przestawaiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masater - tak jak mówisz, nie inaczej. Jeszcze kiedyś się przestawię, albo chociaż nauczę tego cuda używać. Jestem i tak na dobrej drodze, wywaliłem IE, Outlooka i Office ;) Jak narazie nie widze powodu by się na Lina przesiadać, Win mi starcza.

 

Salvator - jestem pod wrażeniem ;) No i Moonspell rulez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol dresie, ty też dołączasz do suwmiarek? :D

 

edit: masater, dzięki, pokazałeś mi nowy cel w życiu ;] problem w tym, że to co mam jest z Auroxa 9.4 i mi narazie wystarcza, to przedostatnia wersja. KDE nie używam bo źle mi chodzi z auroxem, poza tym żre zasoby. cztery tapety też kosztują troszkę miejsca :D

xmms nie jest stary, tylko skin stary i zwinąłem go, żeby nie zaśmiecał powierzchni roboczej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Salvator to się postarałeś :), teraz zkompiluj kde 3.4, prelink i można jechać :) do tego przestaw się na nowszy odtwarzacz -xmms to staruszek już, nie weim czy jeszcze rozwijany oraz radziłbym firefoxa ściągnać bo firebird też chyba torche stary. i styknie ;)

 

edit: Salvator: -KDE - czy ja wiem nowe wersje są mało zasoborzerne a po prelinku chodiz wyśmienicie :) co do xmms'a to wejdź na storne projektu i zobacz z kiedy było ostatnie wydanie i co w nim poprawili, ludze nei mają już pomysłów na jego poprawianie i ulepszanie wiec zaczeli od nowa z takim beem-media player etc. a i jescze jedno, zainstaluj porządne distro bo aurox do dobrych się nie zalicza, ale to tak jakbyś miał chwile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci 4 skróty do maxa 6 ? ;];] czyz by inne *.ini ?
hmm.. jest to sprawa bardzo zagadkowa.. Moze podswiadomie robie sobie namiastke renderfarmy na moim pececie ;)

 

Tiger1313: hehe, Ty na 800x600 robisz te swoje wypasione pracki? To juz lepiej na tego rubina sie przerzuc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu jest jedna ikona max7?
Trzeba sie w zyciu kierowac pewnymi zasadami. Pewnego dnia zdecydowalem, ze nie wrzuce wiecej ikonek max7 na pulpit i postaram sie wytrwac w tym postanowieniu!

 

hehe leander, jaka rozdzielczość oryginalna? btw. a myślałem, że to ja mam syf na tapecie ;p
Rozdzielczosc 1280x960. Z tym syfem to bez przesady; przeciez to "artystyczny nielad" jest :)

 

to sie nazywa porządny pulpit wszystko pod ręką
O.. sluchajmy wszyscy sikhama. Wie co mowi :)

 

 

Poza tym syf to ja mialem ze 2 miesiace temu(ponizej), a teraz jak w wojsku, wszystko na swoim miejscu.

 

pulpit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta .. to teraz pozamieniaj ikonki na pulpicie od kazdego skrótu zeby powstal jakis obraz ;] ... ciekawe czy potrafisz malowac ikonkami ;]

 

sie zastanawiam co by bylo jak bys musial system przeinstalowac ;] kopjujesz caly pulpit ? pewnei bys pozniej niczego nei zalazl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą to można się baardzo dużo dowiedzieć o człowieku widząc jego pulpit, shame on you leander :P

... niestety ja na swoim 1024 nie mogę zrobić aż tak ładnego artystycznego nieładu :) ale kto wie, za 10 lat ułożę sobie z ikonek monroe warhola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą to można się baardzo dużo dowiedzieć o człowieku widząc jego pulpit, shame on you leander :P
Hola, hola! Wypraszam sobie. Mocno odgraniczam wirtualna rzeczywistosc komputera od tego co dzieje sie wokol mnie. Moze fotka mojego pokoju troche ostudzi te smiale diagnozy.

 

pokoj.jpg

 

Wszystko jak w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności