Jump to content

Postać 3D: Kobieta

Tomson
 Share

Recommended Posts

Witam!

Z okazji zakupu nowego kompa odpaliłem se ponownie maxa po roku nieobecności : D.

Odnośnie projektu:

Postać 3D, brunetka, ubranie – czarna skóra, płaszcz; na razie jak widać na załączonym obrazku wymodelowane całe ciało, oddzielnie buty, oczy i rzęsy...

Do butów pewnie dojdzie jeszcze kilka szczegółów

Ciało (prócz głowy i dłoni) zamierzam już w sumie nie poprawiać, zwłaszcza, że postać będzie wkońcu cała ubrana...

Za komenty dzięki : )

Pozdro

http://strony.wp.pl/wp/rainbow100/max3d2/vvv72.jpg

ma dziurę za uszami, za szeroko rozstawione i chyba za małe oczy i zbyt szeroki nos. Chyba jakieś bugi ma na policzkach i te jej obojczyki jakieś dziwne. Poza tym git

Za kazdym razem jak przegladam watki z organika a z wlaszcza z postaciami humanoidalnymi to wiele osob czepia sie byle czego... a to ze nos za szeroki ze usta takie lub siakie ...ze czaszka jakas dziwna... zachowujecie sie tak jakby kazdy czlowiek wygladal idealnie, jak na obrazku a przeciez kazdy z nas jest inny... inni maja szerokie nosy i waskie brody... inni maja ztroche inny ksztalt czaszki... nie wiem co to za mania...ale czy wy wszyscy wygladacie tak jak w ksiazkach od anatomii? Zaloze sie ze nie... kazdy z was ma inne obojczyki...przyjzyjcie sie w lustrze jeden z nich chocby minimalnie jest inny bo przeciez spicie na jednym boku podobnie jest z zebrami... inni maja troche odstajace uszy... a jezeli nie ma tego na obrazkach w ksiazce to czy znaczy to ze ktos jest juz do dupy? Chyba nie...

A co do modelu to naprawde dobry szyja nie jest jak u miss ale kto powiedzial ze kobieta nie moze miec takiej szyji?

POZDRAWIAM i zycze milej pracy

mohSETH w pewnym sensie masz racje ale jest wielkie ALE;)

kazdy czlowiek ma miesnie sciegnaitp(prawda??) wiec napewno czlowiek nie moze miec takiej szyji bo nawet jak miesnie nie sa "wyrzezbione" to u kazdego czlowieka widac choc kawalek minimalnie ze ma te miesnie sciegna itp. a u niego jest idealnie prosty cylinder:D:D wiec.......

pozdro

Moseth .. to troche jak ktoś modeluje samochód .. a tu nagle post . Koła amsz za duże :D ale to fajne . Co do zmiany w budowie każdego z nas ok ... ale generalnie nos masz na wysokości od 1/2 czaszki do 3/4 .No kurde ok ... na 100 znajdzie się paru co ma nos gdzie indziej. Jest atkże wiele rzeczy które ma KażdY , a koledze próbujemy je tylko dostrzec. Jesli to jest ekspresjonistyczny model koboietki to niech pciągnie tam z tej myszki tak od serca :P Gestem gestem. :D

Za kazdym razem jak przegladam watki z organika a z wlaszcza z postaciami humanoidalnymi to wiele osob czepia sie byle czego... a to ze nos za szeroki ze usta takie lub siakie ...ze czaszka jakas dziwna... zachowujecie sie tak jakby kazdy czlowiek wygladal idealnie, jak na obrazku a przeciez kazdy z nas jest inny... inni maja szerokie nosy i waskie brody... inni maja ztroche inny ksztalt czaszki... nie wiem co to za mania...ale czy wy wszyscy wygladacie tak jak w ksiazkach od anatomii? Zaloze sie ze nie... kazdy z was ma inne obojczyki...przyjzyjcie sie w lustrze jeden z nich chocby minimalnie jest inny bo przeciez spicie na jednym boku podobnie jest z zebrami... inni maja troche odstajace uszy... a jezeli nie ma tego na obrazkach w ksiazce to czy znaczy to ze ktos jest juz do dupy? Chyba nie...

[...]

dokladnie mysle tak samo ale jezeli pisze ze :

cos niedobrego sie dzieje z czaszka z tylu glowy , z biodrami i okolicami ramion.

to nie mowie ze czaszka nie jest taka jak ja sobie ja wyobrazilem tylko niechcialem mu pisac ze zrobil ALIENA z Alien vs Predator bo zrobil jej tak dluga glowe a raczej podstawe glowy ma sie mniej wiecej taka sama no chyba ze mama rzucala kogos o ziemie , albo jak u ludzi z buszu ktorzy uwazaja ze czym dluzsze czolo i tyl glowy tym bardziej inteligetny jest czlowiek.

Tak samo z ramionami ktore zgubily polowe miesni (rozpietki itp) i wygladaja jak by wisialy na skorze to OK jezeli u Ciebie rece tez tak wisza to spx

Jezeli ktos sie czegos czepia to bardziej chodzi mu o wzgledy anatomiczne OGOLNE a nie ze nos ma wygladac tak jak ja chce i masz go zminic bo napisze ze model mi sie nie pdoba ;o

juz nie bede wspominal o szyjijijiji ktora wyglada jak u murzynki ktora stosuje motody jej wydluzania

ludzie myslcie

heh mohseth - przywykniesz ;]

model bardzo łądny, chociaż mocno nieanatomiczny, poza tym zobaczyłbym siateczkę, topologia to takie moje małe zboczenie :P

Buciki bardzo ładne.

pomęcz troszkę mięśnie, bo narazie zbyt gładki model jak na jej figurę ;] no i te obojczyki :/

ale nie przejmuj się bo urodziwa panna ci wyszła, tylko włóż w nią jeszcze troszkę pracy, nie mogę się doczekać renderów z ładnym oświetleniem i teksturkami ;]

Witam ponownie

Zaciąłem się na włosach tak że mi się odechciało przez pewien czas dalej modelować...:D

Po dłuższej przerwie bardzo mały upland

Dołanczam siateczke

Co do ripowania postaci to raczej nie zamierzam...

Z tą szyją (i nie tylko) to macie oczywiście racje, postaram się ją poprawić w niedługim czasie

Co do nosa jest na odpowiedniej wysokości więc nie wiem skąd ta uwaga...

Sorki za rozmiar obrazka... 500 kilo to trochę jest...

http://strony.wp.pl/wp/rainbow100/max3d2/222.png