Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo 147 GTA


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

takie gadanie ze ci komp nie wyrobi to wiesz...:) jest cos takiego jak ukrywanie obiektow i layery czy display as box i wtedy nie zacina sie w view. wydluza sie tylko czas rendeningu o kilka minut. a przeciez godzina to nie jest duzo czasu jak tu czekaja na tym forum na renderki nawet po pare godzin. jakos na starych kompach po 600Mhz robili takie fury:)

3m sie kome niech moc bedzie z Toba:)

 

Ps. jedziecie na OpenGl czy na DirectX9.0 ? ja na dx bo na OpenGl mi sie tnie view po 300K poly a takto moge nawet miec ich ze dwa miliony:) moj sprzet to 3200+ radeon 9600xt i 512Mb ramu:) moze jakas rada?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sceleton

ja mam 600mhz i render trwal 7 godzin a nie jedna a pozatym nie chodzi o displaya wszystko mam jako boxy, wlanczam render i wyskakuje ze program zostanie zamkniety z powodu urzycia zbyt duzej ilosci pamieci

 

wiec powtarzam ze zrobie wnetrze jak mi komp wyrobi

 

;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos co to jest? pokazuje sie za kazdym razem jak probuje renderowac alfe, czasami wyskakuje ten sam blad ale pisze ze blad przy costam compiling geometry; jak chce zrobic render scanlinem poprostu wyskakuje komunikat o za duzej pamieci pobranej przez program po czym max sie wylancza. wiem ze te kwestia ramu ale i tak prosze o pomoc ale nie o komentarze w stylu "kup se ram" albo "twoj blad polega na tym ze jak Building accelerator to wtedy Unhandled exception", tylko o jakies propozycje pomocy przy rozwiazaniu problemu...

 

dzieje sie to tylko przy alfie ale jeszcze nie robilem nic co by mialo tyle elementow i poly wiec chyba poprostu jak wspominalem komp nie wyrabia

 

Athlon 600mHz

128 SDRAM (czasami 256 jak sobie pozycze)

Ati Radeon 9200 / 128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

kome pracuj dalej; model dobry przyczepił bym sie do progu samochodu blisko tylnego nadkola jest jakaś niepotrzebne wgłebienie (oczywiscie moze to być spowodowane oświetleniem i lakier tak sie odbija, sproboj dać światło z innego konta) i chyba zbyt skoszone tylne nadkole, opona przez to za bardzo wystaje.

Ogólnie bardzo mi sie podoba lakier pierwsza klasa; apropos probowałeś z innymi np ciemnymi kolorkami może też by fajnie wyglądał.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie :( niemoge ...

z tymi niskoprofilowymi oponami i źle wymodelowanymi felgami (zbyt płaski profil obręczy - nie było by nawet gdzie opony zaczepić) to jakaś choroba :/ paranoja

po pierwsze wcale to ładnie nie wygląda

a po drugie jechał ktoś samochodem z takimi ???? źaden to interes bo prawie połowa wstrząsów jest amortyzowana przez opony (normalne a nie takie)

no i po trzecie np. na polskich drogach felgi z takimi oponami by się połamały :]

a tak pomijajc moje antytuningowe spostrzeżenia to całkiem nieźle ci to wychodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor, no nie nażekaj tak na stan naszych dróg, ja tam zauważyłem znaczną poprawe (ale tylko w moim mieście :P ), a wracając do felg to możesz je zrobić jeszcze raz, nie ma problemu, ale muszą być piecioramienne, o podobnym kształcie, i obowiązkowo z tym samym materiałem.

Ja bym zostawił taki niski profil, przecież tobie tyłka nie wytrzęsie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nie, no zaskoczony jestem!!! co sie stalo? jak ja znalazles?

anouk gratki za kontynuacje i progress w pracy!

podoba mnie sie ona, tylko szkoda ze stoisz tak twardo przy tym jasnym lakierze ja bym jednak zmienil na ciemniejszy, ale to tylko takie moje widzimisie ;-)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJAJAJAJAJA.... pieknie..... podobno kazdy maniak samochodowy powinien miec kiedys alfe -- mnie sie bardzo podoba to studio - fajnie, tajemniczo wyglada -- podkresla agresywny charakter tego autka - byle do konca pracy -- POWODZENIA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności