Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Porsche Carrera GT


Rekomendowane odpowiedzi

Hello all,

 

Moje podejście do Porsche Carrera GT.

Ostatecznie zdecydowałem się nie robić wnętrza i jakiegoś wymyślnego tła, więc wrzucam to co mam do tej pory.

Progress można sobie podejrzeć na WIP.

 

>

88ab_800.jpg

88a_back_800.jpg

88ab_bulk_800.jpg

Software: 3DMax / VRay / PS

Modeling method: Poly

 

Comments are most welcome. ;-)

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to teraz jo...

 

rendering materialy osiwtlenie cool ale braki w modelingu razą i to strasznie nawet chocby brak prowizorki wnetrza brak klamki, laczenia blach, itd. to gryzie a z materialów to tylna siatka oslaniająca kolektor ssący dziury ze chyba z dwa paluchy mozna wepchnac. a co m sie podoba to przednie swiatla naprawde swietne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za opinie )))

i wrzucenie mnie na główną max3d.pl !-)

 

Apropos opon to chcialem troche bardziej wyeksponować bieżnik i może ciut przesadziłem...

 

kome ->

Przyznam rację, że maskę mógłbym jeszcze wyrównać.

 

Bzyku ->

fakt, nie modelowalem każdego detalu i sam widzę masę do poprawy ))), klameczki nie ma, ale w modelu 2004 jest schowana we wgłębieniu w drzwiach, więc i tak by jej pewnie nie było widać,

tylnia siatka do poprawy ))

Postaram się ustrzelić jakieś agresywniejsze ujątko.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę inne ujęcie.

88ab_bulk_800.jpg

DamiX -> Thanks )))

Method used:

- najpierw spline'y aby uzyskać podstawowy kształt

- na to surface modifier aby stworzyć mesh'a

- potem collapse to poly i już na poligonach do końca ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko- jest dobry, hehe... piekne swiatla, rzeczywiscie, bardzo podoba mi sie lakier i ta czarna siatla przyslaniajaca silnik... niestety realizm pracy psuje tutaj to samo, co mozna znalezc w 99% samochodow zrobioncyh w 3d... jakim cudem przednie i tylne felgi sa ustawione tak samo? widziales kiedys takie auto w realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie chociaz prowizoryczne wnętrze (wsteczne lusterko , proste fotele) dałoby to sporo realizmu. Super materiały , lakierek miód szczególnie na widoku ' góra-tył'

Świetnie się spisał Vray'owy displacement , kurcze moze Brazil 2.0 bedzie miał coś podobnego bo teraz ręcznie musze robić :] Lampy jak już ktoś napisal.

Ogólnie wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki wręcz hipnotyzują, piękne :) mógłbyś jednak porobić więcej ujęć, szkoda żeby tyle detali było ukrytych, kilka zbliżeń by się przydało na poszczególne elementy, jak felgi na przykład :)

 

pozdrawiam i czekam na kolejny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To pierwszy mój post na forum, chociaż wchodziłem na niego wiele razy. O modelu nie mogę nic złego napisać, bo jest świetny. Nawet do opon się nie przyczepię, ale skoro tak Was denerwują, to może zdradzicie przepis na ich prawidłowe wykonanie..? Bardzo to mnie ciekawi. Zwłaszcza jaki materiał zastosować, by przez ekran poczuć zapach gumy???

 

Przepraszam za złośliwość, ale nie chciałbym w przyszłości (kiedy w końcu coś wymodzę) nie zostać pojechanym właśnie za to.

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności