Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Leopard 2A5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMO gąsiennice nie pasuja do reszty jeśli chodzi o texture. Są strasznie zabłocone, wyglądają na zardzewiałe. A sam czołg jest \"w miare czysty\". Potrzeba na nim więcej błota. Duuuzooo więcej. Mógłbyś sie pokusić nawet o wymodelowanie jakiś \"stalaktytów\" błotnych. To chyba tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

model wyglada xtra ale chyba powinien ciut wgniatać trawke na której stoi, nie pasuje do śladów naokoło niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak się cofa, to obróć mu wieze do tyłu:] IMO bezie wtedy bardziej logicznie. Chyba:] I dorzuć jeszcze takie kępki trawy wypadające spod gąsiennic. I jeszcze ... hmmmm... nie wiem co jeszcze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo, ty się już chyba nie masz czego czepiać :]

Pionier, jedyne co ja bym zmienił to zmniejszył ten cień z tyłu pod karoserią, bo jest dzień a tam jest ciemno jak w ... :D no i wygląda to trochę nienaturalnie :)

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam gadacie...ja już bym nie zmienial...pracka jest kozacka na maxa [lol2]...

Co do ustawienia to jest dobrze...wygląda jakby stal na pozycji do oddania strzału !!...

 

Ja ja lubię takie klimaty...:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Może się czepiam:] Ale to tylko dlatego, że chce żeby Pionier miał na swoim kocie coś naprawde fajnego.

PS: Pionier, nie chciałbyś jednak zrobić rendera z lufą wycelowaną prosto w kamerkę? Tak dla testu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :]

 

> No to jak się cofa, to obróć mu wieze do tyłu IMO bezie wtedy bardziej logicznie. dorzuć jeszcze takie kępki trawy wypadające spod gąsiennic....

 

po 1 jak sie cofa to nie jest napisane ze lufe musi miec skierowana do tylu.

 

po 2 czolg cofna i stoi wiec nie ma latajacych kepow trawy ..

 

Loozack, oki ale tylko troszke i to juz w galerii bedzie.

 

Snakeq, wiggles i Archangel dzieki, fajnie ze sie podoba.

 

Master Kiełbaster, jest sky light, bedzie jasniej tak jak wspomnialem wyzej. \"strasznie pochrępany\" nie bardzo rozumiem, napisz jasniej.

 

Falcrum,

 

> Co do ustawienia to jest dobrze...wygląda jakby stal na pozycji do oddania strzału

 

Nooooo wlasnie tak ma byc !! Dzieki Falcrum ze ta sprawe wyjasnil wszystkim :]

 

Kozioo :] :] render z przodu ....no moze moze.

 

I glupie pytanie na koniec:

Wyglada dosc realnie/przyzwoicie zeby dac do do galerii?? (juz z poprawkami)

 

I test:

amatorka / dosc realnie / fota - zaznacz poprawna odp :D

 

Tymczasem thx za komeno !!

:cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujecie.Najpierw go dopracuj scenę i to mocno ,a potem myśl o galeri.Przecierz temu modelowi daleko do doskonałości.Popraw światło ,tło, żołnierz jest nie do przyjęcia i stop go bardziej z otoczeniem.Poza tym model od strony technicznej jest naprawdę dobry-wygląda bardzo profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Filip

żołnierz jest nie do przyjęcia i stop go bardziej z otoczeniem.

 

[lol2][lol2][lol2][lol2] zolnierz to tlo wiec juz go bardziej nie wtopie. Pozatym prace uwazam za zakonczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty to wy mu wypisujecie pisząc \"super moodel\",\"Pięknie zrobiony\" itd.Widać amatorszczyznę w tym czołgu co tu dużo gdać koledzy.Moim zdaniem powinienneś cos pokombinować DOF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności