Skocz do zawartości

Tomasz"Traitor"Cechowski Demoreel 2005


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli o mnei chodzi to full wypas ,brak słów ,itepe.Moze trocę za bardzo sie podnicam ,ale liczy sie pierwsze wrażenie. Fajnie poskładałeś fragmenty wyrenderowane wraz z tymi 'tylko' "poszerzonymi":)Cłaos też jest milusio poskładanana. Naprawde miodzik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka :) No i muzyka swietna :)

 

Mozna gdzies zobaczyc ta animacje z ksiazka w calosci?

 

Ta ostatnia scena (i love it), podobnie jak bylo w przypadku kominka, robi mocniejsze wrazenie w animacji niz na steelce. Fajna miekkosc i lepsza przestrzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowia poprzednicy bardzo bardzo ladne Demo Reel, w sumie chyba twoje Demo ogladalem jako pierwszego grafika z max3d.pl bardzo mi sie podobalo.

 

I gratulacje dla muzyka :)

 

 

ps. powodzenia w szukaniu pracy, dlugo jej szukal nie bedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traitor: wszytko twoja robota, czy czesciowo w zespole ?

 

W zespole to tylko te ujecia z podpisami. Wyszczegulnione tam jest co ja robilem. (4 ujecia).Poza tym przy sfilmowaniu ujecia z ksiazka, plonaca reka i osami pomagal mi Mariusz Firnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, Traitor, odwaliłeś kawał naprawdę dobrej roboty. Kilka razy przejżałem animację i szukałem - czego tu by się przyczepić? Jednak nie znalazłem nic. Pierwszy raz widzę na forum tak profesjonalną pracę (może dlatego, że jestem tu tak krótko). Może nie jest to doskonała praca, ale zasługuje, moim zdaniem, na ocenę 10/10. Myślałem nad tą pierwszą moją "dziesiątką" dłuuuuugo, ale doszedłem do wniosku - ta praca jest "the best". Kilka dobrych prac daje w jednej kompozycji sztukę zna-ko-mi-tą. A, i jeszcze... ok, nie będę zanudzać - bawcie się dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dzieki za pochwaly. Reel to zbior shortow, shortow zazwyczaj robionych po to aby po 1.przecwiczyc warsztat, 2.Dobrze sie zabawic, 3. zrobic z nich tego reela. Po co go robilem? Jakis czas temu gdy pracowalem glownie na zlecenia bylo bardzo ciezko dostac jakiekolwiek zlecenie. Firmy wymagaly reela, byla to dla nich rzecz priorytetowa. Decyzja powstala sama z siebie, musze go poprostu zrobic aby muc zapewnic sobie torszke lepsza przyszlosc.

 

Scenki powstawaly jedna po drugiej przez bardzo duzo wieczornych dni, czesto tez zarywalem cale nocki, przez co byla nie jedna awantura. Troszke nauczylem sie cierpliwosci zza czasow amigi 1mb ram i cinema4d:)) wiec jakos nie malymi kroczkami prubowalem osiagnac to co sobie zamierzylem. Minelo sporo czasu, w sumie to jak by liczyc to zaczynalem te wszystkie shorty ok 2 lata temu. Przez ten okres powstawaly te wszystkie prace oraz kilka innych ktorych nie zamiescilem ze wzgledu na to, ze poprostu sie przestarzaly:) Dlugi czas, ale tak jak pisalem wczesniej, kazda scenke robilem w wolnej chwili (zazwyczaj pozna noc:). Dzis nareszcie udalo sie to wszystko zlozyc do kupy i uwierzcie ciesze sie OGROMNIE ze praca w ktora wlozylem tyle siebie Wam sie podoba:) Znaczy, ze bylo warto:) Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dołączam się do pytania leandera: czy można gdzieś obejrzeć Tę animke z książką?

 

Aha, ta ksiazka byla specjalnie robiona pod reela, tak jak i inne. To co widzicie to poprostu przyszykowane kadry specjlnie pod ta produkcje:)

 

Prace z podpisowkami jedynie sa czescia wiekszych projektow ktore "maja ses":) ze tak sie wyraze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności