Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

UUU Pablo to przykre - komp w serwisie :(

Mnie tydzien temu w pracy nagle komp sie wylaczyl, po czym poczulem paskudny smrod z zasilacza. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe (i reszta tez) ze awaria zasilacza moze sie wiazac ze spaleniem absolutnie wszystkich podzespolow komputera! Mojemu znajomemu tak sie stalo - nawet klawiatura nie przezyla.

Wiec nie mialem zbyt wesolego nastroju, ale poszedlem pietro nizej do chlopcow z salonu komputerowego, pozyczylen nowy zasilacz i komp zadzialal bez problemow. Cale szczescie!

Mam nadzieje Pablo ze w Twoim p[rzypadku to tez bedzie usterka jednej rzeczy.

Powodzenia

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG hmm dzieki za komentarz...tylko u mnie jest calkiem inaczeej...tzn. poczulem smrod...ale komp nadal dziala tylko ze raz na jakis czas sie resetuje...jak gram to po szybszymm czasie lub dzialam wmaxie...a jak siedzie normalnie w necie to raz nawet na 2h a nieraz nawet na 4h...wiec o co chodzi? co moglo mi walnac?:(...na razie jescze nei pojechalem do serwisu dopiero czekam na transport..wiec pewnie po poludniu....

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dokładnie miałem to samo - najpierw smród a potem jakby nic... tylko resetowanie przy pracach w maxie i w grach..... i jak sie okazało kości pamięci

 

podobno siemensy mają taką wadę... ale może też inne - jak zmieniłem na Kingstony z ECC to wróciło wszystko do normy a nawet jest wiele lepiej...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6, i co bylo z tym kompem? wiesz, pamiec Ram tez moze sie \"sfajczyc\" jak kazdy chip. MasZ 128 Ramu? i PIII? no w zasadzie na Maxa wystarczy ale z RAMu to on akurat sporo korzysta... no, ja zaczynałem na P200MMX i dociągnąłem na nim do MAX\'a2.5, 3.1 juz zbytnio muliło zeby coś modelować, na tym P200 to kurcze po kilka godzin renderowałem naprawde prościutkie scenki, szło sie na spacerek w piłe pograć albo coś...eh były to czasy...

CZEKAM NA RENDERY CAŁEGO modelu z różnych stron, daj nacieszyć oczy.... i zbieraj kase na DDR400 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, dla mnie również ta prawa ręka jest za długa. Cały czas brakowało mi środka ciężkości w Twojej pracy dlatego wcześniej pytałam czy ta głowa zostanie tak w tyle. Brakowało mi jakiegoś wygięcia ciała albo zwiększenia masy tej rozlewającej się \"lawy\". ...i do tego ona cały czas na końcach jest taka spiczasta!

Pablo, nie irytuj się na uwagę Sith-Lord\'a ponieważ i ja dużo na tym zdjęciuszku nie widzę. Najpierw chcielibyśmy ( w zasadzie to ja bym chciała) zobaczyć teksturkę w jakimś rzeczywistym świetle a potem z chęcią obejrzę rendery w klimacie.

Wiesz, ja mam takie zboczenie... jako osoba, która obcuje z geometrią i mechaniką, będę się czepiała zawsze tego nieszczęśliwego środka ciężkości. Nie chodzi tu o kwestię przestrzennej techniki lecz to wszystko wydaje mi się potrzebne do jakości kompozycji. Wizualnie coś się wali kiedy jakieś elementy są nieproporcjonalne...

 

I proszę Pablo, odbierz moje uwagi na swoją korzyść bo naprawde podoba mi się Twoja praca a zauważyłam że chcesz ja szybko skończyć ... właściwie niewiadomo z jakich powodów?

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha :) to sie nazywa prawdziwa krytyka dzieki Pazzi :)...no sproboje cos z tym zrobic...ale nie zdziw sie gdy nie zoabcyzsz zadawalajacego Cie efektu...gdyz nie mam jescze taki mozliwosci aby to wygladalo tak jak ma wygladac...dla mnie max to jescze jedna wielka niewiadoma.......zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie że trzymasz głowę w górze... no to jesteśmy razem bo ja też robię swój pierwszy model. Wcześniej zrobiłam tylko mieszkanie. Ale bym się tym pochwaliła bo kuchnia wyszła sympatyczna.

 

Trzymaj się Pablo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nop Pablo jest oki ale texturki mogly by byc bardziej organiczne , chyba ze jest to gollem, a chyba raczej nie i przydaly by sie inne profile - czekam na renderki. co jeszcze wydaje mi sie ze ten grain jest nie potrzebny w renderku a dotego swiatlo spotlight ktore zostawia taki twardy blask w tle .. moglbys to zmienic :) Pozdrawiam ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo: Twoja bitwa rozwiajala sie bardzo dynamicznie z niesamowitym entuzjazmem, bardzo chetnie tutaj zagladalem (mimo braku komentarzy). A teraz tak nagle odpusciles piszac po prostu \"nie umiem texturowac\". Nie poddawaj sie tak latwo. Mam nadzieje ze wezmiesz sie jeszcze do pracy, aby ten model ladnie ukonczyc!

Do roboty bracie!!!

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG dzieki za mile slowa :))))...ale ja NAPRAWDE nie umiem texturowac :(((...obiekty stale to jescze mi jakos wyjda...ale organiczne,..to oooo matko:((..jescze te wlosy z tylu...jest ich tyle i nie moge sobie poradzic z ich odzieleniem aby zaznaczyc jako 1 ID :((((...za 2 dni skoncze moje Subaru Impreza i powracam do bitwy.....jescze raz dzieki bracie :)))

 

 

pzodr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Pablo. Uczysz się wlasnie teksturowac? No to jest nas dwoch. Ja tez ugrzezlem bo nie potrafie zteksturoac mojej postaci I powiem Ci szczerze ze przy tym teksturowaniu to ja nawet nie wiedzialem ze umiem tak klac. Czyli generalnie idzie mi do d$%^. Mam nadzieje ze Ty sobie poradzisz bo prace masz naprawde fajna.

 

POZDRAWIAM:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że zacznij od błotka...bo tego jest najwięcej..potem będziesz dopasowywał kolory...i reszte textur...pod owe błoteczko :D mam nadzieje że wiesz jak wygląda...możesz zresztą wyjść na dwór i podziwiać do woli :P pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j azaczelabym od postaci poniewz ta jest bardziej skomplikowana jak bloto i mapowanie zajmuje wiecej czasu ale rob jak uwazasz i jak ci wygodniej wazne zeby effekt byl oszalamiajacy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde no nie wiem moshe poszukaj w necie jakiś ludków z fajnymi kombinacjami kolorów które by pasował do ludzika Twojego ;] mógłbyś zrobić go takiego zgnitego bo tak będzie wygląaj jakoś fajnie no nie wiem 3mam kciuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności