Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Tiger II


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW????? WTF???? Pionier ty wariat jestes, bez dwuch zdan, piwedz mi chlopie ty;lko jedno: z kad wiesz jak co ma wygladac (np w tych gasienicach?, z refek przeciez tak tego nie widac... albo jak radzisz sobie ze skala?? wszystkie trybka na oko dajesz? czy masz jakises plany w CADie :D )

 

twoj unizony sluga Hatred :D

 

Pionier poznajmy sie, tez klce byc z dumny z tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW????? WTF???? Pionier ty wariat jestes, bez dwuch zdan, piwedz mi chlopie ty;lko jedno: z kad wiesz jak co ma wygladac (np w tych gasienicach?, z refek przeciez tak tego nie widac... albo jak radzisz sobie ze skala?? wszystkie trybka na oko dajesz? czy masz jakises plany w CADie :D )

 

 

no z referek, to chyba oczywiste :) zanim zaczne modelowac obiekt to zbieram o nim ksiazki, zdjecia itp itd. niektorych elementow na planach nie ma, wtedy proporcje/skale robie na oko, tzn patrze na zdjecia i staram sie zrobic to tak samo...

 

a sa plany czolgow w CADzie? :D to ja poprosze pare : )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh co tu duzo gadac, modele pierwsza klasa, co zreszta jest juz norma i nikogo to nie zaskakuje: ], czekam na jakies zlozenie do kupy tego, aaa jesczze mile by byl widziany jakis wrak czolgu,,, ooo to bylo by miodne i niestandardowe, kazdy wie ze umiesz wyklepac czolg, dla Ciebie kolejny czolg, ale zrob jakis wrak to bylo by cos, strzepy porozrywana stal,hmmm az sie rozmazylem: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, mozecie mi wierzycz albo nie ale mialem ponownie problemy z kompem :(. Tym razem wymienilem plyte glowna oraz ram i na razie dziala ok, ba! nawet moja nowa nagrywarka przestala swirowac (myslalem ze bubel kupilem:P ).

 

no ale do rzeczy

 

niewielkiej bo nawet nie renderek ale chce pokazac ze robie dalej, nie wiem czy zdaze i czy w ogole ta praca wypali ale jade dalej :)

 

KoMic, tam tego zobaczymy :*

 

wip wiezy ktora powoli jest juz na wykonczeniu

 

attachment.php?attachmentid=21727

 

spoko, na renderkach bedzie ladniej wygladac :>

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jp, wiesz .. nie uwazam zebym umial tyle zebym mogl uczyc innych co i jak robic skoro sam eekhmm jestem poczatkujacy i mlody : >, zreszta zobaczysz po moim 'making-of' sturmtigera ze tak wlasnie jest.

 

 

wrzucam renderek:

 

96257_0.jpg

 

for fun:

96257_1.jpg

 

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny model.... A jakis bug jest chyba na tym kolko z boku na przodzie tam, no wiesz gdzie:P albo mi sie tak wydaje.

 

nie wiem, mozesz zaznaczyc ?

 

@Klicek - hehe siateczke wrzucilem bo myslalem ze nie bede renderowal w ten sam dzien ;P

@ZiBi_PL, Vorek, AGmakonts, ________ - dzieki exclaim.gif

 

RA, hehe spoko wrzuce kiedys fotke na forum to sobie kazdy bedzie mogl porobic plakaty czy oltarzyki :D

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyzwoite hehe, zartowalem;)

 

niech to :/, musze wejsc bardziej w detal :D...

 

ogolnie rzecz biorac glowna bryla czolgu jest skonczona, teraz powalcze z wymodelowaniem zimmeritu (to co teraz widac to oczywiscie nie jest to co chcialbym zeby bylo ;) ), jakies skrzynki tu i tam no i moze ... jakiesgo ludzika na wiezy posadze. Trawa w gasiorkach tez jest w planach...

 

aha, to i owo trzeba wygladzic, poprawi sie.

 

96340_0.jpg

96340_1.jpg

 

 

Hatred, dzieki

 

pozdro

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh mialem nic juz nie pisac, bo po co sie powtarzac, ale jeszcze raz powiem:

Modeling pierwsza klasa, widac ze starasz sie nie przesadzac z polygonami i chwala Ci za to :)... Robisz w miare oszczednie i dokladnie. Co do rendera, to troche lepiej sie prezentowaly te ustawienia na poprzednich modelach, chociaz tutaj tez ujdzie ;)...

 

ps. Modeluj szybciej bo jeszcze tekstury zostaly :P ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz ja biedny moge powiedziec? :)

 

dzieki za pozytywne komentarze !

 

oczywiscie ta wieza juz zostala wygladzona, tak samo lopatka ;)

jezeli ta praca kogos inspiruje to fajne :D

 

hindus, szczerze mowiac to nie podoba mi sie ten render, nie w taka strone bede chcial popchac moj projekt...ale dzieki za linka, dobrze wiedziec jak sie ma konkurencja od czolgow ;)

 

malefatal, dzieki! mysle jednak ze nie ma juz sensu na tym etapie zmieniac oswietlenie modelu, mysle ze do jego prezentacji wystarczy tak jak jest teraz. Tekstury?, kurcze jeszcze zimmerit, powyginac to i owo i moze ludzik na wiezy ... pozniej dopiero tekstury

 

Matchias, nie pamietam dokladnie bo i tego nie sprawdzam ale mysle ze cos w granicach 420.000/450.000, sprawdze dokladnie i dam znac.

 

pozdro i do nastepnego updatu !

Pionier...ek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności