Skocz do zawartości

Postać 3d: Adolf Hitler do filmu dokunetalnego.


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem na w miejscu gdzie zaznaczyłem czerwonymi kółczekami spodnie nie naturalnie się układają- poprostu jak by tam nie wiem co było.

 

Na twoich ostatnich renderach oczka mu sie świecą jakby Adolf przed momentem 0,5 Litra wypił albo sie naćpał czegoś :)

 

Po za tym wszystko jest spox

 

POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego ta praca nie ma żadnej gwiazdki? Coś moderatorzy zasypiają :/

 

Nie moderatorzy tylko userzy zapominaja zeby oceniac watki i dlatego nie ma gwiazdek , prawy gorny rog wybierasz ocen watek i ilosc gwiazdek :)

 

Odemnie 6 gwiazdek :) zeby jeszcze Cie zmusic do polepszenia modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tym razem to mnie języka w gębie zabrakło... ( a w zasadzie siły w palcach nad klawiaturą :D ) Powiem jedno...

 

To prawdziwy zaszczyt być tak wysoko ocenionym na tymże forum i jestem niezmiernie zadowolony. Cóż mogę dodać... jedyne co mi się teraz nasuwa to... dziękuję!!!!!!!

 

Nie dawałem jakiś czas już znaku życia bo wciąż poprawiam coś tu i tam słuchając Waszych sugestii... bądź też nie :), ale też są przecież święta no i się człowiek troszkę polenił :P

 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję - wkrótce update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie po długiej przerwie. Wreszcie skończyłem! Tym razem już nieodwołalnie. Co prawda już ze 2 tygodnie temu, ale byłem ostatnio zajęty i nie miałem kiedy tego zamieścić. Dzięki za wasze opinie i sugestie, gdyż były bardzo pomocne.

 

No to czas na ostatnią porcję renderów. W finished zamieszczę jak już mój kumpel z zespołu go zriguje, bo w takiej śmisznej pozie to nie wypada ;)

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wyszedł:) Az chce sie mu dac w morde:P Jedyną rzeczą, do której się przyczepie są materiały "materiałowe". Niezbyt naturalnie wyszły wg mnie. Ale jeśli ujęcia będą stylizowane na stare i podniszczone taśmy to tego nie będzie widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności