Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: Art of war


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhh po kolei

jaras-->no masz calkowita racje odnosnie krawedzi, zobacze co da sie zrobic w maxie jak nie to poprobuje w PS ale to juz bedzie nie to samo, poly poly i jesczze raz poly, jedyna rzecz ktorej sie boje, i tak ledwo co ciagnie moja stara krypa, a jesli chodzi o motiona to jest tylko np na tych czastkach lecacych prosto w kamere niewidac bo rozmycie jest w tej samej pozycji, a na tych od boku juz jest lepiej np kolo malego robota. Lecz jesczze nie to co bym chcial:\

dareg-->thx: ]

mentaller--> hmmm bo chialem nawiazac do Ghost in the shell i dlatego tak to wyglada.

Leru-->super spray, mozna pewnie ze mozna zrezygnowac, tylko musze sie spytac kompa czy zechce : ], sprobuje: ]

 

wielkie dzieki za uwagi sa mi bardzo pomocne, pozdrawiam

 

aaaa jesczze zapomnialem, znow mi wywalilo texsture sufitu, grryyyy co sie dzieje, wszytko niby jest w pozadku wczesniej byla a teraz,,, lipa, pozdro one more

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no scenka wyglada jak mieszanka gits i halflife :), mam mala sugestie co do iskier pod koniec ghosta, kiedy pani major chowala sie za filarem ostrzeliwanym przez Bota, oraz jak pani major ostrzeliwala samego bota, ostrzal wygladal troche randomowo, wiele iskier w roznych miejscach(to byly fajne iskry). Ogolnie jest gicior :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiata z nóg. Jedno co mogłoby pomóc to podkreślenie najważniejszych punktów spotami- jak w teatrze- póki co jest dość równomiernie jasno a najbardziej przykuwa uwagę rozjaśniony wystrzałem filar który jest fajny ale "kryje" mechy- było nie było najważniejsze w scenie. Niezależnie od tego- wyrazy współczucia dla procka który to liczył i szczerej zazdrości dla twórcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bardzo dziekuje za uwagi, postaram sie wykozystac wiekszosc z nich bo sa naprawde trafne, narazie wyjezdzam na zaslozone wakacje hehe wkoncu po reSESJI wynik pozytywny, wracam w niedziel wtedy to biore sie za finalowy render w rozdzialce 2/1k i pozniej PSowe warjacje i permutacje, mam nadzieje ze niebedzie potrzeba ich zbyt wiele, pozdrawiam i do uslyszenia niebawem, specjalne pozdro dla mojego najwiekszego i najsilniejszego prywatnego rywala,.............szkoda:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, problem polega na tym ze nie mam gdzie wyrenderowac mojej pracki: \, nie wiem czy do jutra zdarze, w sobote brat jedzie po karte graficzna do swojego kompa, na 1Mb jaka aktualnie mamy niestety nic nieda sie zrobic: \, a potrzebuje tej rozdzialki 2/1K... jesli uda mi sie przesliznac przez sito eliminacji to pewnie uda mi sie zdarzyc to wyrenderowac jesli nie trodno, milo bylo: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary rzeczywiście robi wrażenie, teraz musisz pomyślec o nowym kompie

patrze i patrze czego się tu doczepić ale trudno powiedzieć, bo zadbałeś jak zawsze o detale, czyli zbrojenie słupów, kamienie i takie tam detale co dają klimat i powagę pracy,

jak dla mnie rewelka, tak trzymaj,

PS musze moją prackę trochę ulepszyć, tak jej nie zostawię, za czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się poczepiam ale myslę ze w dobrej sprawie ^_^

 

Zauważ ze słupki są popękane od broni duzego kalibru , natomiast wrak samochodu ma tylko małe dziurki na sobie jak od pistoletu maszynowego oczywiscie mozna załozyc ze auto zostało ostrzelane wczesniej ....ale jesli zrobisz wgłębienia w karoserii zakonczone otworami w tym wraku jak od duzego kalibru myslę ze będzie fajniej, zróznicowałbym też trochę stopień pordzewienia auta (oraz ofkors stopień jego połyskliwości) bo wygląda to jak mała zapętlona texturka czyli niebałdzo ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, ładny render!! Wygląda jak kadr z filmu, więc chyba o poziomie już nie 3ba się wypowiadać :D Jedna z 4 faworyzowanych przeze mnie prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no i koniec, ale ciagle mam wrazenie ze jeszcze mi sporo zostalo, zmeinil bym to i owo, ale strasznie mi sie juz nie chialo.:\... koniec.. ehhh troche szkoda fajnie bylo, baaaaardzo dziekuje za wszytklka pomoc w budowaniu tej pracy, bez waszej pomocy napewnio nie wygladala by tak jak teraz. No nic nie ma co sie rozwodzic po proznicy, zycze powodenia wszytkim nominowanym (sobie rowniez:]) hehe i do zobaczenia w kolejnej bitwie, mam nadzieje ze niezabraknie wspolrywali z ktorymi bic sie to czysta przyjemnosc. pozdro

 

obrazek w 1 poscie, cu.............................disconnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności