Skocz do zawartości

Postać 2d: Goblin też człowiek...


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... włosów nie dlaczego? poprostu tu chodziło bardziej o bryłę twarzy niz szczegoły takie jak włosy ;)... no ale juz koniec, nie bedę zameczał wprawkami, pracka powstała, myslę że osiągnąłem co chciałem i w chwili obecnej wyżej wa... nie podskoczę ;) refków nie było, prócz tego co tutaj... niom taaadaaa: Goblin też człowiek...

 

ex_38_mordka_gobl_blady.jpg

 

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu: dzieki...

Tiger1313 : "narazie ostatnie twoje pracki kraza wokol tego samego tematu"... hmmm no po to ten wątek był ;)... ale spoko już gotowe, w sumie jestem zadowolony, narazie gębami nie będę męczył... ;>

misiekhc: "goblin jakby byl kopia poprzedniej twarzy"... eeee...no jasne że tak, najpierw mial byc elf czy cuś takiego z dziwną miną ale jak widać wybrałem sobie za trudne światło od dołu i pozostał na etapie speedu, a tu "przemodelowałem" trochę tą twarz i jest; co do szczegółów anatomicznych... hmmm to jest goblin ;]

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ten ostatni ma przemyślane światło... i nawet mi się podoba. Ale zachęcam do jescze odważniejszego podejścia do tematu światła... i do deformacji.. jeśli chcesz trochę pójść w karykaturkę i powyginać im rysy to zrób to odważnie... niech te gęby będą naprawdę krzywe i dobrze oświetlone... trzymam kciuki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności