Skocz do zawartości

Pojazd 3D: 1980 BMW 320


javor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolejny tragiczny, ciemny, 4 godzinny :/ render wypluty przez scanline ... chyba od nowego roku będe musiał przejść na vray'a bo scanline już zdecydowanie wymięka :(

dla tych co mają ciemne monitory i nic nie widzą poza czarną plamą podpowiem że przybyły liczniki :) a żeby było śmieszniej nie ma na nich ani jednej textury ... wszystko wymodelowałem :) wiem .... wariat jestem :P

 

wip799nm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow i jeszcze raz wow. Na polu modelowania autek osiagnales juz szczyt, moze teraz zrobisz cos innego :) Chetnie zobaczylbym twoje umiejetnosci w innej dziedzinie niz motoryzacja :) Bo nie wiem czy ma sens robic ktoregos z koleji autka po ktorym wszyskim szczena opada :) Trzeba sie rozwijac i pobawic sie w innych tematach do modelowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eax: itd. :D ale wypatrzyłeś :) naszczęście już poprawiłem ten rażący błąd :D

Gotham: no byćmoże to był ostatni render scanlinem bo już mnie doprowadza do szału swoją prędkością :)

.:qba:. : jeszcze się komp nie dymi więc spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentaller: nie korzystam z żadnego hdri :P to jakiś panoramiczny .jpg znalazłem kiedyś kilka takich darmowych (co widać po jego rozdzielczości :/ )

 

a teraz mały nietypowy update

taka sobie kiepska i ciemna panorama wnętrza :P niestety zapomniałem wyrównać pochylonej kamery i jest troche krzywo bo ustawiałem to w pośpiechu przed wyjściem do kumpla :) ale jak ktoś ma ochote to niech sobie zerknie :)

http://rapidshare.de/files/12191110/interior_pano_2.mov.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javor: czy w tym samochodzie brakuje jeszcze jakiejkolwiek części?:) A co do samych renderów to wielkie wow, świetnie to wszystko wygląda (nawet z tym tłem), jak dorzucisz jakiś fajny krajobraz to będzie real:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh te światła :/ męczyłem przedni kierunkowskaz do 3 w nocy i wyszło tak jak widać na renderku. może nie jakoś super ale ze scanline'a już więcej nie wycisne :P pozatym niezły miałem z tym hardcore bo materiał jest tak nakombinowany że na renderku wygląda inaczej niż w material editorze więc każdą zmiane ustawień musiałem renderować :| nawet kolor jest inny na renderze niż w material editorze :)

 

wip931bl.jpg

wip953bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas na tylne światełka :)

mówcie co chcecie ale lepiej już się ich w scanlinie nie da zrobić :P

no i w sumie model skończony :) jeszcze tylko myśle co by zrobić z tym nieciekawym otoczeniem - macie jakieś pomysły na szybką i ciekawą scenke ????

 

Ecikgti: zgłoś się do mnie na gg a napewno coś się znajdzie :)

 

wip989du.jpg

wip997co.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO super wyszło :) A teraz pokaż jak zrobiłeś światła :) BUmp?? Na jeden klosz i drugi "czysty" na to?? Czy modelowane?? Co do scenki to ja widze ją lotnisku (wielki pas startowy) lub na jakimś wolnym dużym terenie. Chocią miło by było ją zobaczyć w podziemnym parkingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bokiem?? przeciez to juz klasyk(prawie, nie wiem kiedy sie produkcja skonczyla ale napewno niedlugo minie 25lat od wypuszczenia ostaniego modelu), ja mysle ze widzial bym ta beemke na autobanie, nie bedzie duzo roboty, a przeciez niemcy slyna wlasnie ze wspanialych autostrad, moze jakies charakterystyczne reklamy na wiadukcie ktore by wskazywaly na lata 80... i chyba utrzymal bym caly render w konwencji fotki z przed 25 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wyciskasz ze Scanline'a siódme poty, jednak to cały czas jest Scanline :( Szkoda, że nie zacząłeś od samego początku przygotowywać go pod render w Brazilu/V-Rayu bo mimo mistrzowskiego modelingu finalne renderki lekko rażą prostotą... no ale co tu dużo mówić, modelik jest piękny a siatka to już ósmy cud świata :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności