Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Kwiatek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie widzisz kwiatka ? to przyjrzyj się uważnie :) Bardzo mi się podoba, świetny pomysł. Witamy na forum :)

 

Jeżeli miałbym jakieś uwagi to może do oświetlenia, jest dość niespójne i płaskie, pierwszy plan można by bardziej wyodrębnić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tyz podobuje, aczkolwiek troche za nahalnie tam namaziałes w pozstprod... i troche przykadruj z lewej bo sie nie trzyma.. gratuluje świetnej "pierwszej pracki na forum" (miła odmiana w tej dziedzinie prac..;) i oczywiście witam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodowe....szczególnie płaskie oświetlenie mi sie podoba:P przyczepił bym sie do wazonu i miednicy...jakies takie niefajne.....no i coś cień miednicy i postumentu jakies to niespójne.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie potrafię się do końca przekonać do tej pracy. Pomysł - owszem TAK, wykonanie - tak sobie. Kolory i nastrój wydaje się być wyraźnie zmatowiony - może to i dobrze, choć trochę "życia" by się przydało. Np. materiał tytułowego "kwiatka" jest tak neutralny, że niemal zlewa się z tłem. Poza tym ta arkadka z tyłu mogła by stanowić swego rodzaju obramowanie całej sylwetki - łącznie z głową. Wówczas lepiej by się wyeksponował.

W moim opdczuciu - ogólnie pozytywnie, ale brakuje jeszcze tego ostatniego szlifu - może tak to podsumuję:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie potrafię się do końca przekonać do tej pracy. Pomysł - owszem TAK, wykonanie - tak sobie. Kolory i nastrój wydaje się być wyraźnie zmatowiony - może to i dobrze, choć trochę "życia" by się przydało. Np. materiał tytułowego "kwiatka" jest tak neutralny, że niemal zlewa się z tłem. Poza tym ta arkadka z tyłu mogła by stanowić swego rodzaju obramowanie całej sylwetki - łącznie z głową. Wówczas lepiej by się wyeksponował.

W moim opdczuciu - ogólnie pozytywnie, ale brakuje jeszcze tego ostatniego szlifu - może tak to podsumuję:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze, ciesze sie, ze ogolna opinia jest pozytywna:) rzeczywiscie oswietlenie jest plaskie i niespojne, to wynik dzialan w photoshopie.Chcialem uzyskac efekt posredni miedzy 3d a 2d..mozliwe, ze niedokonca mi sie ta sztuka udala;D co do kadru, to za nic w swiecie nie miala byc renesansowa kompozycja! powinienem byl odrazu napisac jakie bylo zamierzenie, w kazdej kolejnej pracy bede to robil.

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, tak gadacie oświetlenie właśnie jest jak najbardziej ok, przypomina mi stare muzea ze starymi obrazami, podkreśla ono (światło) charakter pracy

 

PS.Narazie se tylko patrze bo prubuje dopiero zamieścić moją pracke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

rewelacja..pomysl naprawde siwetny ...tak myslalem jak go nazwac ..WIEM ..elektrofuturonatura...wiem ze jestem nienormalny ..ale musialem to powiedziec ..takie na mnie odczucie wywarlo...naprawde orginalna pracka...no moze ta pusta miske albo zlikwidowal bym albo umiescil bym tam pare drutow ..na znak uschnietej roslinki(elekto)...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności