Skocz do zawartości

Pojazd 3d:custom Hot rod


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczołem nowy samochodzik "fiacik"już mnie męczy i brak mi pomysłów więc stwierdziłem że stworze coś nowiego. Po sprzeczkach o moim porzednim samochodziku nie pisze już że to Warszawa m21 "pobeda" żeby nie było niedomówień ;) Bedzie to Hot rod na bazie warszawy m21.Maska jeszcze do poprawy ma tam być przetłoczenie.No i wrzucam początek mojej pracy.Komentujcie, z góry dziękuje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Unkle dach jest już obcięty i karoseria też:) tylko skróciłem też troszeczkę cały samochód i dlatego wydaje się za wysoki jeszcze nad tym popracuje.Może dziś wieczorem coś dorzuce jak czas pozwoli:)I tak wogóle to dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym modelujesz? w nurbsach czy mesh modiff?

 

Jeżeli te twoje mesh modiff to poly to właśnie w tym sposobem modeluje :p

No a maska ma się otwierać z nadkolami (jest już podzielona:))

-->Skilo

Jeszcze dziś może dorzuce lusterko zrobione w Rhino :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam malutki update :) Zrobione mało ze względu na szkołe :(

(w tym roku maturka heh) Troszeczke go wydłużyłem i obniżyłem, wyszło jak jakieś kombi :P ale chyba zostane już przy tym kształcie. No i mam pytanko odnośnie rhino jak zrobić żeby przy eksporcie z rhino do maxa zwelodwały mi się te punkciki :P (obrazek z lusterkiem) jeszcze lusterko chyba zmienie. Aha i czy ma ktoś może adresy stronek z takimi samochodzikami???? Jak możecie to podajcie.Prosze o szczery komentarz ;) ten zderzak z tylu to tylko na przymiarke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pomysł przerobienia warszawki na hot roda, ale do rzeczy:

- co najbardziej mi rzuca się w oczy to wyjście tłumików, z założenia tego typu samochodach chodzi o duże osiągi więc często daję się wolne wydechy, ale są one krótkie i raczej nie ciągnie się ich daleko pomijając już zmieszczenie ich obok tylnych kół( w fiacie miałeś zrobione wydechy o niebo lepiej ).

- popracowałbym nad bocznymi szybami trochę psują linie auta

- grubość drzwi - teraz mają one ok 30-40 cm trochę za grube moim zdaniem

 

To moje uwagi, a wiadomo twój projekt i zrobisz to co będziesz chciał. Czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dzis malutki update. Jest taki mały ze względu na szkółkę jak już mówiłem :( Zmieniłem wydechy, ale czekam jeszcze na jakieś ciekawe pomysły od was dodałem też uszczelke w bocznej szybie no i klamke (ale nie wiem czy z niej nie zrezygnuje.I czy ma ktoś jakieś ciekawe pomysły?? Bo moje juz powoli się kończą :( Prosze o komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No środek mam zamiar zrobić(jak dam rade), ale jeszcze nie mam koncepcji i wogóle nawet nie wiem jak zacząć.Skilo-->tylko że jak wygne wydechy do góry to maska nie będzie się otwierać mam zamiar je jeszcze troszeczke schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrze oczywiscie z kanapa z przodu a nie fotelami, a z tymi rurami zeby maska sie otwierala to bardzo proste, o ile ci sie chce, po prosu wytnij pod rurami ten kawalek brachu o szerokosci troche wiekszej od srednicy jedej rury i wstaw tam blache ktora nie bedzie sie otwierac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracając do kół to wyglądają jak żywcem wzięte z oryginalnej Warszawy. Zrobiłbym niższy profil i alu felgi. Proponuje tę stronkę o ile jeszcze nie oglądałeś :)

http://www.hotrodders.com a w szczególności http://www.hotrodders.com/vehicles/187.html http://www.hotrodders.com/vehicles/154.html miłej lektury i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon73-->piękne dzięki za stronke(chociaż już tam kiedyś grzebałem, ale napewno się przyda :D szczególnie zdjęcia środka:D)Co do opon i felg też myślałem już nad alu, ale narazie jeszcze chyba poczekają (może zrobie dwie wersje kół-tylko krucho u mnie z czasem, ale się postaram).Szybe już przedzieliłem, ale nie dałem renderka bo stwierdziłem, że jeszcze nie warto.Dzięki za rady :)

 

Skilo-->przepraszam za rysuneczek, nie chciałem być tak brutalny ;) Jeszcze nie wiem jak zrobie to narazie pomysł.Zobacze jak to bedzie wyglądać i pomyślimy co dalej. Aha no idzieki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy wygiołem też do tyłu (i jest chyba lepiej) :) Znalazłem chwilke i dorzucam rame jeszcze nie całą (nie będe robił jej dokładnie bo i tak nie będzie widoczna chyba że kawałek przodu)No i dorzucam kanape, ale ta jest jakaś monotonna i za bardzo obła, mam już część pomysłu na inną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że na kanapie przydałyby sie wypukłe płomienie (tak jak to zrobili goście z West Coast Customs w programie Pimp my ride).

Co do tych wycięć pod wydechem to według mnie są beznadziejne, mogło zostać bez żadnych wycięc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychas-->wycięcia już zostaną bo wydaje mi się, że i tak nie będą zabardzo widoczne.Widze, że wątek niedługo upadnie :( Strasznie malutko wypowiedzi, podpowiedzi i wogóle, ale trudno postaram się jednak skończyc ten modelik :) Dzisiaj dorobiłem troszeczkę zawieszenia(tylny most jeszcze niedokończony i wogóle do poprawy). Oto rezultaty, jak możecie to komentujcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabardzo umiem sie obsłużyć splinami w Max'ie tak więc zrobiłem kierownice w Rhino no i wydaje mi się, że efekt jest trochę lepszy.

Skilo to nie jest klakson tylko takie tam przetłoczenie (zamieszczam jeszcze wzór).Hmm no i nadal widze małą ilość krytyki i porad :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem sobie przerwe w modelowaniu i zrobiłem lakier. Zrobiłem też materiałki kierownicy (obręcz to miała być skóra ale coś nie pykło :P- a tak przy okazji wie ktoś może jak właśnie uzyskać efekt skórzanej tapicerki w brazilu??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem wnętrze bagażnika (inspiracja modelem Ill'ego :) Trzeba jeszcze poprawić ustawienie bo troszke wzmaki i głośnik wtapiają się miejscami w karoserie. Pomóżcie i powiedzcie co jest źle i co zmienić by było lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamieszczam inny widok (może nie całość ,ale większość :) Dorobiłem jeszcze 2 ekraniki lcd i lekko poprawiłem ustawienie wzmacniaczy i głośnika. Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły??? No i wogóle to jak to wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś próby lakieru, ale prace jeszcze trwają (mam nadzieje, że będzie lepiej) Co do bagażnika postaram się coś zmienić.No i powie mi ktoś jak ustawić Brazil Glass żeby nie było takiego efektu jak jest u mnie??tzn szyba wygląda jak jakaś zaparowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności