Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Hello Death! [UPDATE 11.07.05-13:28]"


Rekomendowane odpowiedzi

korzystając z waszych rad poprawiłem już odległość między budynkami, już nie jest tak ciasno i tak sobie pomyślałem, żeby na placyk między budynkami dać ławeczkę a obok niej latarnie. ławkę możecie zobaczyć poniżej-wzorowałem sie na włoskiej ławce na jakimś placu. Simple man -> wysokość budynku juz jest zmieniona

pozdrawiam

 

lawka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gadałem ostatnio z laską, która uczy się czegoś tam o sztuce ale przez duże "S". Powiedziała mi, że teraz kompozycje robi się w ten sposób, że główna postać jest z dala od centrum sceny. Widz nie skupia się na niej odrazu ale dostrzega ją dopiero po chwili i wpada w szok. Myślę, że taki efekt były by tu wsakazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to scena mi sie podoba... niewiem czemu ale te balkony (te prety) sa za grube za bardzo powyginane, jak dla mnie to niezbyt dobrze wyglada, jakos jak patrze na to zdj to odrazu skupiam uwage na te balkony:| a tak to jak juz mowilem jest spoko.. powodzenia i czekam na next update;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakas taka "zabia" perspektywa zza smierci patrzacej na postac? albo wiem! na rogu budynku tam gdzie balkony sa najblizej siebie na jednym rogu wrzuc czlowieka a na balkonie obok smierc...ona sie bedzie patrzyla jakas taka znudzona przed siebie a postac z balkonu obok...no coz "moment krytyczny";]] Zgadzam sie z przedmowcami co do poszukania kadru bo inaczej postacie "znikna" gdzies wsrod detali. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Praca jako tako ładna jednak niepodoba mi sie klimat, jakos niepasuje mi cartoon do smierci.

Ale jak jush tak jest to moze spróbuj dodac jakies np. beczki (takie jak sa w USA na ulicy i bedacy sie przy nich grzeja). Bo to zbyt słodko wyglada ;) Wydaje mi sie ze powinno troche wiać groza od tego obrazka a ja to narazie widze wesołe domki :| Byc moze sprawe załatwia tekstury...jednak w to watpie. Jak jush jestem przy teksturach to mysle ze jakies grafikti i troche kriw na scianach tesh by "obrzydziły" ten cartoonowy klimat.

 

btw. ty masz 14 lat :| ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa scenka.. choc mam pytanie.. czemy prety od balkonow po prawej wchodza w okna ?? ;> po za tym proporcje sie nie zgadzaja.. balkon pierwszy z lewej jest dobry.. troche ponad poczatek okna koncza sie prety.. natomiast w balkonach w budynku z prawej strony prety te dochodza prawie do konca wysokosci drzwi.. to bardziej przypomina klatke a nie balkon ;) rozumie.. ze to ma byc troche abstrakcyjna kompozycja, jednakze chyba warto byloby sie trzymac jednej proporcji.. czekamna dalsze rendery :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności