Skocz do zawartości

AI tests


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, michalo napisał(a):

Wszyscy pracownicy jakiej koliwek kreatywnej branzy tak mają.. imho. 

Ja zawsze uważałem za prawdziwych artystów tych co tworzą dla siebie, to co chcą a nie to czego ktoś od nich wymaga.

Mogą robić na życzenie innych oczywiście, ale nadal nie siedzi nad nimi artdirector ani żaden inny człowiek. 

 

Reszta to wyrobnicy albo ładniej - rzemieślnicy. Ludzie co często przewyższają umiejętnościami i wiedzą niejednego artystę. 

To prawda 😄 dlatego ja zawsze mowie ze nie jestem zadnym artysta tylko rzemieslnikiem. Chyba ze sa to projekty gdzie ja jestem art direm i mam wolna reke.

  • Like 3
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, michalo said:

Ja zawsze uważałem za prawdziwych artystów tych co tworzą dla siebie, to co chcą a nie to czego ktoś od nich wymaga.

Rozumiem, ale z natury rzeczy artysta tworzy dla kogos. Niechby i tylko dla widza. Ciezko Michala Aniola nie nazwac artysta, a przeciez nie malowal Kaplicy Sykstynskiej jedynie z braku innego zajecia badz potrzeby ducha. Wiekszosc dziel na przestrzeni wiekow robiona byla na zlecenie tego czy owego, bo artysta musi jesc (czego czesto nie rozumieja ludzie chcacy by pracowac dla nich za darmo bo "przeciez to twoja pasja"). Mozna oczywiscie sprobowac byc dwulicowym niczym doktor Jekyll i pan Hyde - za dnia jezdzic wozkiem widlowym w jakims magazynie i smiac sie ze sprosnych zartow z kumplami ze zmiany przekrzykujacymi polski rap z blokowiska a w nocy rzezbic w marmurze do dzwiekow Bramsa badz malowac przy melancholijnym pianinie Schuberta. Jedna z tych profesji ucierpi w koncu z przemeczenia i wezmie gore bo nie da sie tak zyc.

Z reszta chyba chodzi o to, zeby osiagnac pewien poziom pozwalajacy ci wybierac sobie co robisz - wtedy robisz cos co lubisz, niejako dla siebie a poza tym ci za to placa. Osobiscie nie umialbym tak jak niektorzy ze potrafia zmusic sie do jakiejs "normalnej" pracy... Chyba ze mialbym z glodu zdechnac to tak, ale zeby z wlasnej woli, majac wybor... nope.

Zeby nie bylo suchej gadki tylko - tutaj trafilem na sensowne wykorzystanie AI do teksturek. Jeszcze nie testowalem - kiedys kupilem ArmorPainta i teraz ten sofcik jest dolaczony. Jesli macie Armor painta to macie i to:

https://armorlab.org/

 

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KLICEK napisał(a):

jezeli chcesz moge przeniesc 🙂 ale mi to nie przeszkadza sie robi offtopic, lubie jak watki zyja 🙂 

jezeli chcesz moge przeniesc 🙂 ale mi to nie przeszkadza sie robi offtopic, lubie jak watki zyja 🙂 

mi to osobiscie nie przeszkadza, moze zostać tak jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Destroyer napisał:

@OldMan może mógłbyś podrzucić jakieś porady dal całkiem zielonych ludzików jak zacząć to będzie łatwiej. 
Ja mam w planach spróbować Ai ale najpierw muszę przeżyć, wyspać się i zastanowić się nad swoim życiem a potem już zaczynam zabawę 😛 

niech da screena ustawien i gg 😄 reszte sobie suwaczkiem dostroisz 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KLICEK napisał(a):

w czym i daj ustawienia 😄 potrzebuje tych grzybow 😄

te akurat generowane są w MIDJOURNEY w trybie V4 

ustawienia samego MJ uzyskujemy po wpisaniu polecenia /settings  (i enter) potem wyskakuje okienku i ustawiamy to tak:

wIKacDA.jpg

potem polecenie generowania wywołujemy poprzez wpisanie /imagine (enter) a w polu prompt wpisujemy np

organic dense glowing mushroom forest at the base of a enormous tree, diffuse lights, volumetric lights, bioluminescent lighting, wide angle lens, low angle, photorealistic, octane render --ar 2:3

wtedy uzyskujemy np taki obrazek

zFXUu8o.png

 

polecenie low angle jesli chcemy uzyskac ujęcie nieco od dołu (to polecenie nie zawsze działa)

polecenie --ar 2:3 to proporcje obrazu, w trybie V4 dostepne są tylko propocje:

kwadratowe (nic nie wpisujemy)

prostokąt stojący (--ar 2:3)

prostokąt leżący (--ar 3:2)

 

nieco inne prompty i efekt ich działania:

giant mushroom forest in the fog, glowing mushroom, psychedelic, volumetric lights, diffuse light, octane render

AmZnfe2.png

 

a jesli wolimy coś bardziej normalnego to wpisujemy np

 

moss and mushrooms professional photography, highly detailed

f372ZoL.png

 

 

 

 

 

 

dodam jeszcze ze warto w MJ wariantowac (za pomocą przycisków V1, V2, V3, V4) wybraną ilustracje nawet jesli sie nam podoba , czasami mozna uzyskac dzieki temu lepszą kompozycje drobnych elementów

 

  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KLICEK napisał(a):

slicznie dziekuje, MD nadal platne? 

tak i tanio nie jest , jakies 160-170zł za miesiąc (o ile mnie pamięc nie myli) w trybie na bogato (czyli renderujemy tyle ile chcemy lub mówiąc dokladniej tyle ile nam serwery pozwolą) lub w trybie dla plebsu 😉 (10 dolarów lub euro nie pamietam) ale ten tani trybnie polecam (tam jest chyba 200 obrazków to sie zuzyje w 1 dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KLICEK napisał:

jezu moja zydowska natura mnie kiedys zabije 😄 i to nawet nie chodzi mi o to ze musze wydac pinionszki, ale nie wiem czy to sie wlasnie godzi z moim wewnetrznym ja 😄 jeszcze poczekam 🙂

*Koledzy Klicka w biurze CDP*
unknown.png

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare moich wniosków z uzywanie MJ i SD przez ostatnie miesiące

- zarówno MJ jak i SD mogą generowac wysokiej jakosci obrazy ale w MJ jest o to nieco łatwiej lub duzo łatwiej (w zaleznosci co chcemy uzyskac) , w MJ zeby uzyskac ładny obrazek w stylu "stockowym" wystarczy wpisac pare zdań a program czesto sam zadba o odpowienią kompozycje i wygląd, ale ten kij ma dwa końce, czasami program w zaleznosci od wpisanej tematyki mocniej narzuca swój wygląd niz ten ktorybysmy chcieli

- MJ to usługa płatna i mocno rozwijana z naciskiem na jakosc / atrakcyjnosc obrazów które wygeneruje 

- na chwile obecną SD jest rozwijane bardziej na mozliwosci edycyjne niz na atrakcyjnosc obrazów (tzn też ale na razie w  mniejszym stopniu) zeby uzyskać swietne efekty w SD warto sięgnąc po customowe modele obliczeniowe (one potrafią dorównac lub przewyższyć to co wychodzi z MJ ale nie w kazdym przypadku)

- nie wiadomo jak dokladnie działa MJ ale podejrzewam że nie oblicza obrazów za pomocą jednego modelu obliczeniowego tylko ma ich bardzo wiele i przełacza sie miedzy nimi w zaleznosci od wpisanych poleceń

- ludzie podejrzewają ze MJ po cichu dorzuca automatycznie łopatą garść promptów do tego co ty wpisujesz zeby podniesc efekt WOW, SD tego nie robi

- w SD są tzw prompty negatywne (czyli wpisujemy czego sobie nie życzymy)  , nie wiem czy jest to w MJ (nie widzialem ale moze jest) , prompty negatywne pozwalają na uniknięcie wielu dziwnych anomalii (ale nie zawsze)

- MJ w trybie V4 nadaje sie bardziej do generowania bardziej złozonych scen o wiekszym stopniu komplikacji tego co dzieje sie na ekranie , MJ wiecej rozumie z tego co wpisujesz w poleceniach niż SD

 

---------------------------------------------

 

niezaleznie czy bedziecie uzywac MJ czy SD pamietajcie o postprocessingu (za pomocą np Photoshopa) mozna sobie mocno podkręcic obrazki jesli komus na tym zalezy

Zrobione na szybko przed chwilą w celach testowych

BEFORE

RcPXG9I.png

 

AFTER

i6n33RM.jpg

Edytowane przez OldMan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KLICEK napisał(a):

jezu moja zydowska natura mnie kiedys zabije 😄 i to nawet nie chodzi mi o to ze musze wydac pinionszki, ale nie wiem czy to sie wlasnie godzi z moim wewnetrznym ja 😄 jeszcze poczekam 🙂

tryb V4 w MJ jest ultra uzalezniający, juz nawet nie chodzi o sprawy ewentualne zarobkowe ale dla własnej przyjemnosci, tym bardziej ze program działa nawet z komórki wiec siedząc na kibelku mozna wpisać pare promptów 😂

jak znajde chwile czasu to napisze troche moich doswiadczeń w temacie upscalerów bo męczyłem to mocno przez ostatnie miesiące , jesli ktoś bedzie chciał to w tym temacie też niech doda cos od siebie

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te generatory robiły pliki z warstwami to by był niezły sztos. Pewnie kiedyś tak będzie..

 

A MJ nadal działa w discordzie? Czy jest coś innego?

 

Scrolluje czasem sobie tagi na twitterze aiart, mj i sd i robi to coraz większe wrażenie. Nadla największe wrażenie robi jak się bezmyślnie scrolluje obrazy w trybie kibel, bo jednak widać częsty brak sensu i logiki w sklejaniu obrazów. Zwłaszcza w postaciach. 

W MJ widać często narzucony styl. Różni ludzie postują bardzo podobne prace. Myślę, że to problem na dłuższą metę. Może dzieje się tak dla tego, jak mówisz @OldMan, że to samo dorzuca swoje prompty, żeby podnieść jakość prac. 

Tak sam w SD, używając tych samych bibliotek. 

 

Na razie rozwija się to bardzo szybko. Ciekaw co przyniesie następny rok. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brain napisał(a):

Możesz dać duży napis "NOT AI" i będzie git. Już ktoś tak zrobił. 😛

image.png.d8fe470f70a0d7453b88eb1d0a84d03d.png

nie o to chodzi. Juz dostalem pare razy cynk i raportowalem gosci ktorzy sie podszywali podemnie. Nie chce wrzucac nowych rzeczy widzac takie kwiotki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kalberos napisał(a):

Juz to robia, sprzedaja moje prace, podszywaja sie pode mnie. Zreszta to sie zaczalo od NFT

 

wole te co sie da pomietosic 😄

Nic z tym nie zrobisz, z tego co zauważyłem. Lepiej ten czas przeznaczyć na tworzenie, niż użeranie się z takimi osobami/serwisami. Chyba, że jakaś większa firma ukradnie, to wtedy wiadomo, jest o co walczyć i mógłbyś na tym zarobić. Druga sprawa, jeżeli sprzedałeś swoje dzieła, umową o dzieło (z przeniesieniem autorskich praw majątkowych) to i tak w sumie już nie masz nawet chyba prawa o tego typu rzeczy walczyć, bo już nie masz praw autorskich majątkowych do dzieła. (Klient by musiał takie osoby męczyć o to itd.)

Edytowane przez brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, brain napisał(a):

Nic z tym nie zrobisz, z tego co zauważyłem. Lepiej ten czas przeznaczyć na tworzenie, niż użeranie się z takimi osobami/serwisami. Chyba, że jakaś większa firma ukradnie, to wtedy wiadomo, jest o co walczyć i mógłbyś na tym zarobić. Druga sprawa, jeżeli sprzedałeś swoje dzieła, umową o dzieło (z przeniesieniem autorskich praw majątkowych) to i tak w sumie już nie masz nawet chyba prawa o tego typu rzeczy walczyć, bo już nie masz praw autorskich majątkowych do dzieła. (Klient by musiał takie osoby męczyć o to itd.)

masz prawo:D masz prawo nawet za zgoda klienta to sprzedac dalej. To juz kwestie umowne. Co do reszty zgoda, moj prawnik jest bezradny, glownie to chinole mnie podpierdalaja, moze dlatego Tencent do mnie pisze:P

 

 

https://lumalabs.ai/   

wrzucasz filmik a to tworzy model 3d

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kalberos napisał(a):

masz prawo:D masz prawo nawet za zgoda klienta to sprzedac dalej. To juz kwestie umowne. Co do reszty zgoda, moj prawnik jest bezradny, glownie to chinole mnie podpierdalaja, moze dlatego Tencent do mnie pisze:P

 

 

https://lumalabs.ai/   

wrzucasz filmik a to tworzy model 3d

No tak, zależy od tego co masz w umowie, ale zazwyczaj jednak klient chce całość praw autorskich i nie pozwala sprzedawać tego dalej. 😉 No tak, prawnik za dużo nie zrobi, bo tam w Chinach prawo autorskie nie działa. 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Kalberos said:

kolejny AI "artist" kurła taka technologia a ten cycki produkuje...

Tak jak mowilem i nie trzeba bylo dlugo czekac 😄 . Nie ma sie co obawiac ze powszechny dostep tej technologii "zabierze komus prace" bo ludzka prostolinijnosc nie pozwoli przekroczyc pewnej granicy. Prosty czlowieczek mimo, ze bedzie mial do dyspozycji soft co za niego cos robi nie wymysli nic fajnego, a samo AI nie mysli pomimo szumnej nazwy. Nawet nie rozroznia "mushroom forest" of "mushroom in the forest"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Nezumi napisał(a):

a samo AI nie mysli pomimo szumnej nazwy. Nawet nie rozroznia "mushroom forest" of "mushroom in the forest"...

😄 MJv4 wiecej rozumie z wpisanych poleceń niż stadko tzw "początkujacych grafików" jest w stanie wydedukowac z typowego briefu 😂

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy AI ogarnie coś co wymaga większej liczby detali/elementów?

Np. Rycerz (krasnal) w ciężkiej zbroi, jadący na ciężko uzbrojonym niedźwiedziu. Na plecach ma wielki młot lodowy. Obok walecznego wojownika, na (małym) smoku, leci jego syn, który trzyma w ręku zatruty sztylet. W oddali widać miasto nieumarłych, a w centrum tego miasta jest wielka wieża, na której czeka na nich nieumarły smok.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, OldMan said:

MJv4 wiecej rozumie z wpisanych poleceń niż stadko tzw "początkujacych grafików" jest w stanie wydedukowac z typowego briefu

Jestem sklonny ci w to uwierzyc patrzac na wszechobecne skretynienie ogolu.

Dobre te grzyby z postacia obok. Zawsze mialem slabosc do grzybowych lasow 🙂

 

19 minutes ago, Destroyer said:

oczywiście i to z łatwością 🙂

jezeli w ten sposob jaki pokazales to... 🤣 Uwierze jak zobacze. Mnie do szalu doprowadzaja ilustracje w ksiazkach nie majace zwiazku z trescia. Ostatnio w Virionie czytam ze oto pewien pan wychodzi z domu trzymajac pod reke KROTKOWLOSA dziewczyne. A na ilustracji panna ma loki po sam tylek. Nieco dalej jeszcze gorzej - w opisie mowa o dymach widocznych tu i owdzie nad miastem, ktore byly "za male na pozar". A na ilustracji czarne kleby pokrywaja szczelnym calunem cale miasto jakby je zbombardowal ktos. No, to jesli prace ma stracic taki fachowiec co jednej linijki nie umie/nie chce mu sie przeczytac przed zrobieniem ilustracji to juz wole to AI 😛 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Nezumi said:

jezeli w ten sposob jaki pokazales to... 🤣

A co?! nie podoba sięm? 😄 

6 minutes ago, Nezumi said:

Mnie do szalu doprowadzaja ilustracje w ksiazkach

No to najlepiej czytać książki bez obrazków albo oglądać obrazki nie czytając, mieszanie nie zawsze wychodzi 🙂Choć komiksy trochę wymykają się tej regule bez obrazków to często bełkot 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brain napisał(a):

A czy AI ogarnie coś co wymaga większej liczby detali/elementów?

Np. Rycerz (krasnal) w ciężkiej zbroi, jadący na ciężko uzbrojonym niedźwiedziu. Na plecach ma wielki młot lodowy. Obok walecznego wojownika, na (małym) smoku, leci jego syn, który trzyma w ręku zatruty sztylet. W oddali widać miasto nieumarłych, a w centrum tego miasta jest wielka wieża, na której czeka na nich nieumarły smok.

skąd wiadomo że to jego syn? i skąd wiadomo że to zatruty sztylet? jak by to przedstawił człowiek zeby była 100 procentowa pewnosc? 😋 ...zapomniałem o nieumarłym smoku 🤭 skąd wiadomo patrząc na ilustracje zrobioną przez profesjonalnego ludzkiego artystę że smok jest nieumarły? 😂

czepiacie się że AI radzi sobie słabo (wiadomo początki technologii) ale podejrzewam że wy byscie sobie poradzili niewiele lepiej (przypominam o zatrutym sztylecie i nieumarłym smoku, no i syn wiadomo 🤭 przekaz ma być jasny i nie wzbudzający wątpliwosci 😅 )

Edytowane przez OldMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał(a):

@brain oczywiście i to z łatwością 🙂

j2hFxzF.jpg

 

powiesiłbys ten obrazek po cichu  na jakimś wolnym miejscu ściany w jakieś renomowanej galerii to ludzie by podchodzili i cmokali zastanawiając sie w zadumie nad kompozycją kolorami i tym co chciał artysta przekazać 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, OldMan said:

powiesiłbys ten obrazek po cichu  na jakimś wolnym miejscu ściany w jakieś renomowanej galerii to ludzie by podchodzili i cmokali zastanawiając sie w zadumie nad kompozycją kolorami i tym co chciał artysta przekazać 

No to tak jak przychodzą do galerii, patrzą na grzejnik i się zachwycają potem ktoś przybiega i mówi. że to tylko grzejnik a te puste ściany to ta właściwa sztuka co ją przyszli podziwiać 🙂 

Zwykły człowiek też może  ocenić i w dosadny sposób skomentować nowoczesną sztukę, to nie jest tak, że ktoś ma monopol na interpretację, każdy może zinterpretować sztukę po swojemu 😛 

https://kobieta.onet.pl/sprzataczka-pozbyla-sie-smieci-z-muzeum-okazalo-sie-ze-to-instalacja-artystyczna/d9fyt8

https://wiadomosci.wp.pl/91-letnia-niemka-rozwiazala-krzyzowke-zniszczyla-dzielo-sztuki-warte-80-tys-euro-6027397513974913a

 

@OldMan ile wariacji i upgradów robisz zanim dotrzesz do tej jakości grzybów? 

Ja na darmowych midjunerju używjaąc Twojego promptu ukliciłem tylko coś takiego 🙂 no tak trochębez szału i ciężko się od tego uzależnić 😛 

R2kOrYu.png

 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, to jak za trudne to co opisałem dla tego AI, to może być zamiast tego: krasnal, który przybija piątkę innemu krasnalowi. Z lekkim zoomem na dłonie... 😛

Tak w ogóle, czy oni wystawiają fakturę (MidJourney) jak kupię ich subskrypcję? 

Edytowane przez brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Destroyer napisał(a):

 

R2kOrYu.png

 

a co dokładnie wpisałeś?

hmm podejrzewam ze masz złe ustawienia w settingsach

wpisz /settings (enter) i zrób screena ustawień

 

Edytowane przez OldMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, OldMan said:

a co dokładnie wpisałeś?

hmm podejrzewam ze masz złe ustawienia w settingsach

wpisz /settings (enter) i zrób screena ustawień

 

Dobra już widzę bo nic tam nie ustawiałem 😛 

mKA1vtX.jpg

ale relax mode nie mogę ustawić na darmowym trialu, mj4 i high quality mogę 

 

Dobra teraz dużo lepsze rzeczy wychodzą nawet w pierwszym podejściu 🙂

nmDT7OS.png

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destroyer napisał(a):

 

Dobra teraz dużo lepsze rzeczy wychodzą nawet w pierwszym podejściu 🙂

 

jest pare rzeczy które nie działają w trybie V4 (chodzi o niektóre dodatkowe polecenia i ograniczenia proporcji) ale ogólnie ludzie polecają ten tryb do wiekszosci zastosowań , w pewnych stylistykach daje duzą poprawe jakosci względem V3

warto poczytac dokumentacje

https://midjourney.gitbook.io/docs/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Destroyer said:

No to najlepiej czytać książki bez obrazków albo oglądać obrazki nie czytając

W Virionie sa chyba ze 4 ilustracje to bym sie nie naogladal. Ale to tym bardziek razi jak na kilka ilustracji dwie sa zupelnie bez sensu 😄 Kiedys w ktorejs tam ksiazce Golkowskiego byla sobie ksiazna i opis byl taki ze chodzila zamyslona po ogrodzie. Na ilustracji chodzila topless... NIC takiego nie bylo w tekscie, moze jedynie ze "suknia podkreslala jej ksztalty" a tu kobita pol nago biega. Tak ze poziom zrozumienia tekstu w AI chyba faktycznie nie jest duzo gorszy od tego jak ilustratorzy rozumieja opisy scen ktore rysuja...

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał(a):

W Virionie sa chyba ze 4 ilustracje to bym sie nie naogladal. Ale to tym bardziek razi jak na kilka ilustracji dwie sa zupelnie bez sensu 😄 Kiedys w ktorejs tam ksiazce Golkowskiego byla sobie ksiazna i opis byl taki ze chodzila zamyslona po ogrodzie. Na ilustracji chodzila topless... NIC takiego nie bylo w tekscie, moze jedynie ze "suknia podkreslala jej ksztalty" a tu kobita pol nago biega. Tak ze poziom zrozumienia tekstu w AI chyba faktycznie nie jest duzo gorszy od tego jak ilustratorzy rozumieja opisy scen ktore rysuja...

obstawiam że mogło byc tak ze ilustracja wogole nie powstała do ksiązki tylko została wybrana przez Pana Józka (osobe decyzyjną) jako bardziej chwytliwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldManZa duzo zbiegow okolicznosci i ten sam autor... Ale nie wykluczam ze ktos mial babeczke spacerujaca na golasa a pan Jozek poczerwienial na twarzy, zarechotal i krzyknal "dawac ja tutaj!" 😉

Z innej beczki - jak ktos ma wystarczajaco duzo dolaruf AI to ciekawe byloby porownanie tego samego promptu generowanego na wszystkich 4 wersjach. Moznaby zobaczyc rozwoj tego dziadostwa 😄 No juz juz, zartuje sobie. Tej przyszlosciowej technologii mialem powiedziec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał(a):

Z innej beczki - jak ktos ma wystarczajaco duzo dolaruf AI to ciekawe byloby porownanie tego samego promptu generowanego na wszystkich 4 wersjach. Moznaby zobaczyc rozwoj tego dziadostwa 😄 No juz juz, zartuje sobie. Tej przyszlosciowej technologii mialem powiedziec.

o ile pamietam to chyba były robione juz takie porównania, tylko ze sprawa jest duzo bardziej złozona, nie mam teraz chwilowo czasu ale wyedytuje ten wpis dzisiaj 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności