Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Concept XooX


wenom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich> Oto moj project, ktory stworzylem na konkurs designerski Peugeota. Nie dostalem sie niestety, ale co tam:) Jest to pierwsze cos co zaprojektowalem , najpierw powstaly wstepne szkice potem model 3d. A calosc obrobiona w Photoshopie troche mocno. Nie jest to za dokladne jest duzo bledow, ale mialem na wymodelowanie go i obmalowanie w photoshopie tylko 3 dni (ach te kolokwia:) wiec wyszedl taki troche knot:)

Pzdr dla wszystkich. Smacznego jajka i samych sukcesow w 2005.

attachment.php?attachmentid=6372&stc=1

attachment.php?attachmentid=6373&stc=1

attachment.php?attachmentid=6374&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm ale zamotany :]

zdaje się że to miał być concept stylizowany na rok 2020 czy czoś koło tego a ty poleciałeś znacznie dalej :)

ale ogólnie fajny tylko troche pokrzywiony :/

ja też miałem startować do tego konkursu ale nie zdążyłem bo przez ostatni miesiąc nie miałem kompa :|

mojego też niedługo zobaczycie (jak wkońcu go dokończe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm takie auta za kilkadziesiat lat to bedzie codziennosc fajny model nie mam pojecia czemu sie nie dostałes w sumie niewidziałem pozostałych prac no ale jak na 3 dniowy model to cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany powiem, że mi sie design nie podoba ;] nieprzemyślany układ szyb, szczególnie te na drzwiach kłują w oczy. Nie widać jakiejś zdecydowanej linii w designie, taki przypadkowy troszkę...

ale nie przejmuj się, jest dobrze :)

ps. gratuluję obrazka na stronie głównej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super felgi ;] Chciałbym takie naprawde w real-world mieć :DD. Pomysł mi sie pdoba, ale zmieniłbym te takie pofalowane coś na drzwiach (w tym miejscu gdzie sie w normalnym aucie wsiada) bo wygląda jak po wypadku, jakieś takie na szybko, nie przemyślane, wydaje mie sie. Pozatym całę to auto sprawia wrażenie "pogiętego", nawet nadkola nie są okrągłe tylko kanciasto-nierówne. Pewnie przez to projekt nie przeszedł.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze:) Wiem ze model jest do bani ale tylko 3 dni mialem na wszystko wiec nie mialem czasu na zbyt dokladne poukladanie splineow ( zazwyczaj zrobienie modelu zajmuje mi ok miesiaca, tyle czasu powstawal np. "Countach" , ktory tez byl zdaje sie na forum). Mam nadzieje ze wkrotce zaopatrze sie w skaner to postaram sie wrzucic jakis szkic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności