Skocz do zawartości

Pojazd 3D: lancer evo 8 nurbs


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki wszystkim :)

 

wiem ze krzywo mimo ze robilem go od poczatku to i tak wiele bledow jest strasznie szybko sie zdobywa nowa wiedze i maniery przez co te poczatkowe elementy (maska, bok, nadkole) są krzywe wczesniej tego nie wiedizalem a teraz tragedia no ale juz tak zostanie

 

spoiler bedzie ok poprawie

 

to co kedzior zaznaczyles to gi, jak pogrubie tam karoserie to to zniknie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba ...swietny modelik...a napewno bedzie lepszy:D...wierze w ciebie a wiara czyni cuda...widac ze rhino jest ci nie obcy...i znasz sie na rzeczy...tylko czemu tak długo od niego odpoczywałes?...bo z tego co pamietam chyba nie dawno odkopałes watek:p...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam problem :) pierwsze nurbsowe lusterko eh

 

lepszej fotki nie mam wiec jak macie cos bardziejszego to wkleic prosze

 

nie wiem zabardzo jak do niego podejsc, tą podstawe czyli ten trujkat w rogu szyby juz mam.. lusterko raz zrobilem ale nie wylgadalo jak to od lancera :D na tym zdjeciu widac po lewej na lusterku tkie ciemniejsze mmiejsce.. nie wiem czy to odbicie auta czy lusterko jest tak dziwnie sciete.. a jak je bede laczyc z tym co je laczy z autem, to najpierw bryle lusterka, potem tego wystajacego cycka i kombinowac z fillettem na laczeniu, czy odrazu starac sie krzywymi wyznaczyc taki ksztalt? byloby lepiej qr jakby byla jakas dobra fota..

 

help

 

lust.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leeeci jak farba z nosa HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) :o:o:o:o

 

ciezko spasowac te chore swiatla w nurbsach ale idzie jako tako pokazuje tylko ze nie zostawilem lancera ;) nom zrobilem jeszcze to lusterko nieszczesne ale brzydko to nie pokaze bo musze od nowa zrobic elo

 

063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy światłach to troche żeś skopał ale mam nadzieje że to jeszcze poprawisz - dziwnie wpasowane - i to sie najbardziej rzuca w oczy - trzymasz sie proporcji bo jakoś dziwnie wyszło - pokaz z frontu screena.

 

qba - no nie wiem czy tak przegrywasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu widze mnostwo kolegow od spraw technicznych ... emm to ja bede wyraz artystyczny ^^ ...jak narazie mi sie podoba ale czy 'fabulous' to powiem jak zobacze calosc :)))

pozdrawiam.

 

ps>> kome i ty mowiles ze dlugosc mojego watku jest 'nieprzyzwoita', to w takim razie jaka jest twojego?:)) az wszystkiego czytac nie dam rady ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Kome no przyznam ze swiatleka mi sie podobaja :) ciekawe materialy ci wyszly , choc chyba troche za za za ... :) ogolnie powiem tak samochodzik wyglada bardzo ladnie gratuluje udanej potycznik z nosorozcem i dobrniecia do tegoz etapu . Pozostaje mi czekaj na kolejne updaty . Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie ladnie...masz umiejetnosci nie da sie ukryc:D...tyl jak dla mnie jest piekny...ale doczepic sie nie bijcie ale musze przodu....cos mi tam nielezy kolo swiatla przedniego...nie wiem czy za mocno z lewej strony nie wchodzi ono na zderzak...i to miejsce laczenia przedniego zderzaka z przednim nadkolem a mianowicie ta szpara troche za bardzo sie unosi moim zdaniem:p...no i ostatnia rzecz to ten element co jest po srodku auta na boku na dole:D...troche za abrdzo odstaje z jednej strony....no to w sumie wszytko ...po za tym bardzo przyjemny dla oka modelik

 

ps.dorzucam fote bedzie ci latwiej zobaczyc to o czym pisalem:p

 

http://www.plop.ru/site/cars/Mitsubishi%20Lancer%20EVO8/bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w rhino prawda, :)

fajnie wyglada

tylko nie podoba mi sie miejsce kolo lampy tak odstaje od zderzaka i nie podobaja mi sie laczenia "zchamferowanych" (tu to chyba zfiletowanych) krawedzi

wszystko zaznacze pozniej bo wiem ze nie kumasz tego co tu gadam :D

modelik piekniusi

aha bedziesz robil wnetrze ??

napewno pisales ale juz mi sie skleroza zaczyna odzywac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak ten przód i nadkole to improwizacja była i mi też się tam nie podoba..

 

qba nie wiem co z tymi światłami, pokaż jakąś referkę i powiec co jest nie tak.

 

wnętrze będzie ale proste.

 

javor, to z tyłu nie wiem co to jest bo model jest równy, a to z przodu to na światle przez irr mape a na masce tam jeszcze filleta nie ma.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności