Skocz do zawartości

Scena 3D- speeder


Bacry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z całym szacunkiem dla włożonego ogromu pracy ALE spójż o ile bardziej realistyczne / naturalne oświetlenie jest w jednym z poprzednich Twoich widoków:

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=7187

 

Wersja finalna zupełnie mnie nie przekonuje - zdrowo przekombinowałeś, najbardziej z kontrastem i cukierkową barwą - moim zdaniem:\

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla włożonego ogromu pracy ALE spójż o ile bardziej realistyczne / naturalne oświetlenie jest w jednym z poprzednich Twoich widoków:

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=7187

 

Wersja finalna zupełnie mnie nie przekonuje - zdrowo przekombinowałeś, najbardziej z kontrastem i cukierkową barwą - moim zdaniem:\

Pozdrawiam

 

 

Zgadzam sie, ale... gleba na 1 planie Ci fajnie wyszla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO teraz dopiero zauważyłem. :))

No pięknie Bacry - cieszę się że ten projekt nie zginął i dotrwałeś do końca. Za sam ogrom włożonej pracy masz ode mnie 5 stars :) Jednak tak jak Mareg zauważył - oświetlenie mogło by być lepsze :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy plan zdecydowanie niedoswietlony. Gubia sie wszystkie szczegoly. Uwage przykuwaja nieistotne elementy, ktore sa jasniejsze od wazniejszego obiektu. Dzieje sie np. tak z pojazdem i dymem, oraz z niebem i budynkiem. Z cieniow w scenie wynika, ze slonce znajduje sie po lewej stronie, a tam niebo jest ciemniejsze. To chyba nie jest tak jak powinno byc ;-) Przy swiatlach przy wjezdzie sciana wyglada dziwnie - mozliwe ze to zamierzony efekt cieplego powietrza. Troche to nieczytelne.

Swietnie wyglada wybuch - efektowny i dynamiczny. Z tego co pamietam pojazd tez prezentowal sie b. dobrze, tyle ze tego tutaj nie widac.

Ekspozycja i jeszcze raz ekspozycja. Nie zostawiaj tego tak, zachecam do podrasowania tego obrazka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności