Skocz do zawartości

Postać 3d: Adolf Hitler do filmu dokunetalnego.


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe :) Dzięki wszystkim!

Opaska będzie dorobiona później ma się rozumieć - dopiero wtedy gdy zacznę bawić się w fałdy na ubraniu (testy z reactorem nie wypadły najciekawiej a nie mam specjalnie czasu żeby teraz się uczyć reactora więc będzie ręcznie :P. A wąs wygląda tak a nie inaczej bo nie ma mapy opacity.

 

Na prawdę nikt nie wie nic o tym www.3d.sk ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model wydaje się być wrażliwym, miłym człowiekiem :D:) Bym pobawiła się troszeczkę z jego polikami, tak by nabrał powagi i masy, ucho trochę potężniejsze i bardziej zwisające, KONIECZNIE wielkie poduchy pod oczami i nerwowe, "chore" ślepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dziurek ni ma - myślę czy je zrobić w obiekcie czy na bumpie, ale chyba na obiekcie. Co do twarzy to... być może się powtarzam, ale "grozy" to on nabierze przy odpowiedniej mimice. Po prostu ciężko jest wyjść z ustawionej już miny do innych emocji, dlatego mina jest na początku obojętna, by animator miał mniej kłopotu - coż a "nerwowe oczka" :) to chyba dopiero animacja może oddać.

 

Nowy update (nie krytykować butów przy stopach - są do poprawki). Oczywiście fałdy dopiero dojdą.

 

sorx za słabą jakość :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak wyżej.

Miło popatrzeć na częste updatey. Brniesz przez to z zapałem - tak trzymaj.

Spodnie wydają się być za bardzo wygładzone - bardziej organiczne niż sztuczny materiał - ale nie wiem może nie potrzebna uwaga- zobaczymy czy koledzy tak samo to odbierają.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dziękuje za Wasze motywujące opinie! Miło widzieć zainteresowanie tematem i pomoc jakiej udzielacie :)

 

Spodnie są w trakcie fałdowania (bynajmniej nie kaledońskiego :P )

Bardzo dziękuję za zdjęcia - przyznam że 2 ostatnie znajdują się w moim posiadaniu jednakże ja wizerunek ogólny staram się czerpać z tego oto zdjęcia:

 

http://www.sithicus.org/Axis_High_Command_WWIIHTML/Hitler_Duce1.jpg

 

Update w drodze - zbliżam się do końca modelingu :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny model, jeśli idziesz "bezkompromisowo" to przeczytaj poniższą listę, jak nie to przeskocz do ostatniego akapitu ;).

 

 

Ucho jest źle osadzone i o złym kształcie, nosek za mały, za słabo podkreślony koniec żuchwy, za chuda szyja, ubranko jest zdecydowanie za słabo ściągnięte w pasie (wygląda jak grubasek), bucioki mają za mocne fałdy i nie są ściągane przy kolanie, kołnierzyk zawsze miał wyżej, jest ogólnie za niski. -ta lista jest tylko i wyłącznie aby ci pomóc, to nie żaden atak ;).

 

 

Model jest rozpoznawalny co się niewątpliwie chwali, mam nadzieje że zwieńczysz go naprawdę fajnymi teksturami. Miłej pracy.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo Wam dziękuję za opinie!

 

Cóż... niestety pójdę po kompromisowej linii, niestety, ale nie dlatego że mi się nie chce ;). Po prostu mnie goni ten cholerny @#$%^ termin!!!! :)

Ale krytykujcie dalej proszę, bo te zmiany które wymienił kolega Gotham są raczej kosmetyczne (bez urazy) nie mniej jednak istotne, ale teraz już nie mogę pozwolić sobie na powolne dopieszczanie ze względu na to, że został mi tylko tydzień :(

 

Broń Boże nie odbieram tego jako atak i dziękuję za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu!!

 

Skończyłem modelować! Wszelkie poprawki nadejdą w przyszłości bo koniec terminu we środę :/ Teraz czas na texturowanie - rety mam się z tym wyrobić w 3 dni :(

 

Najbardziej boję się texturowania twarzy - oby wyszło :)

 

A tu szary pusty model w swej całej okazałości - dzięki z pomoc i krytykę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie chce tu sie czepiac nikogo ale juz wiem skejty dorwaly pomysl na szerokie spodnie :P . Postac jest bardzo ciekawa jesli chodzi o model . A jak juz wspomnial Klicek buty troche sa nie teges wedlug mnie woqule wykonaniem odstaja od reszt modelu .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty się za bardzo świecą. Na żadnym z obrazów nie było takiego glancu. Sam piszesz, że spodnie to bryczesy, więc czemu w pasie jest tak samo szeroki. Zobacz na ujęcie z boku, prawie idealne,... bo nie widać braku wcięcia przy pasku:D Gotham miał rację, i to wcale nie były zmiany kosmetyczne, nie zmienia to faktu, że wyszło naprawdę dobrze.

"To naprawdę dobry Hitler" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę dzięki za Wasze wsparcie!

 

Żeby nie być gołosłownym (i żebyście nie pomyśleli sobie że olewam Waszą krytykę) poprawiłem go w pasie i buty mniej się świecą. Same buty jeszcze zwężę jak sugerowaliście.

Ostatnio to się z jego materiałem i texturą twarzy mordowałem - kurde brak doświadczenia robi swoje :/ ) Często się już normalnie załamywałem... ale mam nadzieję, że już jest lepiej ( z jego twarzą ;).

 

Muszę jeszcze texturę rąk zrobić (odroczenie do 20tego :> )

Rendery są na shadow mapie bo raytrace to mi strasznie długo męczył (w sumie to różnica jest tylko przy cieniu rzęs).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi texturami o wiele lepiej, podobają mi się wory (pod oczami:) i pogdolone włosy (przy uszach) natomiast kolor skóry (pasek itp. ) jest trochę nienaturalny - mało "skórzany" no chyba,że będziesz robił czarno-białą wersję to wtedy spox

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności