Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok powiem wam bo moze wy nie wiecie jak sie golic:

 

1.najpierw smaruje sobie buzke pianka do golenia gillette w żelu takom o

gel.jpg

 

2. potem pod wlos jezdze sobie maszynkom po obszarach gdzie pojawia sie zarost, o taką:

mach.jpg

 

3.potem wodą zmywam resztki pianki i nakladam balsam po goleniu BOND ale fotki nie znalazlem sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome, po prostu ciesz się póki możesz, potem zaczną ci się sypać "bonusy" od "kochanych osóbek". Niemówiąc już o "przebudzeniu piżmaka" jeśli się troszkę zapomnisz (z pomocą deadline etc.) :)...

 

 

 

"przebudzenie piżmaka" -....eee, a szototakiego ? Bo ja jedynie z kontekstu domyślać się mogę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to może ja też coś wygrzebę z archiwów. Trochę to będzie jak grom z jasnego nieba, bo nie jestem postacią popularną na tym forum, mało piszę a i dziedzina funkcji moich pracek mieści się w przedziale zamkniętym od 0 do 0 ;)

 

By the way, Loozack'a to kojarzę chyba nawet z tzw. Real'a ;) Mieszkam w Łodzi k/Zgierza i mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już tego człowieka widziałem :)

 

Ogólnie fajne towarzystwo na tym forum, od 9 siedzę w pracy, jest 10:11 i nie robiłem nic więcej tylko czytałem i przeglądałem i nadziwić się nie mogłem jak bardzo różnorodny jest ten świat :)

 

Obejrzę sobie dzisiaj w domu Genesis i może Mikrokosmos jeszcze raz ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze,ze niektorym to sie powodzi.brunetki, blondynki, w dodatku 18stki :] ladnie ladnie

 

Buehehehe xD. curka popatrz na mnie i sobie szczerze odpowiedz - czy ja moge miec powodzenie u kobiet? =]

 

EDIT:

SimeN - no ladnie, ladnie hehe ;). Chyba nie pamietales wiele z tego wyjazdu, heee ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) By the way, Loozack'a to kojarzę chyba nawet z tzw. Real'a ;) Mieszkam w Łodzi k/Zgierza i mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już tego człowieka widziałem :) (...)

 

no prosze jaki ten świat mały, pokarz swoją fotke, może też cie skojarzę :D (chociaż w Realu to ja ostatni raz byłem chyba z rok temu)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misie. Pora zapodać respektu.

Oto z kim będziecie mieli doczynienia jeśli niebędziecie przestrzegać REGULAMINU

 

;)

 

attachment.php?attachmentid=15113

 

To jestem ja z przed ... kilku ładnych lat. Proszę zwrócić uwagę na romantycznie rozwiany szal w kratę i czapeczkę z daszkiem kryjącą starannie wygoloną łysinkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności