Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Weles? Masz cholerna rację....

 

Faktycznie moderatorów tutaj wiela a siedzą cichaczem, zwłaszcza, że wiele potrafią. Niestety wielokrotnie nie ma znaku, że jakkolwiek chcieliby pomóc. Bitwa ma zasady konkursu ale służy głównie do nauki a nie zawsze można uczyć sie tylko na własnych lub na cudzych błędach - czasami potrzebny jest \'autorytet\', który ukierunkuje.

 

Gotham tu mam pytanie do Ciebie na Open: Co takiemu początkującemu lub mniej zaawansowanemu dadzą uwagi Jury po zakończeniu Bitwy kiedy jego model ma n-tysięcy ścianek i tak naprawdę w większości nie pamięta dokładnie jak robił pewne rzeczy, które w dodatku zapisuje na tym samym pliku?

 

Wiem, że pomagamy sobie nawzajem lecz czasami jest to tak jakby daltonista opowiadał ślepemu o kolorach tęczy.

 

Proponuję wogóle przyznanie nagrody publiczności dla najbardziej pomocnej osoby? Co o tym myślicie?

 

Sorki, że trochę zbiegam z tematu dotyczącego bitwy ale mnie takie jakieś myśli naszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[piwo] wlosy modeluj oddzielnie .. tzn nie kazdy oddzielnie ale ja zrobisz np. 10 to puzniej je kopiuj , ukladaj i woogole ;)

moosze powiedziec , ze zaskoczyles mnie mile

gut robota

 

powodzenia!

 

[Edited on 11-4-2003 by Nezz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anibal- dzieki [piwo] na pewno sie przyda :)))...

Co do tematu z postami itd....sluchajcie wyszedl nowy regulamin aby nie robic off-topicu z tematu...wiec nie robmy tego...bo tamten rozdial historri jest dla mnie juz zamkniety....pracujcie dalej nad bitwa..i piszcie komentarze:))...dzisaj bedzie biiig update:) 3mta sie[piwo]

 

P.S.

mam teraz problem...tzn na rysunku postac ma juz swoja forme tzn..jedna reka tak,druga tak i glowa tak...to czy mam od razu tak robic czy moze zrobic prosto i potem dopiero pozniej ja tak wyignac koscmi czy tam CSem?

 

[Edited on 11-4-2003 by Pablo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cokolwiek narazie na temat proporcji powiedzieć póki nie zarysujesz dokładniej torsu i miednicy.

 

Pozatym jak rozumiem robisz model ze szkicu Feng Zhu - może poszukaj u niego na stronie draftów tej pracy - przydałaby Ci się.

 

A jeśli chodzi o to czy robić postać na krzyżu i potem wyginać CSem to myślę, że będzie to trudniejsze niż zrobienie tego odrazu - poprostu forma przechodzenia kończyn i reszty ciała w te gluty może cię przytłoczyć :) ale oczczywiście mam nadzieję, że masz na to swoje sposoby :)

 

miłej pracy i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde a to bardzo dobre jest i jakie zbudowane hehe podoba mi sie powarznie mi sie podoba hmm kurdee no jak wy robicie takie małe wgiecia i zmarszczki ?? bo mnie to normalnie bardzo trapi heh nie moge przy swojej twarzy tego zrobic hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja to znowu ja

mam wrazenie ze roche siatka jest za gesta jak na ten etap modelowania tzn najlepiej jak zamiescisz jakis screen siateczki to bedze latwiej ocenic i pomoc.

Klata jest nie ok. tzn przy kosci obojczykowej jest wklesla a nie powinna byc.powinna byc troche wypukla.Nie doczytalem sie do konca ( ;) ) jak tam planujesz z proporcjami , ale jezeli chcesz wiernie oddac to oc jest na rysunku to albo powiekrz klate/ tolow albo zwiekrz glowe .

GL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom... calkiem niezla ta klata poza paroma bledami, ktore juz wytknal Nezz...

 

a ja jeszcze dodam od siebie, ze zebra sa za cieniutkie, za gesto ulozone i jest ich za duzo... (pomacaj sie, ile Ty masz zeber na odcinku od \'cyckow\' w dol... :P)

 

BTW, Nezz - dwa razy napisales o zwiekszaniu klaty... :P ;) ale oczywiscie wszyscy wiemy, o co chodzi... :)

 

pozdroofki

keep it up!

 

p.s. nawet moja dziewczyna, ktora tez czasem zaglada na to forum poprosila mnie, zeby tak na Ciebie nie \'jechac\' za te posty... moze to po tym, jak zobaczyla na Twojej stronce Twoje zdjecie?[boks]

;)[lol2] (JOKE) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie robczan czy chesz mnie obrazic ??

ale odpowiem ci na topytanie poniewasz mnie nie znasz !!

 

Ja mam rózne pojmowanie swiata , i sęk w tym ze nie zawsze jest dobrze , uwarzam ze chodzby nie wiem jak zle było zawsze mozna znaleść dobre strony w takiej sytuacji i warto jest utrzymywać usmiech i optymizm przez całe życie nawet jak łzy ci na oczy życie kładzie , to własnie wtedy trzeba sie usmiechnąć .

Zdaje mi sie ze mnie i tak nie rozumiesz ale to nic , waszne ze ja wiem czego chce hmm a jezeli nie podobaja Ci sie moje posty to rozwizanie jest proste Nie czytaj ich i juz . Koniec kropka

 

A to czemu tak pisze ze smiechem , to chyba moja sprawa , widzisz jezeli uwarzam ze cos jest zabawne to własnie tak to okazuje jezeli dla ciebie to jest nienormalne hmmm to chyba nie mój a twój problem i brak zrozumienia no nie ?

 

Pablo super dzienkas , ja zawsze sie zastanawiałem co to są te zmarszczki hmmm no to mój truposz dotanie teraz startosci hehehe ( oops musze uwarzac zeby za duszo sie nie smiac , bo nie którzy nie znaja sie na żartach ) pfff

 

Pablo dobra robota tylko tak dalej trzymam za ciebie kciuki i wszystko inne heheha ( no znowu teraz to chyba przez te \"hehehe\" zasługuje na gumowy garnitur = kaftan dla czubków ) :P

 

Ps. U mnie w nastruj zawsze jak mozna zauwarzyć pisze \"Śmiech nr. 1\" to wszytsko wyjasnia chyba co nie ?

 

[Edited on 11-4-2003 by SiD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te!!!! Robczan !!! odczep no sie Ty od niego co? i w ogole nie wjedzaj na innych...on tak robi bo lubi sie smiac !!..gadam z nim dlugo i lepszego kumpla nie mozna znalesc ! :)...a teraz update...

 

odstawilem na razie na bok postac i zajolem sie tym dolem..tzn tym czyms organicznym hehe....i jak sie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przyjacielu dzienkuje Ci za to , w rzeczy samej na forum nie znalazłem wiekszego przyjaciel jak Pablo , no i nie moge zapomniec też o Tomku Kosiorku a także słodkiej MeG , są tez osoby takie Jak barył , Eden-3d ,Sharp , RadX , i ja wierze ze one mnie rozumieja i toleruja moje zachowanie , bo każdy z nas jest indywidualny niom nie ?

 

Pablo super textura szokujesz mnie juz teraz , nie wnikam skąd ona jest , ale ta podstawka jest superandzkaa ciesze sie ze mi pomagasz i wiedz ze zawsze mozesz liczyc na mnie :) [piwo] [piwo]

 

[Edited on 11-4-2003 by SiD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID-zawsze do uslug:)..po prostu nie lubie takich reczy jak pisanie postow tylko aby na kogos najechac...jak juz chcesz cospisac to pisz an temat pracy a nie kogos tam !!!

Conq-heh...jak Ci powiem to nie uwoerzsyz:))..cala robota zajela mi niecale 10 min heh....material to tylko tak na chwile jest zriboiony a sama forma zrobiona jest z displace/edit mesh/ i meshh smoth:)

 

pozdrfki[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by robczan

SID : dlaczego co kilka slow piszesz to \"hehe\" albo \"hehehehe\", albo inne kretynizmy??? czytajac twoje posty mam wrazenie ze jestes nienormalny.

To chyba dobrze, że się cieszy ? Puściłeś tekst jak nauczyciel \"czego się śmiejesz 1 !\" ps. Próbuje postępować tak samo ale nie zawsze się udaje :(

 

[Edited on 11-4-2003 by RadX]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty tak ludzi zaskakujesz ze slow brak. Skubany, jak si erozpedzisz to nei wiesz gdzie koniec. W takim tempie... ta prack azostanie szybko ukonczona (tyczy si emodelingu). Ju znie moge sie doczekac debat na temat mapowania:-) Tak trzymaj stary [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zachwycenie -zaskoczony , bo bardzo mi sie to podoba i czuje ze bedzie z tego cos wyjatkowego juz teraz prezentuje sie to całkiem niezle a co bedzie jak dołoozna zostanie textura ?? hmmm nie sposób sobie wyobrazic tlyko czekac na reke mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wszystko git...ale troszke...Twoja pracka odbiega od orginału(tak myśle)...po 1. za dużo tego błoteczka...zobacz jak mash na shkicu...jest ono za szerokie w stosunku do reszty...wygląda jak by wpadł w góre...a nie był nią...właśnie te 2 rurki zobacz zlewają się (łączą 2 elementy obrazu górę i dół)...try to change it :D a tak to .:ReSpEcT:. [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full wypas Pablo !! Jak ty jesteś biginer to ja jestem Matka Teresa...jeszcze tiutaj malutkie popraweczki...i jush jest bosko !!

.:ReSpEcT:. Sprubuj rozlać ten dół...i zrób może wieksze grudki tego błotka...ale i tak jest \"Bardzio Ładne :D\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec....zeberka postaram sie poprawic....co do tej masy to dam wieksze grutki,ale chyba nie przesune tak jak mi pokazakeles...gdyz sugerowalem sie rysunkiem i tam wlasnie tak jest presuniete...spojrz na 1 strone to sie dowiesz...i jak mowie to jest moja PIERWSZA postac...no to tyle...

 

 

pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności