Skocz do zawartości

obiekt 3d: pasikonik


Kryniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pasikonik wyrenderowany w brazilu, teksturki rysowaqne recznie w Photoshopie

wloski na nim poczatkowo byly w shaghair ale nie chcialo mi to dzialac z dof'em brazila wiec zrobilem scatterem model wlosa kilka razy dla uzyskania roznych dlugosci wloskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet wy-pasik-onik powiedzial :) Wprawdzie czasy kiedy bieglaem po łące i łapałem pasikoniki dawno minely, ale pamietam ze takie wielgachne zielone pasikoniki byly bardziej gladkie, za to za cholere nie pamietam jak wygladaly te ciut mniejsze, wiec sie nie czepiam :) Praca super, chyba musze zaczac dogadywac sie z ludzmi z krakowa moze sie czegos naucze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasi.. aczkolwiek nie do końca... daj coś jaskrawego w głębi (jakiś mały fragment), żeby mona było poczuć ten dystans do tła.. Ale tak poza tym jeste nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po swietach.

Dzieki za komentarze. Jak znajde chwilke to podesle te siateczki i moze poprawie

ten polysk na koniku. Z tego co widzialem na zdjeciach to sa rozne pasikoniki jedne baardzo polyskliwe inne wrecz matowe i ja wlasnie na matowym sie wzorowalem. Jezeli chodzi o soft to max5 z brazilem. aaa render dokladnie nie pamietam ile trwal wiec nie bede klamal :)) ale pamietam ze antialiasing byl niski wiec poprawialem w photoszkopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, dobre teksturki, oświetlenie

no po prostu pięknie :D

tylko mogłbym sie przyczepić do gałązki, na której siedzi - jakos tak nienaturalnie, zbyt regularnie jest pofalowana, ale poza tym naprawde wspaniały obrazek!

 

no i czekamy na siatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Bardzo ładny owadzik, podoba mi się wszystko modeling, teksturki i sam rendering. Jest wypasiony ten pasikonik na maksa!

 

Czy mógłbyś zapodać siateczkę? dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dzięki Hrycu bardzo mi się podoba twoja praca, w niwdługim czasie też zamieżam wykonać jakiegoś owada na łonie natury; mikro jest piękne

 

Siateczka dużo mi pomogła, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna pracka:) siatka prosta, ale dzieki bardzo ladnym teksturom bardzo przekonywujaca. Glowna atrakcja obrazka spelnia swoje zadania:) przyczepilbym sie tylko do kopozycji- rozmycie galazki na pierwszym planie (przed owadem) jest jak na moj gust za mocne i wyglada raczej na blura z photoshopa niz na dof'a (jesli mam racje to chociaz naloz na blura maske gradientowa z wydluzonym efektem przejscia albo poprostu przy zaznaczaniu gałazki ustaw wieksze wtapianie). Poza tym jesli chodzi o tlo to przydaloby sie moze pare wyostrzonych elementow, moze jeden jakis bardziej kontrastowy dla przelamania wszrchobecnej zieleni (kwiatek jakis, pajeczyna, albo jakikolwiek inny kolorowy duperelek:) Mozna by tez ewentualnie nieco inaczej wykadrowac obrazek, np. tak zeby uzyskac efekt panoramiczny- wtedy zielone tlo by tak bardzo nie przeszkadzalo (nie byloby go tak duzo:)

No tyle, jesli chodzi o czepianie sie drugo- i trzecioplanowych szczegolow:) bo sam konik jest pierwsza klasa:P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o galazke na pierwszym planie to nie galazka tylko lisci ktory jest bardzo blisko kamery przez co tak bardzo rozmazany Dof robiony byl brazilem, tylko lekko go photoszopie poprawilem ale jego wielkosc nie zostala zmieniona. Jezeli chodzi o kadr mozna by bylo go zmienic ale prace uwazam za skonczona i nie bede juz do niej wracal.

Dzieki za wskazowki. wezme je pod uwage w kolejnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wykonanie bije pooczach swoja dokladnosia i zadbanie o detale ..pomysl , przyroda oby jak najdluzej byla z nami....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności