Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: Art of war


Rekomendowane odpowiedzi

dareg-->hehe jesczze bes sie zdziwil jaki to silnik, postanowilem zrobic kanibalizm czesciowy i z roznych scen poskladalem ten model, silnik przerobilem od Me109 "Daimler-Benz DB 605D" : ].

 

tak mniej wiecej beda wygladaly tex: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Modele rzeczywiscie super. Przyczepilbym sie jednak sposobu pokazania sceny. Z boku to wyglada jak figurki warhamera. Moze kamera calkiem nisko, przy ziemi albo poziom czlowieka, wtedy pokazesz ogrom tych maszyn i scena nabierze dynamiki. Ale to twoj koncept oczywiscie :)

Gratuluje "warsztatu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w srodku na skraju budynku bedzie Behemoth, z prawej strony beda kurczaki, planuje jednego wysadzic. oprcz tego planuje jesczze zrobic strzaly odpryski i dymy, ogolnie bedzie duzo sie dzialo. prawdopodobnie z powody braku mocy, wszystkie dymy i rozbryzgi zrobie w oddzielnej scenie wyrenderuje i dopiero wkleje w PS, wiem ze moze dac to marny efekt ale nie mam wyboru. niestac mnie na umieszczenie 100 emiterow czastek, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki, za takie komenty,, az chce sie siedziec kolejne godziny przed kompem, niestety jestem ograniczony czasem i aby skonczyc musze ostro przysiac, od kilku dni spie po 5h a w maxie siedzie z 10 i reszta u dziewczyny i zakuwam analize do egzaminow poprawkoych, hadrcore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada, jak narazie ALE:

Podobaja mi sie: poniszczone murki, autko po wielu przezyciach tez, robia niezly klimat

Nie podba mi sie: Ogr (a raczej ten szalik ktory mu zalozyles na szyje, bez tego wygladal ZDECYDOWANIE lepiej), ta droga zbyt blyszczy, no i patrzac na zniszczeniach budynkow nie powinna wygladac tak swiezo... (podejrzewam ze sie to jeszcze zmieni)

 

Jeszcze nie wiem czy bedzie pasowal ten robocik do tego swiniaka.

 

Wyglada ze bedzie dobra pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo jaaaaaa KoMic co za rewelacyjny pomysł :) mówię serio...

Moja koncepcja na już finał jest taka:

behemota troche wysunąć (do połowy) spod tego daszku, podniesiona "głowa" do góry, spogląda jakby przez prawe "ramię", niech nadal pada na niego intensywne światło, specular bloom na nim, ew dla równowagi kadru dodać jednego w tle pochylonego do przodu,kamera bliżej na ulicy i wsio ;)

 

pamiętaj o zbliżających się nominacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

Fajnie sie zaczyna ... ale sie troche przyczepie:

1. Jak robisz konstrukcje slupowo-plytowa to nie dawaj kratownicy bo to dziwnie wyglada ... chyba ze to sa korytka na instalacje :)

2. Slup sie przezbraja nie tak jak sie wklada kwiaty do wazonu :) tylko zalozmy 3cm od lica np 4 prety w narozach do tego strzemiona co `25-30 cm i masz zbrojenie i normalnie to wyglada.

Dzialaj dalej ... ja jakos sie zacialem i na razie nie mam czasu zeby przysiasc ... Sorry za slowa krytyki, ale chodzi o to zeby sie rozwijac.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh witam dzieki za komenty, ostatnio troche przychamowalem z roznych powodow, ale mam zamiar wziasc sie do roboty, a wszelka krytyke i uwagi biore sobie do serca i zwroce na te elementy szczegolna uwage thx, maly up, ehhh juz nie moge z tym kompem, to jest teraz jedna wielka masakra, najchetniej rzucil bym maxa w cholere i domalowal reszte w PS, i tak pewnie weikszosc dymu kurzu i detalu bedzie niestety w PS.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten uszczerbiony beton bym zrobiła troche bardziej poszarpany, bardziej detaliczny i w inniejszym odcieniu niż gładki zewnętrzny beton, bo teraz troche jak dziury w serze.

zazwyczaj aut nie lubie, ale tu to mi się bardzo podoba.

głowa maszyny mogłaby być mniej boxowata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe masz Anno racje bedzie bardziej poszarpany i wykozystam do tego podpowiedz Leru, to moze sie sprawdzic, hehe. Co do samej kolorystyki to sporo sie zastanawialem i w konsekwencji postanowilem dac mala roznice, to sa 2 oddzielne materialy tylko ze maja niewielka roznice odcieniowa, bo tak naprawde chyba bye byla by to zbyt wielka roznica beton na zwenatrz i wewnatrz jest tym samym betonem, jedynie zewnetrzny mogl by sie troche ubrudzic, przz to mala roznica w kolorystyce, pozdrawiam i bardzo dziekuje za komenty, co do duzej wersji, to chyyyyba trzeba bedzie poczekac na final bo ten obrazek renderuje mi sie okolo 5h: \, 2x wiekszy czyli 4x wieksza powierzchnia (ten 600x300) bedzie sie pewnie renderowal 4x dluzej: \ ehhh pozdrawiam cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala noc renderu i jesczze wiecej tak to wyglada, wylaczylem swiatla zeby bylo szybciej, pozatym jak widac niewiedziec czeu wycielo mi texture z sufitu: \, i troche tnie trujkatami, ale po chwili w ps moze da sie co z tego zrobic, pozdro

 

218nf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic, świetnie to wygląda. Dobrze byłoby gdyby któraś z tych maszynek odpowiadało agniem..:D Dobrze byłoby gdyby rownież widać było ślady pocisków :)

 

Mam taką referke z kótórej tez conieco sie wzoruje :P ale ze mamy dość podobne klimaty moze sie przydać i Tobie :)

 

http://img201.imageshack.us/img201/6718/img0164ia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojar-->thx: ] sufit jak pisalem, nie wiem czemu zniknela mi textura, wczesniej byla hehe a co do trujkatow to musze dac wiekszy motion blur i bedzie spoko,

Falcrum--> tak bedzie strzelal ten duzy dlatego w poprzednich renderach tak mocno mial oswietlona glowe bo to jest swiatlo od minigunow: ], dzieki za referke te drobne iskierki to wlasnie mialo symulowac rozbijajace sie pociski na kadlubie ale narazie wyszlo to marnie hehe bede musial mocnoej nad tym posiedziec w PS nad textura.

KLICEK-->good idea tak wlasnie zrobie, tylko ze na koncu

 

thx, i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

fajnie, fajnie, tylko ten mniejszy jakos mi nie pasi, no jakos go tam nie widze, wyglada na wepchnietego na sile w miejscowke. Ten zwisajacy blok tez jakis taki gladki, wyglada jak pianka. Ale ogolnie caly czas zajebiscie. klimat jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemnie - ale drażnią mnie troszkę te równiutkie jak od żyletki krawędzie (na krawężniku szczególnie ) daj może jakiegoś chamfera i powyginaj troszku ? pozdro p.s. acha dasz do tych odprysków jakiegoś mblura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności