Jump to content
Batou

Wasza muzyka

Recommended Posts

oo!

OST z "Finding Neverland" zarządza, muzyka nominowana do Oscar`a® ;) i na dodatek autorem jest Polak - Jan Kaczmarek.

Miód ludzie, po prostu M.I.Ó.D. !

Polecam :)

Tak przy okazji: jak określilibyście gatunek muzyki granej przez RATM? Bo jakoś na razie nikt nie umiał mi dokładnie powiedzieć…

A więc (wiem, nie zaczyna się zdań od “a więc” :)) moje ulubione:

Rage Against The Machine, Korn, Godsmack, Metallica, Deftones, Limp Bizkit, Papa Roach, Rammstein, Slayer, Soil, Machine Head.

A z tych czasem tylko pojedyncze kawałki:

Audioslave, Guano Apes, Dream Theater, In Flames, Iron Maiden, Marilyn Manson, Nirvana, Ozzy, POD, Pennywise, Sepultura, Slipknot, Sunna, Static X, System of a Down, Drowning Pool.

Ostatnio słucham to co ostatnio odkryłem – czyli pierwszy i ostatni album Machine Head (kawałki: davidian, thousand lies, i’m your god now, block, imperium, bite the bulle, days turn pale to gray) + Another Brick In The Wall w wykonaniu Korna.

ja lubie metala i nieznosze hiphopu i techna bo som takie gupie. I ja uwarzam, rze hiphop i techna nie majom pzekazu i nie som ambitnom muzykom. A w metalach to zawsze jest jakis tekst i tam som bardzo warzne tresci pszekazane. I te co na nich te dj robiom te muzyke, to nie som instrumenty. A ja sucham zespoluw takich jak: linkin park, korn, slipknot, system of a down, papa roach. i szystko to, co leci na vivie na hels kiczen. I nie lubie pozeruw i takich, co to sluchajom muzyki bo jest trędi !

darkelf: rotfl :D Ale ja i tak bede twierdzil ze disko polo ma najwiecej zyciowych tresci :)

Lumpy: to w falloucie byl jakis zespol ? Kurcze, az wezme i poszukam

mkk3a: RATM to RATM, oni grają w swoim niepowtazalnym stylu, tak samo jak TOOL wedlug mnie.

A czego ja slucham ? Cholera no... jestem ortodoxyjnym metalem :P Ostatnio przechodze odrodzenie Kazika, Kultu itp, a jako ze ostatnio Anathemy, Blind Guardiany i inne cholery typu Dark Tranquinity mi sie przejadly to wyszukuje sobie muzyke ery wojny z wietnamu... straszna psychodela :D

A tak w ogule, slyszal ktos z was kawalek Sepultury "Roots Bloody Roots" ale wykonany wraz z Pavarottim ? :D

heh, Sepultura kiedyś nagrała album Chaos A.D. ... Nawet mi się podobał... A potem doprawili korzonkami i to już nie było to...

"słucham metalu" może mieć na myśli zarówno Ironów, jak i np. Cannibal Corpse, czy innego Behemiota, przepraszam, Behemota i w obydwu wypadkach będzie to prawda

ale nie

ac/dc, rhcp, smash.p, itp.

FlatOut to nie Fallout

np. Darkthorne - Cromlech - Soulside Journey

Au, tak to jest jak sie odpisuje na posty kiedy jest sie zaspanym... z FlatOut zrobilem Fallout'a :D

Pat Metheny "The Way Up" - najnowsza płyta Pat'a rewelacyjna. Fantastyczny spektakl muzyczny podzielony na pięć części. Bogactwo muzyki, doskonała realizacja, wybitna przestrzeń i stereofonia. Warto "wyłączyć" się na 68 minut z codzienności - usiąść i po prostu posłuchać.

W EMPIKU płyta w promocji:)

ciekawy watek heh

Slucham metalu, glownie lubie death metal, black metal

prawie zawsze slucham VADER, te starsze albumy, no i rewelacyjny nowy album The Beast

poza Vaderem lubie napalm death, marduk, cryptopsy, mayhem i inne...

Jak ja to uwielbiam :) Fani metalu klną że hip-hop to muzyka dla kretynów, a hip-hopu odwrotnie :D Jakie to piękne

Na szczęście ja słucham wszystkiego co w ucho wpada (może być nawet bez przekazu i ogólnie bez większego sensu :D)

Gorąco polecam:

- Muza do filmu "Ostatni Mohikanin" - CUD MIÓD I ORZESZKI ;]

- Płytka: "Dance United - Help Asia" - Extra - i tak IMO najlepsze wykonanie ATB

TAK JEST hip-hop TO BZDURA!!!!!!!!!

jak sie teraz pewnie domyslacie slucham Metallic'y, Ironow, Scorpions, TSA, Guns'n'Roses i troche zlejszych Creed a ostatnio Alter Bridge.

aha i zapomnialem dodac :) jeszcze muze fimowa ostatnio slucham szczegolnie Williamsa. a temat z Forrest Gump'a (chociaz to chyba nie jego) jest fajny. MASAKRA :D

no empeck, no to czekają mnie godziny testowania :> dzięki za listing :D

troszkę mnie niepokoi zaniedbanie pozycji munspla, ale ... :)

Ja slucham ostatnio tylko Offspringa,ale takze czasem wleci Slipknot,God Smack,Soad i czasem Disturbed^^

no empeck, no to czekają mnie godziny testowania :> dzięki za listing :D

troszkę mnie niepokoi zaniedbanie pozycji munspla, ale ... :)

last but not least, you know ;)

Jeżeli chcesz ciąg dalszy listingu to daj znać co Cię interesuje :) ambient, black, goth, doom, czy cokolwiek innego :D

Ja slucahm hmm..... no to tak : metal ,... hardcore , punk , rege , disco polo :) nie wiem chyba to wszystko :) hehe

Pozdrawiam

Ja slucahm hmm..... no to tak : metal ,... hardcore , punk , rege , disco polo :) nie wiem chyba to wszystko :) hehe

Pozdrawiam

gartulacje dobrego gustu :)

ja szczególnie preferuje punk i grunge

Folk Irlandzki (Pouges, Chieftains, Carrantuohill, Sushi), jazz(stara klasyka np. Nat King Cole, ale też ulubie Norah Jones, Garbarka) i metal (na tym się wychowałem, Ironi, Metallica, Children Of Bodom, Vader, Megadeth, Blind Guardian, Nightwish, Within i jeszcze wcholere innych kalpe których nie chce mi się już wymieniać:) )

Jak widać niezły mix;)

Jak ja się na coś uprę to potem niema odwrotu.

Katuję non stop Radiohead (patrz awatar i podpis ;) )a w szczególności świetne utwory na które wcześniej nie zwracałem z różnych przyczyn większej uwagi .. np. 'Dollars & Cents', 'You and Whose Army', 'Like Spinning Plates' (to bardziej eksperyment muzyczny ale jaki fajny klimat), 'A Wolf At The Door'

"Walking like a giant cranes & with my X ray eyes I strip you naked in" ;)

Do tego świetna gitarowa wersja koncertowa 'National Anthem' (Glastonbury) i utwór który nie wiedzieć czemu bardzo mi się podoba czyli 'Idioteque' (tu wersja video live wymiata.. warto zobaczyć dla samego psychodelicznego "tańca" Thoma Yorke`a).

Prócz tego standardowo moje ulubione ich kawałki czyli 'There There' z kapitalną końcówką, 'Myxomatosis' za klimat, 'Sit Down Stand Up', 'How to Disappear Completely', 'Karma Police', 'Street Spirit' itd. itd. :)

Radiohead to moja nowa obsesja :)

Co do reszty.. Nadal próbuję się przekonać do Aphex Twim ale jakoś nie mogę odnaleźć w tej muzyce niczego dla siebie. Wolę np. 'synthetic forms' lub 'don't trust anyone' FrontLine Assembly chciaż to trochę inne klimaty.

Poza tym Alice in Chains i trochę industrialu czyli front 242 i Nitzer Ebb. Niestety trudno to zdobyć.

Jesli ktos sie orientuje w technikaliach to ostatnio katuje cala wytwornie Plastica Red ;]

Hmm. Ja slucham zespolow, ktore cos ostatnio (2 lata) nawiedza jakas plaga smierci... mianowicie:

Control Denied, Death -> R.I.P. Chuck Schuldiner...

Pantera -> R.I.P. Dimebag

łoprócz tego:

Dream Theater, Liquid Tension Experiment, Joe Satriani, Stary Marillion.

z "dawnych czasów"

Deicide, Metallica (zanim nie stali sie komercyjnym chłamem), Tiamat (zanim nie wydoroślałem ;-) ) i inne badziewia :)

pozdr

ostatnio bardzo roznie ;)

troszke Ironsow , Rejka Czarlsa i oczywiscie Systemik ;)

A u mnie ciagle leci Joe Satriani i Steve Vai :> i czasem Iron Maiden na przemian z Metallica i Guns N'Roses :D