Skocz do zawartości

Wasza muzyka


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

A Tribute To Metallica - Metallic Assault

 

kilka baaardzooo fajnych wykonań klasykow metallici. Jeśli ktoś słyszał o zespole physical attraction i wie, gdzie można znaleźć ich piosenki to prosze o kontakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 799
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja oststnio ekperymentuje, z ostrego grania (Burzum, Immortal, Satyricon...) ide w strone spokojniejszych klimatow:

 

Cinematic Orchestra, Tuatara, Jaga Jazzist, Mozdzer, N. P. Molvaer, Pink Freud, Skalpel, Tuatara, Amon Tobin.... no i oczywiscie ukochany Tool oraz dream Theatre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmsteen: tydzien sluchania i wieje nuda ... ile razy mozna sluchac tych samych arpeggio ... Satriani jest mniej oczywisty, ale troszke wolniejszy od Yngwiego ...

 

Meshuggah ... tak .. lubie takie polamance, moze dlaego, ze sam jestem na boku muzykiem (albo na boku grafikiem - sam nie wiem) ... To dodam do tego nurtu ... Cephalic Carnage ... Nyia ... Fredrik (ten ostatni to projekt solowy goscia z Meshuggah)

 

Ja zaczynalem od jazzu ... skonczylem na metalu ... historia w wielkim skrocie: Weather Report >>> Chick Corea >>> Allan Holdsworth >>> Cynic >>> Death >>> Emperor ... Limbonic Art ... Dimmu Borgir ... Immolation ...

 

Teraz slucham glownie black/death metalu ... Cenie sobie klimat i ambicje w muzyce ... czasem czegos spokojniejszego .. ale to jak pracuje na kompie (Clannad "Legend", Daargard, Arcana) ...

 

W kwietniu do magazynu Thrash'em All dolaczona bedzie druga plyta mojego zespolu ... Vesania "God The Lux" ... black/death metal ... gram tam na klawiszach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak jest?

W reklamach TV,gazetach,necie i innych głupotach najmodniejszy jest hip hop

wszędzie szerokie portki i bluzy z kapturem a tu na forum mało kto słucha HH albo sie do tego nie przyznaje wszyscy Metal i inne ani słowa o hip hopie,

dziwne, o co więc chodzi?! :) Czyżby wracały pikne czasy Punku i Metalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPK to ty chyba naprawde na muzyce sie nie znasz

nie no nie moge ze śmiechu-słyszałeś choc jedną płyte ich?

CoF - pierwotnie to był blackmetal, ale teraz już odeszli od pierwowzoru i to bardzo - co nie zmienia faktu że wciąż to metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roflowac to tylko ja moge

 

Black Metal to: MayheM, Emperor, Darkthrone, Burzum, Limbonic Art, Marduk, 1349 Carpathian Forest .... i tak dalej i tak dalej

 

a nie banda gej** zwana Cofem

słyszałeś choc jedną płyte ich?

niestety slyszalem

 

to conajwyzej pop-rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jeżeli tak będziemy potchodzić do tematu to black to najwyżej Celtic Frost, a nie norwescy pomalowani chłopcy podpalający kościoły swego czasu :P

 

A ja dziś sobie słucham Moonlight ostatniego, bardzo fajny i ciekawy album

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ... rozmawiamy o muzyce, a nie o chlopcach palacych koscioly ... dla mnie najwazniejsza jest muzyka i emocje jakie wyzwala ...

 

ostatni moonlight jest spoko ... moja dziewczyna sie zasluchuje ... choc jako konsekwencja poprzednich dokonan dosc ... hehe ... niekonsekwentna

 

PPK: fajno, ze znasz ... firefost aracnum :) ...'Firefrost Arcanum' ... zapodaj sobie 'God The Lux' w kwietniu ... oprocz tego, ze gram tam na klawiszach, robie jeszcze cala wkladke ... mamy tez solowke w moim utworze, ktora nagral nam Mauser z Vader ... fajna plytka wyszla ... polecam :D ... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zetknięcie z muzyką Bjork było niespecjalne. Nawet nie pamiętam jaki tytuł miał tamten album. Byłem na tyle zirytowany jej muzyką że po jakimś czasie płytka poleciała do kosza (Czego normalnie nigdy nie robię).

Widać miałem zły dzień.

Na szczęście dwa dni temu natrafiłem na album Homogenic i jestem zachwycony. Jeszcze się nie oswoiłem do końca z głosem Bjork (sytuacja identyczna co z wokalistą Radiohead.. trochę czasu minęło) ale muzyka pierwsza klasa... kocham taką elektronikę. Ciężko jest mi nawet podać ulubiony utwór.. Joga, Unravel (tutaj odpływam) , Bachelorette i 5 Years.. to są chyba moje na dzień dzisiejszy ulubione kawałki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mnie też ostatnio Bjork zafascynowała. Najlepsze jest bezsprzecznie Hunter i Human Behavior, podoba mi się także bardzo Joga, Army of Me, Hidden Place, Big Time Sensuality i kilka innych których nazw nie pamiętam. W sumie to mocno mnie zdziwiła moja fascynacja jej muzyką, ponieważ na ogół słucham czegoś diametralnie innego... ale cóż, przy niczym jeszcze mi się tak dobrze nie modelowało jak przy śpiewającej pani z Islandii ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza 60, 70 , 80 (pop) , poczatki 90 (rap, funky, soul, jazz), spundtrack z GTA:SAn andreas, muzyka typu thomas newman (szesc stop pod ziemią, american beauty), chemical brothers, reggae,prodigy, iron maiden, chyba wszytko mi sie podoba prócz disco polo i cygańskich itp. ...ale najbardziej muza 80, melodyjki przygnębiając, filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Techno - ale w dobrym wykonaniu:)

 

ale przy komputerze gdy pracuje - to lata 60,80 dance z lat 90 - i reggae - BobMarley...:) UB40...itd. :)

 

Rock odpada - metal już nie wspomne... - uszy mi skręca - nie mogę się przy tym skupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkelf a slyszales Crush`a "Ki Oki" (z japonskim trebaczem Toshinori Kondo) jesli nie to polecam, jesli tak to ziom z Ciebie;)

 

A co do Bjork to repect dla tej pani, chociaz ostatnia plyta do mnie nie trafia.

 

Jakie teledyski najbardziej lubicie, jesli chodzi o mnie pierwsza trojka to:

 

Tool "Parabola"

BB "Sabotage"

Zf Skurcz "Karate pumo":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz Leru, ciebie też złapała w sidła?

może założymy fanklub? :D

darkelf, faktycznie, drug miał kiedyś avatarek z bjork, ale wtedy jakoś mi się nie podobała :>

edit: empeck, podobny gust widzę, aż chce się powiedzieć "jak zwykle" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator : Drug bardzo lubi panią Bjork (jej twórczość). To chyba żadna tajemnica.

 

Baju : mój ulubiony teledysk... będę monotematyczny i wymienię Barrel of a Gun Depeche mode. Za wykonanie, klimat i "świecące" wdzianko. Kilka screenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trance ,trance i jeszcze raz trance, ostatnio house i muzyka klubowa.

 

ostatnie nagranie, ktore katuje to Vanguarde--Gimme! Gimme! Gimme! niezly clubbing

z fajnym basem oraz albumy DJ networx ,tunnel trace force, tunnel goes ibiza, trancemaster 4000 oraz dream dance, a w chilloutcie zapuszczam sobie Kontor DVD

imprezy z Majorki, to szczegulnie polecam colsc to jeden wielki teledysk z rewelacyjnymi lalkami, dobre na melanze hahaha.

 

NO BASS NO FUN!!!!!

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe zjawisko - jak słuchałem wszelkich powykręcanych Transów / Goa / Psychodelii w wykonaniu izraelskich, angielskich i francuskich "dziwaków" przez prawie 8 lat, to nikt normalnie nie miał pojęcia o takiej muzyce, poza tym w sklepach prócz genialnego Transelected by DJ Sesis (absolutnej kwintesencji tego brzmienia) nic nie było i chyba do dziś wiele się nie zmieniło!

Ale to fajnie - miło przeczytać, że ludzie jednak interesują się taką "dziwną" muzyką:)

 

Chociaż podsumowując sytuację na podstawie wieloletnich obserwacji stwierdzam, iż w światku grafików dominuje jednak Rock i Metal, natomiast wśród architektów / projektantów zwykle Jazz, Blues i pochodne gatunki.

 

To tak po prostu chciałem sie wypowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wrocilem do Red Hot Chilli Peppers i kawalka "Dosed" i takze innych starszych z One Hot Minute

 

a Dosed to chyba jeden z niewielu kawalkow ktore mi sie podobaja z nowej plyty ...

 

no i oczywiscie Scar Tissue ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sie w trance chyba urodzilem, slucham tego no stop jak sie szykuje do pracy ,w pracy i po powrocie nic bardziej nie dziala na moja wyobraznie, na momencie widze scene,kadry cala animacje wszystko w rytmie muzyki.Blusa i jazzu nie czuje to samo z rockiem to nie dla mnie!.Stary terroryzuje mnie radiem pogoda,Siostra popem a ja w podziece muza full BAS BAS BAS to po prostu moj styl zycia i nic tego nie zmieni.

 

A co do Transelected by DJ Sesis ,to tego jeszcze nie sluchalem wiec czas to wyprubowac.

 

sluchajac Tunnel Goes Ibiza 2004 Cd2.--Sunglass Mix 36:30/46:56 min.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne oczy - true evil satanic version

 

zasluchuje sie od jakiegos czasu. Tylko dla koneserów. Wokal - koles z przewlekłym zapaleniem krtani. W tle gitarka i perkusja z syntezatora.

 

 

 

 

 

 

 

darujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności