Skocz do zawartości

pojazd 3d: pzkpfw 38(t)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modeli super, ale ja mam pytanie(a):

nity (srubki czy co to tam jest) - zrobiles cos i porozemiszczales raczkami??

albo gasienica - zrobiles jeden segment i ukladales godzine?? to w suemie dwa pytania ale o jedna rzecz czy takie rzeczy da sie usprawnic tzn. np. rozsymiescic serie obiektow po krzywej albo cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niechcialbym nikogo urazic ale ja niektore z tych modeli co robisz mam na dysku z tak samo redukowana siatka :/ mozna znalesc na sieci mase takich modeli ktore charakteryzuja sie wlasnie tak porabana siateczka watpie zebys w ten sposob modelowal pozaty mpiszesz ze jeszcze nieznasz dobrze maxa :) a tu takie modeliki. Pokaz siateczke w perspektywie. Chcialbym sie mylic bo nie lubie takich akcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/

 

poszperalem troche w necie i popytalem znajomych ktorzy maja zbiory prywatne na temat pojazdow z II WŚ..to nie mozliwe żeby mozna było wywołać to zdjęcie tak jak je zamieściłem bo klisza musi być uszkodzona duzo bardziej co widać tutaj (skan pochodzi z prywatnych zbiorow znajomego, powiekszylem troche zeby bylo lepiej widac):

 

zonk.jpg

 

czekam na wyjasnienia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik :) nie denerwujcie sie poprostu chce zobaczyc siateczke w perspektywie i wszystko a niechce nikogo oskarzac o oszustwo pisze tylko to co zauwazylem ze siatka jest typowo zredukowana jak na modelach sciagnietych z sieci kiedys robilem do gry czogli i sciagalem mase modeli i mialem takie wlasnie o podobnej siatce... i jeszcze mnie zdziwilo to ze kazdy prosi o siatke z presp. i niemoze sie doprosic wystarczy chyba dac printscrn'a i z perspektywy i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchomiłem jeszcze kompa w domu ale przyniosłem dysk do pracy by wreszcie odpowiedzieć na zarzut który nie ukrywam ze mnie zagotował. tak więc:

Luqasz

1. łatwo jest kogoś obrzucić błotem zwłaszcza ze nie pokazałeś niczego na poparcie swoich słów.Tylko ja wiem ile zmudnej pracy, eksperymentowania itd mnie kosztowały te modele. Jestem od niedawna na tym forum i może tu panują takie zwyczaje....dziwne cokolwiek. mam nadzieje tylko ze nie jesteś typowym przedstawicielem ludzi tu zaglądających.

2. Nie wiem co miałeś na mysli "dziwnie zredukowana siatka" bo dla mnie ona jest zupełnie normalna, choć byc może dla bardziej zaawansowanych dziwna. Pewnie to wynik tego że nie posiadając biegłości w programie staram się radzić z modelowaniem na różne sposoby, często na skróty i pewnie wielu powie ze mozna to zrobić lepiej...to odpowiedź na watpliwość czy jestem poczatkującym, owszem jestem. choć może nie aż tak, ale do biegłości dużej liczby ludzi tutaj mi daleko przyznaje.

3.odpowiadam na zarzut z otwarta prezyłbica i czekam na splagiatowany model...to tyle. poniżej zamieszczam siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike!

to masz siatke powyzej, pewnie się zawiedziesz:).....tak przy okazji wszystkim watpiącym we własne umiejetności powiem tak...nie wazne czy umiecie duzo czy mało...liczy się końcowy efekt...a jak widać bez ogromnej biegłości można osiągnąc nienajgorszy mimo wszystko:)

 

 

I na koniec PIONIER!

Myslisz że już pora? więc ja znalazłem jeszcze jedno zdjęcie...i wszyscy mozecie wybrac które jest prawdziwe! to była fajna zabawa:))) POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment: to wytlumacz mi jedno, to zdjecie co "pojechal do lasu" to poprostu zdjecie orginalne, a ty napisales tak ze wyglodalo na to ze to TY wstawiles ten model w tlo i nadales stary wyglad foty, wiec wyjasnij ze to poprostu zdjecie i wytlumacz o co ci z nim chodzilo

to drugie co dales to zdjecie .. nie wiem po cholere to zamiesciles,

a na przyszlosc takie siatki to se mozesz.. daj zrzut z viewporta bo tu nic nie widac;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ...

 

/"...i pojechał do lasu"/

 

to jest render jaki wykonal kliment. Jego jego model, textury i sam wkleil w tlo!.

 

"A na dowód ze tam pojechał mam skrawek kliszy z której wywołano to zdjęcie!:)"

 

zwykly zart ze strony klimenta:).

 

/

"poszperalem troche w necie i popytalem znajomych ktorzy maja zbiory prywatne na temat pojazdow z II WŚ..to nie mozliwe żeby mozna było wywołać to zdjęcie tak jak je zamieściłem......"

/

 

to zart z mojej strony (o ktorym oczywiscie wiedzial autor tematu). Chodzilo mi tylko o pokazanie (Wam ale klimentowi glownie) jak ja bym zrobil efekt koncowy - czyli cos na wzor starej fotki (robilem w ps). CZyli mowiac inaczej - sposob w jaki imo autor pracy powinnien przedstawic model. Po prostu 2 wersje tego samego obrazu, cos jak u mnie z FW.

 

Jezeli chodzi o "to drugie zdjecie .. ktor nie wiadomo po co zamiescil" autor. To jest wlasnie orginalna fotografia z ktorej kliment wymazal czolg i wstawil swoj czolg. "...i pojechal do lasu" to wlasnie jest wynikiem koncowym, ktory macie oceniac.

 

Troche mnie zastanawia to ze sie nikt nie polapal. Zaraz bloto leci, texty po cholere pokazujesz to a nie tamto. Skoro autor daje foto jakies to chyba ma jakis powod. Dawaj siatke ale juz! - a po cholere Ci ona skoro ocenia sie efekt koncowy. Gdzie Wasze dobre maniery? nowa osoba na forum i tak ja traktowac, eh. Chcielismy zart ...ZART:) zrobic ale nie wyszlo. Panowie chyba stracili poczucie humoru;/.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle, jak mowie to byl zart. Caly ten moj text to sciema - nie myslalem ze az tak to dobrze pojdzie. Myslalem ze od razu zalapiecie (przynajmniej Ci hmm bardziej doswiadczeni) o co biega, ze to tylko moja propozycja efektu koncowego. Nie wazne, bylo minelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzik!

jak pewnie zuwazyłeś nity to pósfery które rozmieszczałem rączkami......gąsiorki robiłem jak napisałeś, najpierw pojedyńcze ogniwo ( zamieszczam ci je ponizej) a nastepnie rozmieszczałem takze rączkami kazde z osobna.

A ja liczylem na sprytny modyfikator, troszke poprawek i mniej roboty... doby za krotkie ktos wymyslil w takim razie... Gratuluje wytrwalosci :D i dzieki za odp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności