Jump to content
jaras

Zapomniane miejsca: "Forgotten Kingdom"

Recommended Posts

witam, chciałem również dołączyć do bitwy z tematem "zapomniane królestwo" głównym elementem mojej pracy będzie siedząca na tronie, zmumifikowana postać ludzka trzymająca w ręku jakieś insygnia władzy.

To wszystko w otoczeniu opuszczonego, zmurszałego zarośniętego pomieszczenia które kiedyś nosiło znamiona przepychu i potęgi. Wszystko

chciałbym zrobić w mrocznym, tolkienowskim klimacie. Niebawem wrzucę

pierwszy zarys całości.

pozdrawiam

jaras

Hello, I also wanted to join the contest with the subject of "the Forgotten Kingdom". The central element of my work will be a mumified figure of a king sitting on a throne and a statue symbolizing victory and might, all in the ruins of a once splendid and powerful castle, now deserted and overgrown. I wanted it to have a dark and Tolkien-like feel.

I used:

3d max 7

Vray 1.45.70

Photoshop 7 CE

QuickDirt

best regards

jaras

Hi-res version :

http://www.digital-aktimel.pl/jaras/ForgottenKingdom.jpg

• Like 1

No Jaras czekam z niecierpliwoscia na modele, znajac Twoje mozliwosci zapowiada sie fajna praca.

hejka, wrzucam na razie wstępny szkic tronu który będzie na 1 planie.

Na ile potrafiłem na tyle go narysowałem (ołówek + tablecik), mam nadzieję ,że w wersji 3d wyjdzie mi lepiej :)

To ujecie z boku robi wrazenie, te korzenie sa super :)

kojazy sie z katedrą , niewatpliwie ... ;]

no i w dobra strone idziesz ... mam nadzieje ze bedize z tego cudo ...

no nie powiem żeby Katedra Tomka B. i w ogóle malarstwo Beksińskiego nie zrobiły na mnie wrażenia :) thx 4 comments , te korzenie to trochę za mocno mi wyszły , generalnie będzie więcej roślinności i wykutych w skale postaci ludzkich i ornamentów.

hejka, wrzucam wstępny zarys sceny, ale sam obrazek przeniosłem do 1 wątku. Idzie mi to troszku wolno bo za dużo srok ostatnio złapałem za ogon ;)

pozdrawiam

O cholera, rozmontowalo mnie to jak zobaczylem. Swietnie wyglada, moze jak przejde faze "ale suuuper" to znajde jakąś konstruktywną krytyke, narazie nie :)

ooo wariacie.. ta platanina robi wrazenie, jak tak dalej bedzie to zapowiada sie super pracka. pozdrawiam.

jaras. mrocznie, życzę powodzenia ;)

KaeMS. czy zawsze jak widzisz surrealistyczny obraz z plątaniną kabli ala Katedra to nie zauważasz innych wizji? LOL

Nie o tym mowie . To , ze jest surrealistyczny , ze nawiazuje do katedry z tymi "kablami " to jedno a sposob przedstawienia , model i render juz na poczatku daje do myslenia - juz jestem ciekawy jak bedzie to wygladalo w kwietniu :P .

Ps. : nie lubie "Katedry" .

jak dlamnie rewelka, ten pomysł najbardziej mi się podoba z aktualnych, też chyba wezme udział ale jestem twoim kibicem :P jak miałbym postawić pieniądze to chyba na ten wątek :P pozdro i powodzenia

no fakt - jak na to patrze to widze coś w stylu katedry ...

ale efekt , powiem krutko - REWELACJA !! powodzenie życzę :)

troszkę widze w tym Katedre >>...

ale efekt , powiem krótko - REWELACJA !! ( jak to jest początek - to ja od początku nie mam szas ... :) )

YYYYY masz talencik !! Fajne szkice tylko chciałbym zobaczyć jak ci to zamuli kompa:P U mnie to by pewnie się nawet nie otworzyło:D Qrde powodzenia

tomeus, tam masz taki mały przycisk pod swoim postem "Edytuj" - naucz sie go używać.

jaras - co tu duzo pisać, jak zawsze pieknie. Respect i czekam na wiecej

wiesz - jak na to patrze to troszkę przypomina mi prace T. Bagnińsko z Katedry ....

ale powiem krutko - REWELACJA - piękna praca

Powodzenia - i żebyś to wygrał :)

spoko, narazie konkretnie,,, na miare twych mozliwosci,, mam pytanie tylko do tych patykow,,,, czy recznie: ] czy raczej jest to generator, jesli generator to czy moglbys zapodac link do niego chetnie bym sie pobawil czyms takim: ] pozdro

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy