Jump to content
jaras

Zapomniane miejsca: "Forgotten Kingdom"

Recommended Posts

o kurde ile komentarzy , dzięki bardzo. Tak jak pisałem jest to na razie wczesny koncept i połączyłem tu 3d z 2d :) patyki są robione ręcznie. Ale docelowo wszystko będzie 3d :) jak na bitwę przystało. Koncepcja się zmienia i tron pójdzie ze środka na bok i na dodatek będzie odwrócony tyłem w ogóle idzie cały do przebudowy :) i będzie widać tylko fragment ręki (tzn. kości + skóra) z pierscieniem na palcu. No i nogi wplecione w patyczaki (wiem, wiem ... Katedra... ale tak to widzę :) tak by to było mniej/więcej (dzięki asblaze , bo to jego sugestia) będzie bardziej tajemniczo.

Załączam kilka siatek.

Thx jeszcze raz za pomocne sugestie

hehe aż mi wstyd, że jeszcze ja nie chwaliłem więc nadrabiam i mówię:

koncept świetnie wyszedł, ciekawe jest również to, że to co widzimy na pierwszym planie jest ciemne, a mgła powoduje ładne przejście tego co daleko w jaśniejsze odcienie :). Jeszcze tylko drobne wykadrowanie by się przydało :)

Co do tego co pokazałeś już z MAX`a to nie wiem czy można to już komentować bo jak widzę - sam początek

Świetnie Ci idzie, tak trzymaj :)

EDIT: Dopiero teraz zobaczyłem trzeci render; mam drobną sugestie:

a co jakby schody (te najbliżej obserwatora) nie prowadziły w dół tylko do góry, na jakiś podest ? Co prawda byłoby więcej pracy z tym co dalej ale niewątpliwie dodałoby temu tronowi majestatu i wniosłości.

Aż zaniemówiełem. Świetnie ci idzie, oby tak dalej. Szykuje sie niezły materiał na tapetę:) .

No tak. To panu już podziękujemy. Masz przestać i to w tej chwili. Normalny człowiek nie robi takich prac. Może zrobić dwa pierwsze miejsca. Jedno dla Jarasa (bez walki) a o drugie niech się reszta bije. ;)

Koncept powala na kolanka. I małe pytanko czy te korzonki to tak sobie ręcznie modelujesz?

No i oczywiście żartowałem z tym kończeniem. rób dalej bo zajefajnie ci to wychodzi!!!

koledzy , plizz , zawstydzacie mnie :o aż się boję robić to dalej żeby nie zawieść oczekiwań ...

Simple_man - nie ściemniaj , Twoja scenka jest wypasiona na maxa a na dodatek masz już texturki (BTW - bardzo ładne) bo jak ja pomysle o texturowaniu tego mojego to robi mi się słabo :)

Leru - thx za rady, przeanalizuję plany jakiejś sali tronowej , bo rzeczywiście

tron powinien być na podwyższeniu. W ogóle to jak widać po siatce to z architektury noga kompletna ze mnie :) wymyśliłem zapewne kilka nowatorskich rozwiązań arch. :) przepraszam wszystkich architektów !

p.s. załączam jeszcze siateczkę całości ( z tronem )

No i jak na razie bardzo dobrze - ale samo modelowanie mnie nie dziwi :) Po prostu jest na bardzo wysokim poziomie.

O tekstury też się nie martwię, pomysł i kompozycję też nie.

Jedyne an co miałbym zwrócić uwagę to oświetlenie - które według mnie w twoich pracach jest o piziom/dwa niższe niż reszta.

Jeżeli i je podkręcisz na maksa będzie "divine" :)

do sceny zostanie dodana rzeźba , załączam kilka siatek z etapów jej powstawania.

Dzięki za komentarze.

Christian - masz rację, oświetlenie (i nie tylko :) to jedna z rzeczy nad którymi muszę popracować intensywnie.

swietnie sie zapowiada:D

mam osobiste ptyanie...

czy te postacie ludzkie to robiles czy juz miales tam gdzies na poczekniu

Baldack - postać zrobiłem specjalnie (mam zapodawać poszczególne etapy powstawania każdego elementu w mojej scenie? jesteś pewien ?:) postać nie jest zbyt skomplikowana bo cala rzeźba będzie w dalszym planie. Można powiedzieć że jest prawie Low Poly :) Podłożyłem bipeda, skopiowałem 3 razy i ustawiłem pozy mniej/więcej dopasowujac do referki

nie nie tak tylko pytam bo ja juz robie swoja postac i robie inadal nie jestm zadowolony

p.s.

jak tak dalej to wszystkie nagrody sprzatniesz:D;)

nie wiem , może się to komuś do czegoś przyda ? :)

Baldack - 1 sprawa , nie można jedną pracą skosić wszystkich nagród :)

a 2 -sprawa - na pewno to nie będę ja , bo zepsuję wszystko na końcu oświetleniem :)

Jak widać panienka nie należy do specjalnie zgrabnych i urodziwych ale jak się obwiesi szmatami i obtynkuje ją to może ujdzie :)

jaras ->

- "mam zapodawać poszczególne etapy powstawania każdego elementu w mojej scenie?"

- czemu nie ? :P

Salv- dzięki za dobre słowo :) Było mi to potrzebne, bo nareszcie ktoś mnie sprowadził na ziemię :D

Leru - wydawało mi się, że komuś się kiedyś dostało za to że zamieszczał mnóstwo apdejtów ? ( no ale pewnie w bitwie obowiązują inne zasady?)

skoro tak mówisz to zamieszczam specjalnie dla Ciebie ;) update z dodanymi włosami

pozdrawiam

EDIT: (dotyczy wątku poniżej) co do tych updatów to ja doskonale rozumiem sens ich pokazywania chodzi mi tylko o to ,że jezeli w mojej scenie będzie np. kilkadziesiąt elememtów to updatów z etapu ich powstawania będzie kilkaset :) Myślałem żeby dorzucać updaty z większych etapów prac a nie tak szczegółowo ... no ale dobra, temat updatów jest zamknięty, skoro mają być to będą

no i super, tak dalej, widać, że coś się dzieje. Pozwól, że zacytuję:

"Zaleca się także możliwie częste aktualizacje prezentujące postępy w pracy (siatki, renderingi próbne, pomysły etc.)"

nie wiem , może się to komuś do czegoś przyda ? :)

Baldack - 1 sprawa , nie można jedną pracą skosić wszystkich nagród :)

a 2 -sprawa - na pewno to nie będę ja , bo zepsuję wszystko na końcu oświetleniem :)

Jak widać panienka nie należy do specjalnie zgrabnych i urodziwych ale jak się obwiesi szmatami i obtynkuje ją to może ujdzie :)

no moze ale widze ze skromnosc jeszcze posiadasz...to dobrze bo bedziesz

jeszcze lepiej pracowal nad swoim renderem

hejka, poprawiłem twarz, zmieniłem włosy oraz dodałem szmatko-sukienkę

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy