Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition

Featured Replies

Napisano

czy to jest pecet z dodatkowymi krokami? Czym toto się różni od peceta i konta na steamie?

Godzinę temu, kengi napisał:

image.png

🤣 Złoto

target audience: ludzie, którzy mają gwarancję zatrudnienia w dobrze płatnych pracach i nie martwią się o ceny jedzenia bo przeżyją nawet, gdy go całkiem zabraknie XD

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Wyświetleń 79,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • EthicallyChallenged
    EthicallyChallenged

    Jako, że spędziłem tydień w Kolonii na gamescom to pomyslałem, że napiszę parę słów dla szanownych formumowiczów o tym, jak było i co robiłem. Niestety albo stety większość czasu spędziłem na naszym H

  • Wlasnie skonczylem Cannon Fodder na Amidze 😛 Nie bylo latwo - normalne savy nie jakis tam save state'y 😄 (Tak NA PRAWDE wyglada screen po skonczeniu giery 😄 WARTO BYLO katowac sie przez 24 misje.

  • Nie mogłem wytrzymać i muszę polecić tą produkcję 😄 głównie dlatego że robiłem tam enviro przez 2 lata, ale tak serio to całkiem porządna gra wyszła    

Posted Images

Napisano
21 minutes ago, EthicallyChallenged said:

Czym toto się różni od peceta i konta na steamie?

Tym:

image.png

Napisano
21 godzin temu, kengi napisał:

image.png

🤣 Złoto

Ja myślałem ze to mem jakiś a to prawdziwa reklama XD

Napisano
  • Autor

Przynajmniej cenzurują jako mature content XD ukrywają stare baby żeby nie gorszyć XD

2026-06-22-20-24-59-Greenshot.png

Swoją drogą kiedyś się irytowałem, że część obrazków jest ukryta więc w ustawieniach sobie odznaczyłem wszystkie ograniczenia mature, nsfw i co tam było i.... i nadal były ukrywane obrazki, pamiętam w szczególności, że ukryło obrazki do Callisto Protocol bo krew ale obok było dosłownie porno na obrazkach i wyświetlało bez zająknięcia XD

Edytowane przez Destroyer

Napisano
4 minuty temu, Destroyer napisał:

że ukryło obrazki do Callisto Protocol bo krew ale obok było dosłownie porno na obrazkach i wyświetlało bez zająknięcia XD

porno to już nie jest takie tabu.

Ostatnio czytalem na rmf'ce newsa, ze wyszło z ankiet, iz wśród dzieci (7-14 lat chyba) drugi co do częstości odwiedzany serwis (pierwsszy to google) to pornhub.. także ten...

Napisano
  • Autor
52 minutes ago, michalo said:

porno to już nie jest takie tabu.

Ostatnio czytalem na rmf'ce newsa, ze wyszło z ankiet, iz wśród dzieci (7-14 lat chyba) drugi co do częstości odwiedzany serwis (pierwsszy to google) to pornhub.. także ten...

A do tego preferowaną ścieżką kariery wśród dziewcząt to onlyfans i porno bo to łatwy pieniądz, do tego dodamy racjonalizację, że to empowering i coś tam i mamy piękną przyszłość

2026-06-24-10-23-38-Greenshot.png

Napisano
55 minut temu, Destroyer napisał:

A do tego preferowaną ścieżką kariery wśród dziewcząt to onlyfans i porno bo to łatwy pieniądz, do tego dodamy racjonalizację, że to empowering i coś tam i mamy piękną przyszłość

Ale to w usa. Tam to już jest ostateczny lvl zepsucia.

Te wyniki co przytoczyłem dotyczyły dzieci w PL. Chociaż gdzieś też były dane, że polacy przodują w wydawaniu $$ na onlyfans. Więc może nie jest nam tak daleko w sumie..

Ciekawy jestem jak moje dzieciaki będą się w tym wszystkim wychowywały.

Napisano
25 minut temu, michalo napisał(a):

Ale to w usa. Tam to już jest ostateczny lvl zepsucia.

Te wyniki co przytoczyłem dotyczyły dzieci w PL. Chociaż gdzieś też były dane, że polacy przodują w wydawaniu $$ na onlyfans. Więc może nie jest nam tak daleko w sumie..

Ciekawy jestem jak moje dzieciaki będą się w tym wszystkim wychowywały.

Niedawno postawiono hipotezę na podstawie badań, że za spadkiem dzietności w USA stoi smartfon... Ja bym poszedł krok dalej, że raczej przyczynił się do tego duży ekran, dobrej jakości obraz i strony z figo-fago na wyciągnięcie lewej ręki...

A tak w ogóle, wszystkiemu są winni mężczyźni, bo bez popytu nie byłoby podaży. Kiedyś mnie dziwiło, jak można płacić za coś, kiedy tyle darmowego kontentu jest już w necie, ale odkąd usłyszałem, że są tacy zwyrole, którzy są w stanie zapłacić za pierda w słoiku, to przestałem już zaprzątać sobie tym głowę.

Napisano

A preorderki na gta porobione? Czy czekacie na wersję na pc?

Jedyne 350 zł i jedynie wersje cyfrowe.

Napisano
6 minutes ago, michalo said:

A preorderki na gta porobione? Czy czekacie na wersję na pc?

Ja na pewno nie zagram, nigdy się tym tytułem nie jarałem... nie wiem, może nie jara mnie handel dragami i kradzieże samochodów... ale jeżeli estymaty budżetowe są prawdziwe (2 miliardy dolkuf🤑🤮🤣), to ja nie wiem co to by musiało być, ile literkuf "A" żeby to im się zwróciło.

r/GTA6 - GTA 6's budget is well over $2 billion, 10 times more than GTA V's and 4 times more than RDR2's.

Chyba muszą pogadać z muskiem jak się 75 miliarduf wyciąga od biedakuf. 🤣

Ale może, to wszystko tylko 💩 na resorach (?).

Napisano
Godzinę temu, michalo napisał(a):

A preorderki na gta porobione? Czy czekacie na wersję na pc?

Jedyne 350 zł i jedynie wersje cyfrowe.

Zrobilem osobiscie preorder wersji standard- ale ja jestem fanem gta od zaje.... nia, jak miałem 10 lat to juz sie grało w Vice City 😄 Patrząc po nowych screenach to lekki downgrade wleciał , patrząc w porownaniu trailer 2. A to ze nie ma plytki to mnie to nie rusza, i tak mialem w planach zakup wersji jedynie cyfrowej. Mysle ze i tak duzo osob nie kupi gry, dopiero moze jak wleci gameplay trailer to sie skuszą, bo badzmy szczerzy- gameplayu jeszcze nie widzielismy, a to od tego zalezec bedzie jak ta gra bedzie wygladac :)

Napisano

Ja jestem fanem od pierwszej części, GTA V jak ostatni frajer kupiłem 3 razy (raz na X360, raz na PS4 i raz na PC), jestem trochę rozdarty między chęcią grania na premierę, co wiązałoby się z zakupem używanej PS6, ograniem gry, a potem sprzedaniem tego z powrotem w pisdu, a między chęcią pokazania Rockstarowi, jak bardzo przegięli i olaniem gry, ewentualnie czekaniem tych 2-3 lat na wersje PC.

Do pierwszej opcji skłania mnie zajawka jaką zawsze miałem na każdą nowość od Rockstara.

Do drugiej- świadomość, że Rockstar to już nie ten Rockstar, tylko wyżłobiony golem mający tylko nazwę jako punkt wspólny z dawną firmą, oraz przeczucie, że fabuła będzie żenująco obraźliwa dla mnie i ciężko będzie tę potwarz zignorować, nawet jeśli będzie dobry gameplay i najlepszy open world jaki widzieliśmy.
Chyba najlepiej będzie poczekać, zobaczyć recenzje i nie rzucaś się na to w dniu premiery z całą resztą bydła.

@Akierek jaki sens ma składanie preordera? Przecież nie zabraknie kopii w sklepie?

Napisano
3 minuty temu, EthicallyChallenged napisał(a):

Ja jestem fanem od pierwszej części, GTA V jak ostatni frajer kupiłem 3 razy (raz na X360, raz na PS4 i raz na PC), jestem trochę rozdarty między chęcią grania na premierę, co wiązałoby się z zakupem używanej PS6, ograniem gry, a potem sprzedaniem tego z powrotem w pisdu, a między chęcią pokazania Rockstarowi, jak bardzo przegięli i olaniem gry, ewentualnie czekaniem tych 2-3 lat na wersje PC.

Do pierwszej opcji skłania mnie zajawka jaką zawsze miałem na każdą nowość od Rockstara.

Do drugiej- świadomość, że Rockstar to już nie ten Rockstar, tylko wyżłobiony golem mający tylko nazwę jako punkt wspólny z dawną firmą, oraz przeczucie, że fabuła będzie żenująco obraźliwa dla mnie i ciężko będzie tę potwarz zignorować, nawet jeśli będzie dobry gameplay i najlepszy open world jaki widzieliśmy.
Chyba najlepiej będzie poczekać, zobaczyć recenzje i nie rzucaś się na to w dniu premiery z całą resztą bydła.

@Akierek jaki sens ma składanie preordera? Przecież nie zabraknie kopii w sklepie?

Dla mnie osobiscie zlożenie preorderu to taki troche fetysz i podążanie za hype'm. Poza tym uważam i jestem swiadomy, że dla wielu graczy złożenie preordera wczęsniej jest właśnie zlym rozwiazaniem, bo o grze nie wiemy za duzo, o nowych mechanikach itd. Mozna powiedziec ze jestem psycho fanem serii gta :) Na samą myśl o informacji od Rockstar trzęsę sie caly i robi mi sie goraco :D Wiadomo, ze dla niektorych gta to zwykly sciek, i tylko dragi, mordobicie i gimnazjalne zapędy.. Czyli podsumowujac: dla mnie sens jest dla samego jarania sie tym ze mam juz gta VI w bibilotece na ps5, mimo ze do odpalenia gry pozostalo tylko albo az 146 dni. :D

Napisano

Aha, rozumiem, czyli nie ma opcji, że nie kupisz i dlatego składasz preorder?

Ja też się jaram GTA od gówniaka, ale mimo tego preordera nigdy nie złożę, bo nie rozumiem czym to się różni od zakupu w dniu premiery. Albo "wykupienia prawa do grania w grę", bo tej tranzakcji zakupem gry nie można nazwać, już sam nie wiem, jakie zwroty są adekwatne w tym gamingowym bagnie talmudycznego kombinowania definicjami lol.

A jeszcze zapytam, dlaczego nie bierzesz pełnej wersji? Strasznie dużo powycinali z tej okrojonej, fury, giwery, ciuchy, fryzury, dziary, a nawet całe sklepy! Dla mnie to skandaliczne zachowanie, oferować za 80 dolców tak okrojony produkt, powinni z jajami powiedzieć "oto GTA VI, cena to $100, bierz albo wyp13rdalaj", zamiast się bawić w jakieś udawanie, że gra kosztuje "tylko" $80 a ta pełna wersja to wersja rozszerzona. Nie czarujmy się, nie ma wersji "podstawowej" i "ultimate", jest okrojona i pełna wersja, nie dam sobie zamydlić oczu marketingowym cwaniakom.

Napisano
8 minut temu, EthicallyChallenged napisał(a):

Aha, rozumiem, czyli nie ma opcji, że nie kupisz i dlatego składasz preorder?

Ja też się jaram GTA od gówniaka, ale mimo tego preordera nigdy nie złożę, bo nie rozumiem czym to się różni od zakupu w dniu premiery. Albo "wykupienia prawa do grania w grę", bo tej tranzakcji zakupem gry nie można nazwać, już sam nie wiem, jakie zwroty są adekwatne w tym gamingowym bagnie talmudycznego kombinowania definicjami lol.

A jeszcze zapytam, dlaczego nie bierzesz pełnej wersji? Strasznie dużo powycinali z tej okrojonej, fury, giwery, ciuchy, fryzury, dziary, a nawet całe sklepy! Dla mnie to skandaliczne zachowanie, oferować za 80 dolców tak okrojony produkt, powinni z jajami powiedzieć "oto GTA VI, cena to $100, bierz albo wyp13rdalaj", zamiast się bawić w jakieś udawanie, że gra kosztuje "tylko" $80 a ta pełna wersja to wersja rozszerzona. Nie czarujmy się, nie ma wersji "podstawowej" i "ultimate", jest okrojona i pełna wersja, nie dam sobie zamydlić oczu marketingowym cwaniakom.

Ta pelna wersja za 100 dolcow.. hm... istnieje mozliwosc dokupienia za 80 zl, ale poczekam troche. Muszę sie zorientowac czy to faktycznie jest tak jak pisza i mowia ze wycieli wiele elementow gry i przeniesli te ''dodatki'' do tej drozszej wersji. Myślę, ze rockstar moze ale nie musi dac info o tym co dokladnie rozni te dwie wersje. Nie ukrywam, sam sie troche zaniepokoilem tym cut content. Lecz, czekam na rowzoj sytuacji. Zawsze mozna dokupić, na szczescie istnieje taka opcja.

Jest to niepokojace ze Rockstar troche zabawil sie teraz w ubisofta i te ich wykupowywyanie zawartosci.

Dlatego pozostaje czujny

Napisano
  • Autor
On 6/24/2026 at 11:23 AM, michalo said:

Ale to w usa. Tam to już jest ostateczny lvl zepsucia.

Te wyniki co przytoczyłem dotyczyły dzieci w PL. Chociaż gdzieś też były dane, że polacy przodują w wydawaniu $$ na onlyfans. Więc może nie jest nam tak daleko w sumie..

Ciekawy jestem jak moje dzieciaki będą się w tym wszystkim wychowywały.

Spokojnie już kręcą korby na uczelniach żeby wykształcone dziewczęta z wielkich miast wiedziały jak się odnaleźć we współczesnym świecie, szalom

wPolsce24
No image preview

Skandal na UJ: „Każda kobieta powinna popracować seksualn...

Biblioteka Jagiellońska, mury przesiąknięte historią i nauką, stały się areną dla hucpy, która w normalnych czasach skończyłaby się dyscyplinarnym usunięciem organizatorów. Pod szyldem „edukacji seksu
Klub Jagielloński
No image preview

Skandal na UJ. „Praca seksualna” jako recepta na kryzys s...

„Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie”. Tego rodzaju tezy usłyszeli uczestnicy spotkania na UJ. Tymczasem dane naukowe kreślą zupełnie inny obraz.
No image preview

Normalizacja prostytucji na UJ?! Szokujące wydarzenie!

Media lewicowo-liberalne w Polsce już od dłuższego czasu próbują „normalizować” prostytucję - nazywaną przez nie „pracą seksualną”. Czy jednak można było spodziewać się tego rodzaju narracji na najsta

Edytowane przez Destroyer

Napisano
31 minut temu, Akierek napisał:

Myślę, ze rockstar moze ale nie musi dac info o tym co dokladnie rozni te dwie wersje.

Już to zrobili, na oficjalnej stronie. Wycięli (albo jak kto woli "udostępnili w Ultimate edition", hehe):

-samochód Grotti czyli Ferrari jakie miał typ w Miami Vice

-2 rewolwery

-2 pistolety z customowymi teksturkami

-ciuchy

-motor, pickup'a i kajak

-części modingowe do pickupa

- sklep z częściami do modyfikowania fur

-salon z fryzurami

-jacht

-sklep z ciuchami (Stock 305)

-samochód terenowy i garaż

-salon tatuażu

- kolejny sklep z częściami do modyfikowania fur

-baza gangu

-misja poboczna o kolekcjonowaniu klasycznych fur

Jak dla mnie to sporo, i Rockstar takimi manewrami zasłużył na gniew i bojkot, ale wiedzą, że bydło i tak kupi, więc sobie folgują haha

Napisano
Godzinę temu, Destroyer napisał:

Spokojnie już kręcą korby na uczelniach żeby wykształcone dziewczęta z wielkich miast wiedziały jak się odnaleźć we współczesnym świecie, szalom

Szkoda, że w żadny z artykułów nie podano ani jednego nazwiska osób, które te spotkania zorganizowały. Mamy tylko "Uniwersytet", "mówczyni", "prelegentka" itp... Smuteczek, miałem pewną hipotezę którą z pomoca takich nazwisk mógłbym zweryfikować, ale nie chce mi się grzebać głębiej z braku czasu :(

Napisano
  • Autor
3 minutes ago, EthicallyChallenged said:

Szkoda, że w żadny z artykułów nie podano ani jednego nazwiska osób, które te spotkania zorganizowały. Mamy tylko "Uniwersytet", "mówczyni", "prelegentka" itp... Smuteczek, miałem pewną hipotezę którą z pomoca takich nazwisk mógłbym zweryfikować, ale nie chce mi się grzebać głębiej z braku czasu :(

89jgmn.jpg

To jak z morderstwami czy gwałtami na progresywnym zachodzie, jak nie piszą od razu, że biały mężczyzna to już wiadomo kto taka samo jak cenzurują ręce skutego przestępcy albo nie chcą ujawniać statystyk przestępstw żeby nie wzbudzać nastrojów rasistowskich XD

notice-the-notice-by-doomsday-device-d4i

Edytowane przez Destroyer

Napisano
  • Autor

cena gietea w polszy w światowej czołówce, 20 gospodarka świata, stać nas, chyba, że ktoś akurat nie jest lekarzem złodziejem ale to sam sobie winny bo mógł się urodzić w bogatej rodzinie lekarskiej przy samym korycie :)

5d6fe632f1d52a530ccd9f6563331604340b78e6

Napisano
23 minuty temu, Destroyer napisał:

że ktoś akurat nie jest lekarzem złodziejem

jak ktoś chce pograć w symulator złodzieja, to dla większej imersji powinien być złodziejem, więc będzie go stać.

Jak go nie stać, to niech se zagra w Assasin's Creed: Black flag, tę grę o piratach :p

Napisano
  • Autor
16 minutes ago, EthicallyChallenged said:

Jak go nie stać, to niech se zagra w Assasin's Creed: Black flag, tę grę o piratach :p

ale dla pełnej imersji trzeba ściągnąć z zatoki :D

hgghg.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.