Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[OT]

CoD2 sUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUx ;]!!

[/OT]

Dawno Ci nikt mordy nie obił ;] pogadaj z Plastiq'iem on Ci pożyczy sweterek i wyjdź na Mokotów ;D

 

[+]

 

Falcom , KaZaa Lite nie ma reklam , po co Ci zwykła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - ojojoj, nie nie mój panie, Kazy przestałem używać jak miałem 7 lat ;P Zgaduj Dalej co jest za Tajemniczymi Blurami :D a po 2.... To popieram, sUx to Redneck Rampage :D:D CoD 2 is God...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź przestań, ja kupiłem sobie Photoshopa, 3dsmaxa do tego finalRendera i V-Ray'a... i jestemn w 100% legalny :D oczywiście do tego Orgialnego Windowsa z oprogramowaniem Office oraz do wszystkich Aplikacji ściąganych z internetu kupuje Licencje :)) A tak wogole to na Drugie mam Bill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o pulpit. przeraża mnie że ludzie coraz częściej używaja IE. zgrozo!

Jesli chodzi o mojego screena to juz sie tlumacze , jak widac mam tez opere a nie byle uzywana wtedy poniewaz co chwilke mnie z niej wywalalo (jakies bledy i akurat IE byl pod reka). A co do IE do wiem ze jest jak Carlsberg - everyone's invited. :D. Juz sie poprawilem i przeinstalowalem Opere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hehe, no fakt Barcisz, dobrze zes wypatrzyl, ale nie tak obok siebie znowu bo jeszcze tam miedzy nie cos wlazlo.

ale za to jaki porzdek mam w domu :, zadnych podwójnych :D

pulpit8sv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzycie jak napisze : specjalnie dla was posprzątałem ?? ;))

A jednak .. jeszcze z godzinę temu było tyle miejsca na pulpicie, że jak coś ściągałem to się „pojawiało” za zasięgiem monitora :D większość pokasowałem.. i przybyło mi około 1,5GB na dysku i 50% widoczności tła… którego i tak prawie nigdy nie ma ;) (proszę nie bić :) )

PS ma ktoś fajne taperki w 1600/1200 ?

pulpit7ry.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fakt… jak gra :) łapałem się w tym mniej więcej .. do czasu aż usunąłem połowę.. :) ale mało używam tego co jest na pulpicie... . pulpit to u mnie miejsce zrzutu z neta . No i czasami szkoda usuwać… i wtedy tyle się tego nazbiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności