Skocz do zawartości

3dsmax 7 trail 30 days


Maf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3ds max 7 napewno nie zajmuje 9płyt- chyba że z jakimiś dodatkowymi modelami .materiałami, tutorialami i pluginami ale i tak wątpię żeby to było 9 płyt. Ja wiem że max 6 jest na 1 płycie( sam program), a po instalacji na dysku i wykluczeniu plików pomocy i map zajmuje niecałe 200mb, więc ta instala 30dniowa nie jest wcale taka okrojona o możliwości :}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie proste jak i bardziej skaplikowane kwestje sa rozwiazane w helpie ... ksiazka jest dobra w podruzy jak jest sie zdala od kompa lub gdy sobie rąbiemy render ... do bardziej zawansowanych problemow jest to forum ...

 

angielski w tym byznesie to podstawa ... czytajac helpa nawet szlifujemy sobie jezyk w jakis tam bardziej lub mneij znaczny sposob ...

 

proste ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ok to zeby podsumowac i zamknat temat: 30-dniowy trail maxa po zainstalowaniu helpa, i dodatkowych teksturek do sciagnieca z discreeta daje to samo co pelny max 7? chodzi mi o takiego z 1 cd:)ze bede mial CS itd?i bede mogl zrobic to wszystko co w maxie 7?:)szybka odp i zamknac temat mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można zassać tą 30 dniową wersje na dodatek Max6. Jak na złośc tylko full widze ;).

 

1) Czy 30 dniowa wersja ma w pełni działąjącego Mental Raya?

2) Czy rendering jest możliwy w każdej wielkości czy tylko np. do rozdziałki 800x600?

3) Może wstawia jakieś znaki wodne na całejj wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności